Naklejka i hologram ELS - oryginalne do celów kolekcjonerskich

Dla jakich uczelni posiadamy hologramy els?

Nasza oferta hologramów do elektronicznej legitymacji studenckiej kierowana jest praktycznie do każdej uczelni wyższej w Polsce, która wprowadziła zielone legitymacje studenckie els !

Oferowane naklejki els na legitymacje studencką są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Polsce. Dlatego spotkacie Państwo oferowane u nas hologramy w największych polskich ośrodkach naukowych takich jak:

JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ POSZUKIWANEJ UCZELNI – NIE MARTW SIĘ ! POSIADAMY W ZBIORACH PRAKTYCZNIE KAŻDĄ UCZELNIE W KRAJU. ŚMIAŁO PISZ/DZWOŃ.

Nie zwlekaj zamów już dziś najnowszy hologram els na legitymacje z datą 31-10-19 r. i dołącz do zadowolonego grona kolekcjonerów !

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541

Jesteśmy 24h / 7 dni w tygodniu dostępni.

Poniżej przedstawiamy pozostałe uczelnie według województw:

Województwo mazowieckie

Województwo łódzkie

Województwo opolskie

Województwo lubelskie

Województwo małopolskie

Województwo wielkopolskie

Województwo dolnośląskie

Województwo pomorskie

Województwo śląskie

Województwo podlaskie

Województwo zachodniopomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo świętokrzyskie

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo podkarpackie

Województwo lubuskie

 

elektroniczna legitymacja studencka hologramy, hologram na legitymacje studencka els 2018, hologramy i naklejki els legitymacja studencka 2018, naklejka na legitymacje studencka els 2018

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!