Warszawa: AWF

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

AWF Warszawa hologramy studenckie na legitymacje sprzedaż kolekcjonerska

AWF WARSZAWA – AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO – INFORMACJE O UCZELNI

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (AWF) to publiczna akademia wychowania fizycznego, która utworzona została w 1929 roku. Uczelnia kształci nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów,  instruktorów oraz specjalistów w dziedzinach fizjoterapii, pielęgniarstwa, turystyki i rekreacji czy kosmetologii. Obecnie na AWF w Warszawie studiuje 4557 studentów i doktorantów. Uczelnia ma też 1 filię zamiejscową, która mieści się w Białej Podlaskiej.

CO OFERUJE AWF W WARSZAWIE?

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie kształci studentów na 5 wydziałach: Wydziale Wychowania Fizycznego, Rehabilitacji, Turystyki i Rekreacji, Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Turystyki i Zdrowia. Oferta dydaktyczna uczelni zawiera 9 kierunków. Są to: wychowanie fizyczne, sport, fizjoterapia, terapia zajęciowa, pielęgniarstwo, turystyka i rekreacja, kosmetologia, trener personalny oraz wychowanie fizyczne w służbach mundurowych. Na AWF w Warszawie nauczanie odbywa się na studiach I i II stopnia, studiach doktoranckich i podyplomowych. Uczelnia współpracuje też z zagranicą – bierze udział w programie Erasmus+, a także zawiera umowy partnerskie z uczelniami z krajów spoza Europy takimi jak: Chiny, Stany Zjednoczone, Kazachstan, Korea Południowa czy Rosja.

REKRUTACJA NA STUDIA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO – AWF WARSZAWA

Rekrutacja na studia na Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie odbywa się przez internet – za pomocą SER – Systemu Elektronicznej Rejestracji. Aby wziąć udział w rekrutacji kandydaci na studia muszą uiścić opłatę rekrutacyjną. Podstawą postępowania kwalifikacyjnego na studia na AWF są wyniki egzaminu maturalnego, a w przypadku kierunków takich jak: wychowanie fizyczne, sport, fizjoterapia oraz turystyka i rekreacja kandydaci przechodzą także egzaminy sprawnościowe.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA AWF W WARSZAWIE

Tożsamość studenta Politechniki Warszawskiej oraz jego status potwierdza ELS, czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka. Jest ona wydawana studentowi po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS jest ważna przez okres jednego semestru. Upoważnia ona do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej.

AWF Warszawa – hologram kolekcjonerski ELS 31-03-2019 już do kupienia! 

JÓZEF PIŁSUDSKI – WIELKI PATRON ODGRYWAJĄCY KLUCZOWĄ ROLĘ NA KARTACH HISTORII AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO  AWF WARSZAWA

Decyzja o powstaniu szkoły, mającej kształcić nauczycieli wychowania fizycznego na potrzeby szkół i wojska, podjęta została w 1927 roku na pierwszym posiedzeniu Rady Naukowej Wychowania Fizycznego pod przewodnictwem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dokładnie w 10. rocznicę odzyskania Niepodległości rozpoczęły się budowy uczelni nazwanej wówczas Centralnym Instytutem Wychowania Fizycznego. Rok później, dokładnie 5 listopada 1929 roku, rozpoczęła się działalność dydaktyczna uczelni kształcąca przyszłych nauczycieli w-f.

Nadanie imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, jako patrona Centralnego Instytutu Wychowania Fizycznego nastąpiło dopiero po jego śmierci w 1935 roku. Trzy lata później przekształcono nazwę w Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, która pełniła funkcję wojskowej szkoły akademickiej pod nadzorem Ministerstwa Spraw Wojskowych.

W trakcie II wojny światowej AWF została zniszczona. Odbudowanie jej nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ już pod koniec 1946 roku przeprowadzono pierwsze, powojenne zajęcia. W 1949 roku szkoła przekształciła się w cywilną uczelnie pod nazwą Akademia Wychowania Fizycznego im. Gen. Broni Karola Świerczewskiego. Dopiero w 1990 Sejm RP przywrócił uczelnie poprzedniego patrona – Józefa Piłsudskiego, marszałka, który miał bardzo duży wpływ na powołanie do życia warszawskie uczelni kształcącej nauczycieli wychowania fizycznego.

Piękna historia oraz tak dostojny patron uczelni sprawia, że dla wielu sympatyków filatelistyki unikatowym skarbem jest hologram na legitymację studencką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Zarówno najnowsze, jak i archiwalne egzemplarze do nabycia są w naszym sklepie kolekcjonerskim.

ZOSTAŃ JEDNYM ZE STUDENTÓW AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE TAK JAK LEWANDOWSKA, BONIEK, SZARANOWICZ. UZYSKAJ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ I HOLOGRAM ELS AWF WARSZAWA

Co łączy ze sobą takie postaci jak Anna Lewandowska, Zbigniew Boniek i Włodzimierz Szaranowicz? Z pewnością zamiłowanie do sportu. Ponadto każda z tych osób ma coś wspólnego z piłką nożną. Anna Lewandowska to żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej i napastnika niemieckiego Bayernu Monachium – Roberta Lewandowskiego, Zbigniew Boniek jest legendą piłkarskiej reprezentacji Polski, a obecnie pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, natomiast Włodzimierz Szaranowicz gościł niejednokrotnie w naszych domach komentując mecze reprezentacji Polski, czy też zmagania drużyn w elitarnych rozgrywkach tj. Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy, czy Świata.

Wyżej wymienione pasje to nie jedyne rzeczy, które łączą te znane wszystkim Polakom trzy postaci. Każda z nich w swoim życiorysie może pochwalić się dyplomem ukończenia Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.  Jeżeli również kochasz sport i wiążesz swoją przyszłość właśnie z nim, to koniecznie weź udział w rekrutacji do warszawskiej AWF. Odbywa się ona przez Internet, za pomocą Systemu Elektronicznej Rejestracji (SER). Klasyfikacja kandydatów odbywa się na podstawie wyników z egzaminu dojrzałości (matury). Ponadto ubiegając się o miejsca na niektórych kierunkach przeprowadzane są testy sprawnościowe. Po pozytywnym przejściu rekrutacji kandydat otrzymuje status studenta i wydawana jest mu legitymacja studencka els z hologramem zawierającym numer seryjny oraz datę ważności.

Osoby, które obrały inny kierunek w ścieżce zawodowej, jednak są sympatykami warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, już dzisiaj mogą wejść w posiadanie unikatowej pamiątki z tej uczelni – kolekcjonerskiego hologramu na legitymację els. W naszej ofercie dostępne są już najnowsze egzemplarze datą ważności do 31 marca 2020 roku.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS WARSZAWSKIEJ AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO KUPISZ W KAŻDEJ CHWILI. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I ZAMÓW NAKLEJKĘ NA LEGITYMACJĘ AWF

Naklejki kolekcjonerskie na legitymacje studenckie i doktoranckie els Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego można kupić w naszym internetowym sklepie kolekcjonerskim. Sprawdź naszą ofertę i zamów swój wymarzony znaczek. Sprzedaż prowadzona jest przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie dostępne są dla każdego pasjonata!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!