Szczecin: ZUT

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

ZUT Szczecin hologramy kolekcjonerskie na sprzedaż

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY – ZUT SZCZECIN

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (ZUT) to publiczna uczelnia akademicka, która funkcjonuje od 2009 roku. ZUT utworzono z połączenia .Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej. Obecnie oferuje możliwość kształcenia na prawie 50 kierunkach studiów z zakresu nauk technicznych, przyrodniczych i ekonomicznych. W ramach uczelni funkcjonują centra i ośrodki badawcze takie jak Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii czy Centrum Bioimmobilizacji, I Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych oraz Centrum Dydaktyczno–Badawcze Nanotechnologii.

OFERTA ZUT W SZCZECINIE – CO OFERUJE ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY?

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny prowadzi nauczanie na I i II stopnia, podyplomowych oraz doktoranckich. Na uniwersytecie funkcjonuje ponad 100 kół naukowych. Uczelnia rozwija współpracę międzynarodową, oferując studentom możliwość udziału w wymianie zagranicznej w ramach programu Erasmus+, stypendium DAAD (oferowane przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej) , stypendiach programu Vulcanus in Japan oraz programów praktyk IAESTE. ZUT współpracuje też z zagranicznymi uczelniami oraz centrami naukowo-badawczymi w ramach podpisanych umów dwustronnych.

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNICZNY ZUT – REKRUTACJA NA STUDIA

Zasady rekrutacji na studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym zostały opisane na stronie internetowej uczelni, na której zamieszczony został też informator dla kandydatów. Podstawą przyjęcia na studia na ZUT są wyniki egzaminu maturalnego. Laureaci i finaliści olimpiad szczebla centralnego oraz  laureaci konkursów międzynarodowych oraz ogólnopolskich automatycznie uzyskują maksymalną liczbę punktów i umieszczani są na pierwszych miejscach list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia.

LEGITYMACJA DLA STUDENTÓW ZUT SZCZECIN, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ

Elektroniczna Legitymacja Studencka potwierdza status studenta. Opłata za Elektroniczną Legitymację Studencką wynosi 17 złotych. Okres ważności ELS trwa jeden semestr, po tym czasie prolongaty legitymacji studenckiej należy dokonać w dziekanacie. Legitymacja może pełnić funkcję karty miejskiej i bibliotecznej. Hologramy na legitymacje studencką els potwierdzają status studenta i pozwalają na korzystanie  z wielu zniżek.

ZUT Szczecin – naklejki kolekcjonerskie els 31.03.2019 r. już do kupienia!

NAKLEJKI ELS NA ZACHODNIOPOMORSKIM UNIWERSYTECIE TECHNOLOGICZNYM – ZUT SZCZECIN

Oryginalne hologramy na legitymację studencką uprawniają do korzystania m.in. ze zniżkowych biletów do kina czy na komunikację miejską. Kolekcjonerskie naklejki na legitymację nie dają takich uprawnień. Po co więc je kupować? Wiele osób po studiach zbiera różnego rodzaju pamiątki, które kojarzą się z czasem spędzonym w murach uczelni, Dotyczy to też hologramu na legitymację i samej legitymacji studenckiej. Kupno tej ostatniej nie jest oczywiście możliwe, ale w internecie da się znaleźć oferty hologramów do legitymacji studenckich.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ZUT SZCZECIN (ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY)

Naklejki ELS Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przydadzą się również organizatorom imprez i wyjazdów dla byłych i obecnych studentów. Zbieranie odpowiedniej ilości takich naklejek na legitymację studencką może być związane z wypełnianiem zadań. Hologramy kolekcjonerskie 2020 i 2021 z ZUT mogą też służyć jako kupony na napoje czy posiłki podczas takich imprez. Inny pomysł to wydanie okolicznościowej legitymacji i zbieranie do niej hologramów ELS za każdy kolejny rok obecności na zjeździe absolwentów. Dla wielu osób taka pamiątka to prawdziwa radość.

HOLOGRAMY ZUT SZCZECIN 2019 I 2020 – CENA, OFERTY,  PARAMETRY NAKLEJEK KOLEKCJONERSKICH ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO

Cena hologramu zależy od jakości wykonania. Niektóre hologramy z Allegro bardzo szybko się odklejają. Inne hologramy do legitymacji studenckiej z Allegro nie przypominają oryginałów. Warto szukać naklejek na legitymację, które mają wyraźnie tłoczoną datę i numer seryjny. Tu dostępne są hologramy na legitymację 2020-2021 i na wszystkie wcześniejsze lata. Hologramy kolekcjonerskie nie powinny wyglądem zbytnio odbiegać od oryginału. Liczy się odpowiedni wzór z orłem i tęczowa powierzchnia naklejki studenckiej. Tu można dostać zarówno pojedyncze hologramy studenckie dla pasjonatów, jak i naklejki-hologram w hurtowych ilościach dla organizatorów imprez czy innych wydarzeń. Jeśli chcesz kupić hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els, opinie o naszej ofercie możesz sprawdzić wcześniej, by mieć pewność, że oferowany produkt Cię zadowoli.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!