Kraków: Akademia Ignatianum

AKADEMIA IGNATIANUM W KRAKOWIE

Akademia Ignatianum w Krakowie oryginalne naklejki na legitymację ELS

AKADEMIA IGNATIANUM – KRAKÓW

Akademia Ignatianum w Krakowie to wyższa uczelnia kościelna posiadająca prawa państwowe, której początki sięgają 1932 roku. Działalność Akademii nadzoruje Prowincja Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego. Uczelnia składa się z trzech wydziałów: Wydziału Filozoficznego, Pedagogicznego oraz Wydziału Zamiejscowego w Mysłowicach. Przy uczelni działają też Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Biblioteka, Uniwersytet Trzeciego Wieku i Wydawnictwo.

AKADEMIA IGNATIANUM AI – OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Na Akademii Ignatianum kształcenie odbywa się na kierunkach: filozofia, psychologia, kulturoznawstwo, pedagogika, praca socjalna, nauki o polityce, administracja i polityka publiczna, zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska oraz turystyka i rekreacja. W ofercie uczelni znajdują się zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia jak i studia podyplomowe oraz międzywydziałowe studia doktoranckie. Na uczelni funkcjonuje Międzywydziałowe Studium Języków Obcych. Studenci mają też możliwość przystąpienia do kół naukowych, których zadaniem jest pogłębianie wiedzy oraz rozwój zainteresowań studentów. Akademia Ignatianum w Krakowie realizuje też program Erasmus+, w ramach którego studenci mogą wziąć udział w wymianie międzynarodowej.

REKRUTACJA NA STUDIA – AKADEMIA IGNATIANUM AI KRAKÓW

Rekrutacja na studia na Akademię Ignatianum odbywa się elektronicznie w systemie e-Rekrutacja. Postępowania kwalifikacyjne na studia odbywa się na podstawie wyników z egzaminów maturalnych. Oferta edukacyjna wydziałów, szczegółowe zasady punktacji oraz harmonogram rekrutacji zamieszczone zostały na stronie internetowej uczelni.

AKADEMIA IGNATIANUM AI – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument poświadczający status studenta. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczne jest dokonanie prolongaty legitymacji ELS. Aby to zrobić, należy udać się po nowy hologram ELS do dziekanatu.

Akademia Ignatianum Kraków – kolekcjonerskie naklejki na legitymację 31-03-2019 już do kupienia! 

AKADEMIA IGNATIANUM KRAKÓW – JAK POTWIERDZIĆ WAŻNOŚĆ LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA AI KRAKÓW?

Legitymację studencką ELS na AI w Krakowie, tak jak i na innych polskich uczelniach potwierdza się za pomocą specjalnych naklejek studenckich els. Naklejki semestralne wykorzystywane są na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Ich wygląd jest regulowany przez rozporządzenie Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego. W ostatnim czasie pojawiło się nowe rozporządzenie, które wprowadziło nowe oznakowanie hologramów studenckich els 31-03-20 w postaci numeru seryjnego. Naklejki studenckie z numerem seryjnym obowiązują więc od roku akademickiego 2019/2020. Naklejki do legitymacji studenckiej są niezbędnym jej elementem, bez którego els nie może zostać uznana za ważną. Hologramy studenckie, studenci odbierają w swoich dziekanatach wydziałowych. Na każdej naklejce els poza numerem seryjnym widoczne są także symbole takie jak: znak orła, znak RP, laserowo nacinana data oraz specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Naklejki studenckie els ze starszych edycji, nie posiadały numeru seryjnego, ale były wyposażone we wszystkie inne elementy. Naklejki do legitymacji studenckiej są identyczne na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce.

AKADEMIA IGNATIANUM W KRAKOWIE – NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS IDENTYCZNE JAK NALEPKI SEMESTRALNE NA AI KRAKÓW – DLACZEGO WARTO?

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencką els to wyjątkowe okazy, które zostały stworzone z myślą o studentach uczelni wyższych. Hologramy kolekcjonerskie els służą wyłącznie do celów filatelistycznych i nie mogą być wykorzystywane w żaden inny sposób. Każdy hologram kolekcjonerski els to wyjątkowy okaz. Dzięki swojemu wyjątkowemu oznakowaniu ma on szczególną wartość. Oryginalna data ważności nanoszona specjalną laserową techniką, a obecnie także wyjątkowy, indywidualny dla każdej naklejki numer seryjny stanowią o wyjątkowości tych okazów. Naklejki kolekcjonerskie są prawdziwą gratką dla pasjonatów filatelistyki oraz zbierania znaczków. Stanowią one idealne uzupełnienie dla każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej.

Naklejki kolekcjonerskie stanowią także wspaniałą pamiątkę ze studiów. Absolwenci bardzo często wspominają czasy studenckie jako jeden z najlepszych okresów w swoim życiu. Każda naklejka hologramowa na uniwersytetach polskich jest identyczna. Będzie ona doskonałym okazem do powspominania dawnych, studenckich czasów spędzonych w murach macierzystej uczelni. Naklejki studenckie w wersji dla kolekcjonerów są identyczne jak te na legitymacjach studenckich. Każda naklejka powinna posiadać identyczne oznakowanie. Dzięki takiemu podobieństwu studenci mogą się poczuć jakby znowu byli na studiach!

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE I STUDENCKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ Z NUMEREM SERYJNYM – NOWA KOLEKCJA ELS DO LEGITYMACJI 31-03-20

Od 31-03-20 – edycji naklejek z tą datą ważności, na naklejkach studenckich do legitymacji studenckiej pojawiło się nowe oznakowanie w postaci numeru seryjnego. Numer seryjny to kod składający się z 8 cyfr, z czego 3 pierwsze to indywidualny numer uczelni, a kolejne 5 to numer porządkowy naklejki els. Naklejki z numerem seryjnym zostały wprowadzone przez specjalne rozporządzenie ministerstwa i obowiązują od roku akademickiego 2019/2020. Bez takiego kody żadna naklejka nie może zostać uznana za autentyczną. Skoro naklejki studenckie muszą posiadać numer seryjny, to taki kod musi także widnieć na naklejce kolekcjonerskiej. Kupując nową naklejkę w internecie, na forach, czy stronach takich jak Allegro, sprawdzaj więc zawsze czy naklejki posiadają numer. W tym celu warto zapoznać się z opisem naklejek, zdjęciami, a także przeczytać opinie. Naklejki kolekcjonerskie możesz zakupić na naszej stronie. Cena hologramu zależy od edycji. Naklejki kolekcjonerskie na naszej stronie zamówisz 24h/7 dni w tygodniu. Każdy hologram els to wyjątkowy okaz, posiadamy tylko autentyczne okazy, które dostarczamy do wszystkich miast polskich, również do Krakowa, za pomocą przesyłki kurierskiej i do paczkomatu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!