Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu- informacje

Uczelnia powstała zaraz po wojnie w 1947 roku. Kadra akademicka niegdyś polskich miast: Lwowa i Wilna przeniosła się właśnie tu, do Wrocławia. Nie każdy wie, że UE we Wrocławiu powstała jako uczelnia prywatna, a dopiero w roku 1950 w PRL została upaństwowiona.

Struktura UE WROCŁAW

4 wydziały 10 kierunków w języku polskim i 8 programów w języku angielskim, w tym studia doktoranckie dla obcokrajowców to struktura Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny, Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów oraz Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze oferują nie tylko ekonomię ale również takie kierunki jak finanse i rachunkowość, zarządzanie, czy informatykę w biznesie. W ramach UE Wrocław działają również Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Szkoła Giełdowa.

Organizacje Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Uczelnia jest członkiem wielu organizacji: AACSB, CEEMAN, Santander, EUA czy EIT- Wrocławskie Centrum Badań. Organizacje te zajmują się głównie zrzeszeniem studentów kierunków o profilu ekonomiczno-biznesowym i pozwala na współpracę z zagranicznymi uczelniami i ośrodkami.

Chór Ars Cantadi – UE Wrocław

To prężnie funkcjonujący chór uczelni. Posiadający wiele nagród: grand prix, złote, srebrne i brązowe medale koncertuje również poza granicami kraju: we Włoszech, Grecji, Republice Czeskiej, na Ukrainie, Białorusi, Macedonii, Niemczech, Hiszpanii.

Elektroniczne Legitymacje Studenckie UE Wrocław

Tak jak wiele innych polskich uczelni Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu honoruje elektroniczne legitymacje studenckie ELS. Co semestr studenci przedłużają ich ważność przy pomocy specjalnych hologramów- nalepek z datą ważności dokumentu. Jeśli chcesz poczuć się jak student możesz już dziś zamówić charakterystyczną naklejkę i stworzyć swój kolekcjonerski album. Sprawdź dawne i aktualne hologramy, a także najnowszą wersję 31-10-18.

Naklejka ELS 31-10-18 – kup teraz okaz do kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!