Warszawa: SAN

SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK – WARSZAWA

SAN Warszawa kolekcjonerskie naklejki na legitymację ELS sprzedaż

SAN WARSZAWA – INFORMACJE PODSTAWOWE O SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK

Społeczna Akademia Nauk to ogólnopolska niepubliczna uczelnia wyższa, która powstała w 1994 roku. Obecnie na uczelni studiuje około 18 tysięcy studentów. Strukturę Społecznej Akademii Nauk tworzą trzy wydziały: Wydział Nauk Humanistycznych, Nauk Medycznych oraz Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie. Uczelnia posiada międzynarodową akredytację NEASC (New England Association of Schools and Colleges).

OFERTA DYDAKTYCZNA SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK (SAN)

Kształcenie na Społecznej Akademii Nauk odbywa się na studiach pierwszego i drugiego stopnia, studiach podyplomowych i MBA oraz doktoranckich. Studia dostępne są zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. SAN z roku na rok rozwija swoją ofertę dydaktyczną, dodając do niej nowe kierunki. Dostosowując ofertę studiów do ewoluującego świata i rynku pracy SAN uruchomił kierunki takie jak: socjokryminologia, nowe media, marketing medialny i PR czy e-administracja. Uczelnia rozwija współpracę międzynarodową – m.in. bierze udział w programie Erasmus+, który oferuje możliwość zagranicznej wymiany studenckiej. SAN ściśle współpracuje też z Clark University, co umożliwia uzyskanie amerykańskiego dyplomu Master oraz odbycie praktyk zawodowych w USA.

REKRUTACJA NA STUDIA NA SAN WARSZAWA

Rekrutacja na studia w Społecznej Akademii Nauk odbywa się w przez internet. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej uczelni. Kandydaci mogą zapoznać się tam z harmonogramem rejestracji, wymaganymi dokumentami oraz zasadami rekrutacji.

SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE -ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty bibliotecznej oraz warszawskiej karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane studentom po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu opłaty rekrutacyjnej. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

SAN Warszawa – hologramy kolekcjonerskie els 31.03.2019 r. już do kupienia!

SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK – NAKLEJKA, HOLOGRAM, LEGITYMACJA CZYLI WSZYSTKO CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O SAN W WARSZAWIE I NIE TYLKO

Społeczna Akademia Nauk powstała jako Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania. Swoją główną siedzibę SAN posiada w Łodzi, ale w całej Polsce znaleźć można również placówki podlegające uczelni. Obecnie hologramy na legitymacje studencką ELS SAN posiada około 18 tysięcy studentów trzech wydziałów – Nauk Humanistycznych, Nauk Medycznych oraz Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie. Uczelnia posiada również międzynarodową akredytację NEASC (New England Association of Schools and Colleges).

GDZIE POZA WARSZAWĄ MOŻNA ZDOBYĆ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK CZYLI ODDZIAŁY SAN

Społeczna akademia nauk to uczelnia, która nieustannie się rozwija. Dziś jej oddziały znaleźć można w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Bełchatów, Brodnica, Garwolin, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Olkusz, Ostrów Wielkopolski, Radomsko, Skarżysko-Kamienna, Sieradz, Szczecinek, Świdnica, Tarnobrzeg, Zduńska Wola, a nawet… Londyn! Od lat akademia zajmuje wysokie miejsca w rankingach uczelni niepublicznych – na przykład w rankingu Perspektywy 2018 znalazła się w najlepszej piątce uczelni niepublicznych. W SAN Warszawa i innych placówkach w Polsce i Anglii istnieje możliwość studiowania w języku angielskim zwieńczonego amerykańskim dyplomem Clark University. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość realizacji jednego lub dwóch semestrów w amerykańskim kampusie w Worcester w stanie Massachusetts. W trybie 24- i 18-miesięcznym można realizować w USA dwa ostatnie semestry (wiosenny i letni) lub tylko ostatni semestr (letni). Niezależnie od wybranej opcji studiowania Legitymacja studenta Społecznej Akademii Nauk jest przepustką do niezapomnianego życia studenckiego.

HISTORIA SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK, CZYLI JAK NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ SWSPiZ STAŁY SIĘ NAKLEJKAMI ELS SAN WARSZAWA

Od powstania w 1994 roku aż do 2011 roku uczelnia, która dziś znana jest jako Społeczna Akademia Nauk, funkcjonowała jako Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania. Jednak starania władz uczelni, nieustanny rozwój i wysoki poziom kształcenia zaowocowały decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadaniu prawa umieszczenia w nazwie słowa „Akademia”. Trzeba wiedzieć, że w Polsce akademickie legitymacje studenckie wydawać mogą tylko te uczelnie, które prowadzą działalność naukową i posiadają kategorię naukową A+, A albo B+ w co najmniej 1 dyscyplinie naukowej albo artystycznej. Legitymacja ELS nie musi być jednak tylko akademicka – inne typy uczelni w Polsce to: uniwersytet, uniwersytet techniczny, uniwersytet przymiotnikowy, politechnika.  Społeczna Akademia Nauk prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz MBA. Legitymacja studencka ELS jest wydawana zarówno studentom studiów stacjonarnych jak i zaocznych kształcących się na jednym z 25 kierunków, które oferuje uczelnia. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uznało Społeczną Akademię Nauk za najbardziej obleganą wśród wszystkich polskich uczelni niepublicznych. Każdy to chciałby poznać światowy system nauczania i zaczerpnąć nieco studenckiego życia na pewno pomyśli o SAN i możliwości jakie daje legitymacja studencka. Kupno dodatkowych gadżetów na pewno ucieszy zaś każdego studenta Społecznej Akademii Nauk.

REKRUTACJA NA SPOŁECZNĄ AKADEMIĘ NAUK W WARSZAWIE, CZYLI NAKLEJKI ELS, HOLOGRAM, LEGITYMACJA STUDENCKA SAN W ZASIĘGU RĘKI

Niezależnie czy Wasz wybór padnie na uczelnie w Łodzi, SAN Warszawa czy każdą inną placówkę, rekrutacja odbywa się poprzez internet. Na stronie internetowej Społecznej Akademii Nauk krok po kroku opisano jak zdobyć takie atrybuty jak legitymacja studencka, naklejka i inne. Najpierw trzeba się oczywiście zarejestrować, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Na podstawie przesłanych danych studenci są przyjmowani na studia – liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto zwlekać i obejść się smakiem. Co jednak jeśli się nie udało? Nie zdążyłeś zdobyć naklejki do legitymacji studenckiej SAN? Czy pozostaje wpisywanie w wyszukiwarkę zapytań typu: “naklejki na legitymacje studencką allegro”, “hologram legitymacja studencka allegro” czy też “hologram allegro”, “hologram cena”? Niekoniecznie. Dla osób, które zbierają hologramy ELS i naklejki kolekcjonerskie mogą odetchnąć z ulgą – hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka ELS z datą do 31.03.2020 są już dostępne. Pamiętajmy jednak, że to naklejka ELS dla kolekcjonerów i osób, które już ukończyły szkołę – nie pochwalamy ogłoszeń typu “legitymacja studencka kupie”. Dla studentów, chcących korzystać z ustawowych ulg i praw przypominamy, że identyczne i w pełni legalne hologramy ELS wydaje uczelnia. Czym jednak jest ELS? Wyjaśniamy.

ELS – CO TO TAKIEGO? CZYM JEST HOLOGRAM ELS SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK W WARSZAWIE? NAKLEJKA ELS SAN A NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE

ELS, czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokument potwierdzający status wszystkich studentów Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i innych miastach. Poza tym, że znajdują się na niej dane osobowe, zdjęcie, hologram/naklejka, to dodatkowo zakodowane są na niej inne informacje, dostępne dla władz uczelni i jej administracji. Ponadto na ELS zakodować można bilet komunikacji miejskiej, dostęp do biblioteki i inne dane w zależności od uczelni. Po dokonaniu opłaty za czesne i pozytywnym zaliczeniu sesji egzaminacyjnej, administracja SAN dokonuje także prolongaty karty, dzięki czemu wydłużona zostaje możliwość korzystania z ulg.  Hologram na legitymację przyklejany jest na rewersie karty na początku każdego semestru. Znajduje się na nim numer seryjny danej uczelni i data ważności. Hologramy kolekcjonerskie, by mogły zadowolić zbieracza i były dla niego jak najbardziej wiarygodne, również zawierają numer seryjny odpowiadający danej uczelni i datę ważności – archiwalne oraz najnowsze – do 31.03.2020!  Naklejka na legitymacje studencka kolekcjonerska ELS z pewnością zadowoli byłych studentów, którzy musieli zdać swoje legitymacje przed uzyskaniem dyplomu, jak i osoby marzące o posiadaniu kolekcjonerskich naklejek na legitymacje ze wszystkich polskich uczelni. Wiele osób zastanawia się czy warto kupić hologramy kolekcjonerskie. Opinie na ten temat są podzielone. Niektórzy zastanawiają się czy to procedura zgodna z prawem – odpowiadamy: jak najbardziej. Zakup naklejki kolekcjonerskiej, która nie będzie używana niezgodnie z przeznaczeniem jest w pełni legalny, czy inaczej można by było je sprzedawać? Hologram do legitymacji studenckiej wydawany przez uczelnie służy do identyfikacji studentów danej placówki i informuje o dacie ważności przypisanych ulg, kolekcjonerskie hologramy studenckie są zaś formą hobby.

GDZIE KUPIĆ HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI SAN WARSZAWA? KOLEKCJONERSKA NAKLEJKA NA LEGITYMACJĘ SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK 31.03.2020 JUŻ DOSTĘPNA

Naklejka/hologram studencki SAN dla kolekcjonerów to prawdziwa gratka. W swojej ofercie posiadamy zarówno kolekcjonerskie hologramy na legitymacje studencką z datami archiwalnymi jak i nowe z datą 31.03.2020 i numerem seryjnym Społecznej Akademii Nauk. Kolekcjonerski hologram na legitymacje to świetny prezent dla hobbystów jak i pamiątka już po ukończonych w Warszawie studiach.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!