Olsztyn: UWM

UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE

WUM Olsztyn hologramy kolekcjonerskie

UWM – UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (UWM) to publiczna uczelnia, której siedziba znajduje się w Olsztynie. Utworzona została w 1999 roku w wyniku połączenia Akademii Rolniczo-Technicznej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Warmińskiego Instytutu Teologicznego. Obecnie UWM składa się z 17 wydziałów, z których aż 14 ma pełne prawa akademickie – uprawnienia do nadawania stopni naukowych doktora habilitowanego (w 16 dyscyplinach). Na uniwersytecie kształci się ponad 20 tys. studentów.

OFERTA UWM W OLSZTYNIE

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w ramach kształcenia na 17 wydziałach oferuje 74 kierunki na studiach zarówno stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Nauczanie prowadzone jest na studiach pierwszego i drugiego, podyplomowych i doktoranckich. Uczelnia prowadzi też rozwiniętą działalność badawczą – aktualnie realizuje 164 projektów badawczych. Na UWM działaj 7 centrów badawczych. Są to: Centrum Badań Energii Odnawialnej, Centrum Badań i Rozwoju Mleczarstwa, Centrum Badań Europy Wschodniej, Centrum Badań Społecznych, Centrum Badań Żywności Naturalnej i Tradycyjnej, Centrum Nutri-Bio-Chemiczne oraz Centrum Innowacyjnych Technik Diagnostycznych i Terapeutycznych.

REKRUTACJA NA UWM

Rejestracja na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbywa się przez internet – za pomocą systemu IRK – Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Na stronie uczelni znajdują się wszystkie informacje dotyczące procesu rejestracji, zasady i harmonogram rekrutacji oraz wymagania  dla kandydatów na studia. Podstawą kwalifikacyjną dla komisji rekrutacyjnych są punkty uzyskane z egzaminu maturalnego z różnych przedmiotów – w zależności od wybranego kierunku.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej, a także karty płatniczej.Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS.

UWM Olsztyn – nowe naklejki na legitymację ELS 31-03-2019 dla kolekcjonerów już w sprzedaży! 

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI OLSZTYN. WEJDŹ W POSIADANIE HOLOGRAMÓW KOLEKCJONERSKICH UWM

Mało kto z młodych osób pamięta już w Olsztynie takie uczelnie jak: Akademia Rolniczo – Techniczna, Wyższa Szkoła Pedagogiczną i Warmiński Instytut Teologiczny. W 1999 roku te trzy placówki oświatowe zostały połączone w jedną. W taki właśnie sposób powstał wszystkim znany Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie. Obecnie uniwersytet, którego siedziba znajduje się w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, składa się z 17 wydziałów, które oferują aż 74 kierunki studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kandydaci zainteresowani nauką na tej uczelni mogą wybierać spośród studiów pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckich oraz podyplomowych. Ponadto uczelnia posiada również bardzo dobrze rozwiniętą działalność badawczą. Świadczy o tym fakt, iż obecnie realizuje aż 164 projektów badawczych, które przeprowadzane są w siedmiu centrach badawczych, funkcjonujących na UWM.

Duża część absolwentów szkół średnich wybiera tę uczelnie ze względu na położenie jej nieopodal pięknych krajobrazów polskich, mazurskich jezior. Jednak w głównej mierze wpływ na decyzję o rozpoczęciu nauki na UWM ma wysokie, dziewiąte miejsce uczelni wśród rankingu polskich uniwersytetów. Dodatkowo w prestiżowym rankingu uczelni miesięcznika „Perspektywy” dobrze wypadają również poszczególne kierunki. W najnowszym zestawieniu aż dziesięć z nich znalazło się w pierwszej dziesiątce w porównaniu z innymi uczelniami. To wszystko sprawia, że coraz więcej młodych ludzi wyraża chęć studiowania na olsztyńskim uniwersytecie.

Patrząc na wysokie miejsca zajmowane przez Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w ogólnopolskich rankingach, a także szeroką ofertą dydaktyczną nie może dziwić fakt, iż absolwenci szkół średnich starają się wejść w posiadanie legitymacji studenckiej tejże uczelni. Również dużym zainteresowaniem cieszą się hologramy kolekcjonerskie UWM, których najnowsze kolekcje są już dostępne w naszym sklepie.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE STUDENCKIE UWM OLSZTYN (UNIWERSYTETU WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO) DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH

Część z osób na pewno wciąż zastanawia się, czy hologramy na legitymację studencką mogą nabywać wyłącznie studenci lub absolwenci Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Według statystyk prowadzonych przez nasz sklep wynika, że osoby związane z UWM stanowią jedną z wielu grup odbiorczych naszej oferty. Jednak nasze kolekcje limitowanych naklejek els może nabywać każdy. Bowiem adresowane są one do wszystkich sympatyków filatelistyki, którzy stale chcą rozbudowywać swoje osobiste klasery o kolejne nowości, niezależnie od tego czy są, lub byli studentami danej uczelni. Dlatego jeżeli od zawsze marzyłeś, aby Twoja prywatna kolekcja powiększyła się o najnowsze serie wydawnicze Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie to idealnie trafiłeś. W naszym sklepie kolekcjonerskim z pewnością znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

NAJNOWSZE HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI UWM W OLSZTYNIE I NIE TYLKO. SPRAWDŹ CO ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE

Aktualnie w ofercie naszego sklepu mamy najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego z numerem seryjnym ważnym do 31 marca 2020 roku. Ponadto do kupienia znajdują się archiwalne produkty, które pomogą każdemu doświadczonemu filateliście wypełnić wolne miejsca w klaserach o brakujące znaczki. Z archiwalnych produktów mogą być zadowoleni absolwenci UWM, którzy będą mogli sprawić sobie pamiątkę z lat studenckich. Totalną nowością, która ucieszy z pewnością niejednego fana kolekcjonowania, jest fakt, iż zainteresowane osoby mogą już dzisiaj nabyć naklejki na legitymację studencką, które przeznaczone są na lata 2020 2021 i 2022.

Chcąc wejść w posiadanie takich przedmiotów należy zamówić je przez nasz sklep kolekcjonerski. Można tego dokonać codziennie przez całą dobę. Jedyne co trzeba zrobić to wejść, znaleźć interesujący nas produkt i go zamówić. Nic trudnego! Później należy już tylko oczekiwać na szybką przesyłkę i cieszyć się z wysokiej jakości naklejek els, która będzie zdobiła Twój klaser.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!