UEP – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

UEP – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu


Podstawowe informacje o UEP – Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Uczelnia powstała w 1926 roku, ale swoją obecną nazwę nosi od 2008 roku. Oprócz wydziałów w Poznaniu, posiada placówkę mieszczącą się w Szczecinie. UEP jest jedną z lepszych uczelni ekonomicznych w Polsce, który cały czas utrzymuje bardzo wysokie pozycje w rankingach uczelni państwowych. Oprócz tego jest uznawaną uczelnią na arenie międzynarodowej. Uniwersytet kształci studentów na pięciu wydziałach, które mają bardzo bogatą ofertę kierunków. Obecnie na UEP studiuje ponad dziesięć tysięcy studentów.

Jak zacząć studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu? Jak dostać się na UEP?

By zyskać status studenta UEP należy przejść etap rekrutacji. Jest ona szczegółowo opisana na stronie internetowej uczelni. Można również odwiedzić budynek szkoły podczas dni otwartych. Osoby, który nie mieszkają w Poznaniu powinny pomyśleć o zakwaterowaniu na okres studiów, ponieważ uczelnia nie dysponuje akademikami. Oprócz uczęszczania na przedmioty z planu zajęć, przyszli studenci mogą również dołączyć do kół naukowych, które działają na terenie uniwersytetu.

Co można zyskać wraz z legitymacją Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu? Czy na UEP Poznań wydawane są naklejki na legitymację (tzw. hologramy UEP)?

Każda legitymacja studencka, w tym także ta UEP, uprawnia do zniżek i ulg, np. na komunikację miejską. By korzystać ze wszystkich przywilejów płynących ze statusu studenta, należy pamiętać, by legitymacja zawsze miała aktualną naklejkę ELS. Hologramy na legitymację wydawane są w dziekanacie co semestr. Hologramy UEP otrzymuje każdy student do swojej legitymacji. Osoby, które nie studiują mogą zacząć kolekcjonować unikalne naklejki z hologramem ELS. Takie hologramy kolekcjonerskie świetnie uzupełniają zbiory filatelistyczne lub stanowią pamiątkę ze studiów. Naklejki na legitymację kolekcjonerskie, w tym hologramy UEP do kolekcji znaleźć można w specjalistycznych sklepach.

Nalepka na ELS 31-10-18 – kup nowy okaz do kolekcji hologramów!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!