Gdańsk: GUMed

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY – GDAŃSK

Gdańsk GUMed hologramy kolekcjonerskie

PODSTAWOWE INFORMACJE O GDAŃSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM – GUMED GDAŃSK

Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMed) to największa i najstarsza wyższa uczelnia medyczna w północnej Polsce. Utworzona została 8 października 1945 roku.  Pod swoją aktualną nazwą uczelnia funkcjonuje od 2009 r. Gdański Uniwersytet Medyczny od lat cieszy się prestiżem i jest uczelnią rozpoznawalną na całym świecie. Zajmuje bardzo wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych – według Rankingu “Perspektyw” plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni akademickich w kraju. Jako jedna z pięciu polskich uczelni, GUMed umieszczony został w prestiżowym rankingu szanghajskim – Academic Ranking of World Universities (AWRU).

OFERTA DYDAKTYCZNA GUMed (GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO)

Gdański Uniwersytet Medyczny prowadzi kształcenie studentów na czterech wydziałach: Lekarskim, Farmaceutycznym, Nauk o Zdrowiu i Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed (MWB). GUMed to uczelnia, która zapoczątkowała rozwój takich specjalności medycznych jak psychiatria czy neurologia dziecięca. Przy Uniwersytecie prowadzone jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Jest to obecnie jeden z  największych w Polsce, wielospecjalistyczny szpital kliniczny z nowoczesnym zapleczem sprzętowym i diagnostycznym oraz lądowiskiem sanitarnym. GUMed jest też założycielem Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Uczelnia rozwija też na szeroką skalę współpracę międzynarodową – współpracuje z wieloma ośrodkami w Europie i na świecie w ramach umów międzyuczelnianych, wymiany nauczycieli akademickich czy organizacji licznych konferencji i sympozjów naukowych. Bierze też udział w programie Erasmus+, dzięki któremu możliwy jest wyjazd studentów medycyny i farmacji do blisko 50 uczelni partnerskich w Unii Europejskiej.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI NA GUMed?

Rekrutacja na uniwersytet odbywa się za pośrednictwem systemu internetowego. Rejestracja jak i dalsze etapy ścieżki rekrutacyjnej dokładnie opisane są na stronie uniwersytetu przeznaczonej dla kandydatów na studia. Kandydaci do wyboru mają 30 kierunków studiów na 4 wydziałach.

HOLOGRAMY ELS I LEGITYMACJA STUDENCKA NA GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY – GUMed GDAŃSK

Elektroniczna Legitymacja Studencka to system potwierdzający tożsamość studenta i upoważniający go do korzystania z ulg studenckich. Wydawany jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS ważna jest przez okres jednego semestru akademickiego, po tym czasie należy dokonać jej prolongaty.

Gdański Uniwersytet Medyczny – naklejka els 31-03-2019 dla kolekcjonerów już do kupienia! 

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ORAZ SAMA LEGITYMACJA STUDENCKA GUMED, CZYLI SŁÓW KILKA O WZORZE LEGITYMACJI I NAKLEJEK SEMESTRALNYCH STUDENCKICH NA GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Dawniej każdy uniwersytet miał swoje własne wzory legitymacji. Królowały w nich analogowe pieczątki. Wiązało się to z licznymi niedogodnościami – rozmazywały się one w deszczu i blakły, a poza tym łatwo było je podrobić.

Takich problemów nie ma, od kiedy wprowadzono jednolite wzory naklejek na legitymację studencką ELS. Gdański Uniwersytet Medyczny też z nich korzysta. Od tej pory wystarczy udać się do sekretariatu szkoły po taką naklejkę, by przywrócić ważność legitymacji. Są one zabezpieczone mocnym klejem przed odklejaniem się, a z wierzchniej strony – specjalnym hologramem ELS z orłem.

DO CZEGO SŁUŻY LEGITYMACJA STUDENCKA GUMED ORAZ HOLOGRAMY ELS GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Warto dbać o aktualność swojej legitymacji, bo uprawnia ona m.in. do:

  • korzystania z biblioteki uniwersyteckiej
  • zniżkowego wstępu do kin i muzeów
  • brania udziału w aktywnościach sportowych ze zniżką
  • ulgowych przejazdów studenckich
  • brania udziału w zajęciach i wydarzeniach na uczelni

Wizyta w dziekanacie nie należy do ulubionych zajęć studentów, dlatego często zapominają oni o regularnym uzupełnianiu naklejki na legitymację studencką. Wielu uczniom szkół wyższych wydaje się, że sama legitymacja wystarczy do otrzymania zniżki. Zdziwienie następuje zwykle podczas kontroli biletów w autobusie lub w innym miejscu, gdy okazuje się, że np. od kilku dni nieważny jest już hologram na legitymację studencką ELS. Wtedy student musi zapłacić za bilet, a dodatkowo uiścić nawet kilkaset złotych kary.
Naklejki wydawane są zazwyczaj na dany semestr i bardzo łatwo jest przeoczyć datę upływania ich ważności. Szczególnie w okresie letnim, gdy często studenci wyjeżdżają na wakacje, zanim zdążą sprawdzić, kiedy upływa ważność ich legitymacji. Lepiej więc nie czekać do ostatniej chwili i dbać o aktualność swojego dokumentu.

KARTA EURO 26 A LEGITYMACJA GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO (GUMED GDAŃSK)

Wiele osób ma wyrobioną kartę Euro 26 lub inną uprawniającą do dodatkowych zniżek. Jednak tu też podczas kontroli mogą być poproszeni o okazanie aktualnej legitymacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z hologramem na dany rok. Jeśli będzie on nieaktualny, może się okazać, że podróżujący pociągiem na bilecie zniżkowym student zapłaci karę. Dotyczy to całej Europy i świata, bo karty Euro 26 są honorowane w wielu innych krajach.

TERAZ MOŻESZ DOSTAĆ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ GUMEDU (GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY) 2020 I 2021!

Niektórzy już nie studiują, ale z sentymentem wspominają czasy spędzone na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Czasem byli uczniowie spotykają się, a nawet organizują konkursy związane z rocznicami czasu spędzonego na uniwersytecie. A gdyby tak uczcić je wydaniem specjalnej, kolekcjonerskiej legitymacji na czas imprezy? W tym celu można nabyć naklejki kolekcjonerskie GUM, które są jak oryginały. Dobra zabawa na imprezie gwarantowana! Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els to świetna pamiątka.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!