Gdańsk: AWFiS

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU

AWFisS Gdańsk oryginalne naklejki ELS sprzedaż kolekcjonerska

AWFiS GDAŃSK – O UCZELNI

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku ( AWFiS) to publiczna uczelnia wyższa w Polsce, której tradycja trwa od 1952 roku, kiedy powołano Technikum Wychowania Fizycznego. Od 2001 roku, Akademia funkcjonuje pod swoją obecną nazwą. AWFiS składa się z 3 wydziałów: Wydziału Rehabilitacji i Kinezjologii, Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na uczelni kształci się około 3 tysięcy studentów.

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W GDAŃSKU – SPEŁNIENIE DZIECIĘCYCH MARZEŃ WIELU OSÓB

Wśród małych dzieci, w czasach nauki w szkołach podstawowych, wielu chłopców, ale także i dziewcząt najlepiej wspominało zajęcia wychowania fizycznego. Część uczniów już w tak młodym wieku chciało związać swoje przyszłe życie zawodowe z karierą sportową. Chłopcy zapewne marzyli o pójściu w ślady Macieja Żurawskiego, Tomasza Frankowskiego, Artura Boruca, czy Ronaldinho. Dziewczęta z pewnością wzorowały się na polskich „złotkach” w siatkówce: Małgorzacie Glince, Katarzynie Skowrońskiej, czy też na mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczyk. Niestety nie każdemu dziecięce marzenia się spełniły, ale miłość do sportu z pewnością pozostała. Dzięki temu osoby  takimi zamiłowaniami, ucząc się w szkołach średnich, bardzo często podejmują decyzję o rozpoczęciu studiów w Akademiach Wychowania Fizycznego.

Jedną z takich uczelni jest Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Według najnowszego rankingu z 2019 roku, przeprowadzonego przez miesięcznik „Perspektywy”, AWFiS zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich uczelni wyższych o profilu wychowania fizycznego. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku w swojej ofercie oprócz wychowania fizycznego prowadzi zajęcia na kierunkach tj.: sport, turystyka i rekreacja, fizjoterapia oraz terapia zajęciowa. Obecnie ponad 3 tysiące studentek i studentów z ważnymi legitymacjami studenckimi els bierze czynny udział w programach studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich, studiów doktoranckich i podyplomowych. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu może pochwalić się również bogatym zapleczem sportowym. Na uczelni znajdziemy: halę widowiskowo-sportową, hale sportowe i lekkoatletyczne, stadiony lekkoatletyczne, skocznie, korty tenisowe oraz wiele innych sportowych obiektów.

OFERTA AWFiS W GDAŃSKU

Oferta uczelni obejmuje studia pierwszego jak i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Na AWFiS w Gdańsku prowadzone są też studia podyplomowe i doktoranckie. Dla wielu studentów wielkim atutem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku jest możliwość wzięcia udziału w kursach trenerskich oraz doszkalających. Wszystko odbywa się w ramach Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej, działającego w strukturach Akademii. Ponadto przyszli wychowawcy fizyczni, trenerzy, fizjoterapeuci mogą rozwijać swoje umiejętności i zbierać cenne doświadczenie poza granicami naszego kraju. W ramach programu Erasmus+ studenci oraz pracownicy AWFiS mogą korzystać z międzynarodowych wymian studenckich. Dodatkowo uczelnia uczestniczy w ogólnopolskim programie wymiany studenckiej – MOST. Przy uczelni działa też Studium Języków Obcych.

Rejestracja na studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego odbywa się przez internet w systemie IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Aby przystąpić do rekrutacji, kandydaci muszą uiścić opłatę rekrutacyjną. Od kandydatów na niektóre kierunki wymagane jest przystąpienie do egzaminów sprawnościowych. Wszelkie informacje dla kandydatów dotyczące zasad oraz harmonogramu rekrutacji dostępne są na stronie internetowej uczelni.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA AWFiS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to, dokument który potwierdza tożsamość studenta oraz jego status. Legitymacja studencka umożliwia korzystanie z rabatów i ulg studenckich. Legitymacje ELS są wydawane studentom w po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty rekrutacyjnej. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

WEJDŹ W LEGALNE POSIADANIE KOLEKCJONERSKIEGO HOLOGRAMU NA LEGITYMACJE AWFIS W GDAŃSKU

Bardzo wielu absolwentów szkół średnich marzy o dostaniu się na najbardziej prestiżową Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Polsce. Niestety nie każdemu udało się spełnić tego marzenia. Jednakże małym pocieszeniem, a także zaspokojeniem marzeń może okazać się posiadanie kolekcjonerskich naklejek na legitymację els AWFiS w Gdańsku. Produkty te adresowane są również do obecnych studentów uczelni o profilu wychowania fizycznego, jak też do jej absolwentów i sympatyków. Jednocześnie rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Zarówno zakup, jak i posiadanie hologramów na legitymację studencką els jest w 100% legalne, pod warunkiem, że będą używane wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Naklejek tych nie można używać jako autentycznych elementów legitymacji do celów, które mogłyby przynosić jakiekolwiek korzyści majątkowe.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ KOLEKCJONERSKIE AWFIS W GDAŃSKU – CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI? WYSOKA JAKOŚĆ I ATRAKCYJNE CENY NAKLEJEK SEMESTRALNYCH ELS GDAŃSKIEJ AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU TO NIE JEDYNE ZALETY NASZEGO SKLEPU!

Kolekcjonerzy i sympatycy filatelistyki przykładają dużą uwagę do zakupywanych przez siebie przedmiotów, które wzbogacą ich cenne zbiory. W naszym sklepie klienci zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość hologramów kolekcjonerskich na legitymację studencką els znajdujących się w naszej szerokiej ofercie. Do sfinalizowania transakcji skłania ich również fakt, że nasze produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo u nas można znaleźć nalepki na lata 2020, 2021 i 2022, dzięki czemu możecie zdobyć je przed innymi kolekcjonerami. Nie brakuje również egzemplarzy z poprzednich lat.

 

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAMÓWIĆ KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU? ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI NASZYCH KLIENTÓW!

Zamówienia w naszym internetowym sklepie kolekcjonerskim można składać 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wybrane przez Was produkty zostaną wysłane jak najszybciej. Najczęściej paczki z unikatowymi hologramami trafiają do naszych klientów już na drugi dzień.

O satysfakcji z dokonanych zakupów mogą świadczyć opinie osób kupujących naklejki na legitymację studencką w poprzednich latach. Dlatego nie zwlekaj dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą i zamów już dzisiaj.

Jeśli wciąż wahasz się nad podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie zakupu hologramu kolekcjonerskiego – dzwońcie lub piszcie. Obsługa sklepu z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

AWFiS Gdańsk – hologramy kolekcjonerskie els 31.10.2020 r. już do kupienia!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!