UKSW – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

UKSW studentom

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie powstał na podwalinach Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie 3 września 1999 roku. Jak sama nazwa uczelni wskazuje patronem jest Kardynał Stefan Wyszyński. Studiuje tam ponad 16 tysięcy młodych, ambitnych osób. Rektorem uniwersytetu jest ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński. Kampus główny znajduje się przy ulicy Dewajtis, która jest usytuowana w środku Lasu Bielańskiego. Stary Kampus ma bardzo ciekawą historię, a świeże powietrze i krajobraz leśny przyciąga na Dewajtis rzesze studentów. Duża ilość zainteresowanych uczelnią i studiami spowodowała, że na Młocinach powstał nowy kampus, który jest bardzo nowoczesny.

Wydziały UKSW

Maturzyści rekrutujący na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego mają do wyboru 9 wydziałów, a wśród nich prawie czterdzieści kierunków. Uczelnia oferuje następujące wydziały: Wydział Teologiczny; Wydział Prawa Kanonicznego; Wydział Filozofii Chrześcijańskiej; Wydział Nauk Historycznych i Społecznych; Wydział Prawa i Administracji; Wydział Nauk Humanistycznych; Wydział Studiów nad Rodziną; Wydział Matematyczno-Przyrodniczy; Wydział Nauk Pedagogicznych; Wydział Biologii i Nauk o Środowisku.

Hologramy ELS dla studentów UKSW

Studenci Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego posiadają elektroniczną legitymację studencką opatrzoną hologramem ELS. Nalepka semestralna posiada laserowo naniesioną datę ważności, która określa ważność dokumentu. Bez naklejki studenckiej legitymacja ELS nie uprawnia do korzystania ze statusu studenta i zniżek studenckich. Warto posiadać hologram semestralny. Jeśli go potrzebujesz, to świetne trafiłeś. Autentyczne hologramy w rewelacyjnych cenach kupisz już dziś na naszej stronie internetowej.

Hologramy studenckie 31-10-2018 – kup do kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!