Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski


Podstawowe informacje o Uniwersytecie Wrocławskim

Uniwersytet Wrocławski to jedna z osiemnastu uczelni w Polsce, która zajmuje się kształceniem studentów w sposób klasyczny. Oznacza to, że może zaproponować kierunki humanistyczne oraz ścisłe. Uniwersytet powstał w 1702 roku, ale dopiero w 1945 roku stał się polską uczelnią. Tradycji uniwersytetu należy szukać w niemieckich uczelniach. Obecnie studiuje na nim około 26 tysięcy studentów na studiach stacjonarnych, zaocznych oraz wieczorowych.

Co zrobić, by studiować na Uniwersytecie Wrocławskim?

Uczelnia we Wrocławiu proponuje kandydatom 46 kierunków na 10 wydziałach. Są to kierunki humanistyczne oraz ścisłe, jednak tych humanistycznych jest więcej. Kandydaci zainteresowani studiami powinni zapoznać się z informacjami na temat rekrutacji na stronie internetowej uczelni. Można również wybrać się na dni otwarte, które zwykle odbywają się w marcu. Oprócz tego, kandydaci mogą starać się o miejsce w domu studenckim, Uniwersytet Wrocławski ma sześć akademików. O miejsce w jednym z nich można ubiegać się po wpisaniu na listę studentów.

Kiedy studenci otrzymują legitymację studencką?

Aby cieszyć się ze statusu studenta trzeba najpierw zostać wpisanym na listę studentów. Po opłaceniu legitymacji studenckiej, każdy dostaje swój dokument z pierwszą naklejką ELS. By legitymacja cały czas była aktywna oraz by uprawniała do ulg i zniżek, studenci muszą pamiętać o zbieraniu nalepek ELS, które są wydawane co semestr. Jeśli ktoś chciałby powiększyć ilość swoich naklejek, może zająć się ich kolekcjonowaniem.

31.10.18 nalepka studencka – zobacz ofertę i kup teraz!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!