Rodzaje zabezpieczeń na hologram els

Naklejka els zabezpieczenia

Zabezpieczenia hologramu ELS

Każdy hologram studencki posiada swoje zabezpieczenie, które między innymi uniemożliwia jego ponowne odklejenie. Chroni przed powszechnie występującą wymianą rzeczy między kolekcjonerami bądź potencjalnym jej zniszczeniem. Niestety taką naklejkę ELS nie trudno podrobić, jednak łatwo jest też rozpoznać jej oryginalność, a nie trzeba mieć do tego sokolego wzroku. Wystarczy tylko się przyjrzeć. Zastanawiasz się więcej jak je rozpoznać? Co gwarantuje oryginalność hologramów ELS?

Jakie zabezpieczenie posiada hologram ELS?

Oryginalny hologram ELS posiada minimum pięć cech rozpoznawczych ustanowionych przez MEN Ministerstwo Edukacji Narodowej, dzięki którym nie jest trudno rozpoznać ich nietypowość. Są to wymiary 10×9 mm, kolor, wzór Orła RP, laserowo wycięte numery z datą 31-10-XX lub 31-03-XX i co najważniejsze – zabezpieczenie w postaci plomby zwanej “plastrem miodu”. Dzięki niemu nalepka studencka nie jest możliwa do ponownego odklejenia, ponieważ zostawia ona swoją część w postaci znaku podobnego do plastra miodu na powierzchni legitymacji studenckiej bądź innego podłoża. Jeśli już to zrobiliśmy, taki hologram ELS traci na swojej wartości i niestety nadaje się do wyrzucenia. Takie zabezpieczenie chroni nalepkę studencką przed zniszczeniem, zdarciem czy zamazaniem daty bądź naniesionego wzoru w postaci Orła RP, a także uniemożliwia wymianę hologramu ELS między kolekcjonerami. Wszystkie wyżej wymienione przykłady świadczą o oryginalności prawdziwego hologramu ELS, który możemy uzyskać w każdej uczelni w Polsce, między innymi w UW Uniwersytecie Warszawskim, UJ Uniwersytecie Jagiellońskim czy SGH Szkole Głównej Handlowej oraz od firm, które profesjonalnie zajmują się sprzedażą kolekcjonerskich naklejek studenckich dla prawdziwych ich fanatyków. Również posiadają one w swojej ofercie wersje archiwalne dla osób, które chcą uzupełnić luki w datach hologramów ELS swojej kolekcji.

Najbardziej widoczne zabezpieczenia hologramu ELS

Naklejki els studenckie zabezpieczenia
Naklejki kolekcjonerskie els jak są zabezpieczone

Oprócz zabezpieczenia zwanego “plastrem miodu”, naklejka studencka posiada również inne ustanowione przez MEN, które świadczą o ich oryginalności i niepowtarzalności. Dzięki temu z łatwością można rozpoznać która naklejka studencka jest fałszywa, a która nie. Każdy hologram ELS bez względu na to czy jest wydawany w dziekanacie uczelni wyższych czy sprzedawany przez profesjonalne firmy do celów kolekcjonerskich – jest taki sam, zmienia się w nim data ważności na ostatni dzień października czy marca danego roku. Dla każdego studenta uczelni wyższej w Polsce, czyli na przykład Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego czy Politechniki Warszawskiej data ważności hologramu elektronicznej legitymacji studenckiej świadczy o aktualnym statusie studenta i możliwości korzystania z wielu ulg studenckich, które między innymi pozwalają na 50% zniżki na przejazdy komunikacją miejską oraz 51% na kurs kolejowy PKP czy międzymiastowy PKS. Hologram ELS zawiera także specjalną technologię, która nakłada na siebie dwa obrazy o innej kolorystyce, tak aby pod różnym kątem naklejka studencka mogła uwydatniać jej laserowo wyciętą datę ważności oraz wzór w postaci Orła RP. Ważnym zabezpieczeniem jest również wyżej wspomniana laserowo wycięta data przydatności, która także chroni przed podjętą próbą odklejenia nalepki studenckiej od danej powierzchni. Dotyczy to każdego rodzaju hologramu ELS.

Gdzie bezpiecznie zakupić kolekcjonerski hologram ELS?

Aby zakupić oryginalną kolekcjonerską nalepkę studencką, należy skorzystać z ofert firm, które profesjonalnie zajmują się ich sprzedażą. Dzięki temu ma się pewność, iż kolekcjonerski hologram ELS będzie posiadać wszystkie ważne zabezpieczenia i identyczny wzór naklejki studenckiej z tą, którą udostępniają wszystkie uczelnie wyższe w Polsce zgodny ze specyfikacją utworzoną przez MEN.

Czy podrobienie legitymacji studenckiej jest karalne?

Podrobienie legitymacji dla studentów lub naklejki na legitymację podlega pod art. 270 Kodeksu karnego. W świetle obowiązujących przepisów prawnych za podrobienie legitymacji studenckiej można otrzymać karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy aż do 5 lat.

Po czym poznać fałszywy hologram ELS?

Oryginalne hologramy na legitymację studencką charakteryzują się unikalnym wyglądem, na który składa się kolorowa powierzchnia oraz widoczne dwie warstwy obrazu. Oryginalny hologram ELS łatwo rozpoznać na pierwszy rzut oka. Na naszej stronie internetowej znajdziesz oryginalne hologramy kolekcjonerskie 2022 oraz z poprzednich serii.

Autentyczne naklejki na legitymację studencką posiadają laserowo wycinaną datę, znak orła widoczny jedynie pod odpowiednim kątem, laserowo wycinaną datę ważności oraz specjalne zabezpieczenie w postaci plastra miodu. Hologram ELS ma wymiary 9 mm x 10 mm i posiada cyfrowy kod zawierający 8 cyfr, z których 3 cyfry są kodem uczelni, a pozostałe to numer seryjny naklejki. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne hologramy ELS wszystkich uczelni wyższych w Polsce w atrakcyjnej cenie z szybką dostawą na terenie kraju. Zamów już dziś najnowszy hologram ELS z serii 31-10-2022 i 31-03-2023 i powiększ swoją kolekcję o najnowsze, oryginalne naklejki na legitymację studencką ELS.

Jak się sprawdza numer ELS?

Oryginalny hologram na legitymację studencką posiada 8 cyfr. Warto wiedzieć, że pierwsze trzy cyfry to kod uczelni, a pozostałe to numer naklejki. Oryginalne naklejki na legitymację studencką posiadają numer seryjny nad datą ważności. Wybierając hologram ELS do celów kolekcjonerskich warto sprawdzić czy posiada laserowo wyciętą datę ważności oraz 8 cyfrowy numer naklejki.

Numer ELS można sprawdzić poprzez sprawdzenie kodu uczelni z naklejki na legitymację studencką. 8 cyfrowy kod na hologramie ELS zawiera 3 cyfrowy kod uczelni oraz numer seryjny. Oryginalna naklejka zawiera również laserowo wycinaną datę ważności, holograficzną powierzchnię, zabezpieczenie w postaci plastra miodu oraz znak orła widocznym jedynie pod odpowiednim kątem. Oryginalne naklejki na legitymację studencką znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy autentyczne hologramy ELS wszystkich uczelni wyższych w Polsce z serii 31-10-2022 i 31-03-2023 w bardzo atrakcyjnych cenach oraz z szybką dostawą na terenie całego kraju.

Studenci uczelni publicznych i prywatnych mogą korzystać z wielu ulg i zniżek, dlatego ważna legitymacja studencka jest wykorzystywana do tańszych przejazdów koleją i komunikacją miejską, a także w hotelach, restauracjach, muzeach, teatrach czy punktach handlowych. Korzystne ulgi dla studentów sprawiają, że wiele osób podejmuje naukę na uczelni wyższej tylko ze względu na uzyskaniu korzystnych ulg i rabatów lub decyduje się na podrobienie legitymacji studenckiej. Warto jednak wiedzieć, że zarówno podrabianie, jak i sprzedaż fałszywych dokumentów może mieć poważne konsekwencje w postaci ograniczenia lub pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Z konsekwencjami muszą się liczyć również osoby, które świadomie posługują się podrobioną legitymacją studencką w celu uzyskania korzystnych zniżek w transporcie publicznym, punktach handlowych i usługowych.

czy można odkleić hologram z legitymacji studenckiej els, hologram semestralny, hologram studencki, hologramy els, hologramy kolekcjonerskie, hologramy semestralne, jak odkleić naklejkę z legitymacji studenckiej els, jak zabezpieczona jest naklejka els, naklejka na legitymacje, naklejka na legitymacje studencką, naklejki els, naklejki semestralne, odklejanie hologramu z legitymacji studenckiej els, odklejenie hologramu z legitymacji studenckiej els, zabezpieczenie naklejki els

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!