Kielce: UJK

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

UJK Kielce kolekcjonerskie hologramy na legitymacje

UJK KIELCE – UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO INFORMACJE O UCZELNI

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (UJK) to publiczna uczelnia wyższa, której historia sięga 1969 roku, kiedy to utworzono Wyższą Szkołę Nauczycielską. Pod swoją obecną nazwą uniwersytet funkcjonuje od 2011 roku. Obecnie na UJK kształci się ponad 11 tysięcy studentów. Ws kał uniwersytetu wchodzi 8 wydziałów: Wydział Humanistyczny, Matematyczno-Przyrodniczy, Lekarski i Nauk o Zdrowiu, Pedagogiczny i Artystyczny, Prawa, Administracji i Zarządzania, Filologiczno-Historyczny, Nauk Społecznych oraz Wydział Zamiejscowy w Sandomierzu.

OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO KIELCE – UJK

W ofercie dydaktycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach znajduje się obecnie 48 kierunków. Kształcenie na uczelni odbywa się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. UJK oferuje też studia doktoranckie Przy uczelni funkcjonują jednostki międzywydziałowe takie jak: Studium Języków Obcych czy Studium Wychowania Fizycznego i Sport oraz jednostki ogólnouczelniane m.in.: Biblioteka Uniwersytecka w Kielcach, Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej i Uniwersyteckie Centrum Wsparcia i Rehabilitacji.

REJESTRACJA NA STUDIA NA KIELECKI UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO – UJK KIELCE

Informacje dotyczące rekrutacji na studia na Uniwersytet Jana Kochanowskiego znajdują się na stronie internetowej uczelni. Kandydaci mogą tam przeczytać o ofercie uczelni, zasadach rekrutacji na konkretne kierunki, a także zapoznać się z harmonogramem rejestracji i wymaganiami. Rejestracja na studia odbywa się przez internet. W postępowaniu kwalifikacyjnym brane pod uwagę są wyniki z egzaminów maturalnych.

LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS NA UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO KIELCE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument, który poświadcza status studenta oraz jego tożsamość. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach również wprowadził legitymacje w wersji elektronicznej. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji ELS.

UJK Kielce – hologramy kolekcjonerskie ELS 31-03-2019 już dostępne w sprzedaży! 

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH – UJK KIELCE – NAKLEJKI HOLOGRAMOWE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ – HOLOGRAMY SEMESTRALNE DLA STUDENTÓW

Na każdej legitymacji studenckiej ELS, aby była ona ważna musi widnieć naklejka studencka. Hologram studencki do legitymacji studenckiej musi być aktualny tzn. mieć na swojej powierzchni naciętą laserowo datę ważności. Obecnie, naklejki hologramowe els powinny zawierać datę 31-03-20. Naklejki studenckie posiadają na swojej powierzchni specjalne zabezpieczenie, które pozwala sprawdzić czy naklejka studencka jest rzeczywiście autentyczna. Każdy hologram els na legitymację studencką powinien posiadać: laserowo nacinaną datę, znak orła, znak RP oraz specjalny unikatowy kod numeracyjny, który składa się z 8 cyfr. Naklejki bez takiego oznakowania nie mogą zostać uznane za autentyczne. Co istotne, na każdej naklejce znajduje się także specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu, które gwarantuje, że hologram els nie zostanie podrobiony.

HOLOGRAM ELS – UJK – NAKLEJKA NA LEGITYMACJĘ NA UNIWERSYTET KIELCE 2020 Z NUMEREM SERYJNYM

Każdy hologram na legitymację od 2020 roku, również na UJK Kielce posiada specjalny nowy znak – numer seryjny. Naklejka z kodem kreskowym jako pierwsza wyszła w 2019 roku i jest ważna do 31/03/20. Naklejki els poza numerem seryjnym posiadają na swojej powierzchni również klasyczne, standardowe znaki jak znak orła czy znak RP. Wszystkie naklejki do legitymacji studenckiej są ważne semestr. Studenci UJK w Kielcach odbierają je więc wraz z zakończeniem jednego, a rozpoczęciem drugiego semestru. Legitymacja studencka to dokument, który służy studentom od początku rozpoczęcia edukacji, jednak trzeba ją  w ten sposób – ważnymi naklejkami els aktualizować. Hologramy na legitymacje studencką są niezwykle ważne, ponieważ dzięki nim student UJK może poświadczyć swój status studenta kieleckiej uczelni, korzystać z przywilejów studenckich, korzystać z Bibliotek Uniwersyteckiej. Legitymacja studencka els z ważną naklejką zapewnia też studentom UJK dostęp do funkcji uczelnianych centrów wydruku, a także do Miasteczka Akademickiego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ponadto legitymacje studenckie UJK Kielce mogą być wykorzystywane jako Kieleckie Karty Miejske ZTM Kielce.

NAKLEJKI HOLOGRAMOWE ELS DO LEGITYMACJI DLA KOLEKCJONERÓW – IDENTYCZNE NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE JAK HOLOGRAM STUDENCKI NA UJK (UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH)

Każda naklejka na legitymację studencką to wyjątkowy okaz. Naklejki do legitymacji studenckiej dzięki swoim unikatowym elementom takim jak specjalne zabezpieczenia, oryginalna data czy unikatowy numer seryjny sprawiają, że hologramy na legitymacje stają się również wyjątkowymi, nowoczesnymi obiektami filatelistycznymi. Naklejki kolekcjonerskie to odpowiedniki hologramów semestralnych. Na naszej stronie znajdziesz identyczne jak na UJK Kielce, kolekcjonerskie naklejki na legitymację studencką. Naklejki kolekcjonerskie nie różnią się niemal niczym od oryginalnych hologramów studenkich els.Na ich powierzchni znajdują się również odpowiednie znaki. Nie można ich używać jednak w sposób jaki używa się nalepki semestralne. Każdy hologram els dla kolekcjonera służy tylko i wyłącznie do kolekcjonowania filatelistycznego. Wiele osób poszukuje obecnie nowych naklejek kolekcjonerskich do swoich kolekcji. Nie jest to trudne. Wpisując w wyszukiwarkę takie hasła jak “hologram legitymacja studencka allegro” albo “naklejki na legitymacje studencką allegro” znajdziesz na tym popularnym forum wiele ofert. Pamiętaj jednak aby zawsze sprawdzać dokładnie opinie, zdjęcia oraz opisy wszystkich ofert. W internecie znajduje się bowiem wiele fałszywych, podrabianych naklejek. Jeśli chcesz mieć gwarancję autentycznych naklejek els, sprawdź naszą ofertę.

Na naszej stronie sprawdzi tylko i wyłącznie oryginalne naklejki kolekcjonerskie els, które zamówić możesz 24h/ 7 dni w tygodniu. Zamówienia przyjmujemy zarówno mailowo jak i telefonicznie. Hologramy dostarczamy za pomocą przesyłki kurierskiej lub paczkomatem. Jeśli chcesz możesz hologram kolekcjonerski na legitymacje studencka els  także odebrać osobiście na terenie Warszawy.

Naklejki kolekcjonerskie to gratka dla każdego kolekcjonera i filatelisty. Sprawdzą się one również doskonale jako prezent lub pamiątka dla absolwenta UJK Kielce. Dzięki hologramom możemy powspominać studenckie czasy młodości i przypomnieć sobie piękne chwile spędzone w murach naszej macierzystej uczelni.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!