URz – Uniwersytet Rzeszowski

URz – Uniwersytet Rzeszowski


Podstawowe informacje o Uniwersytecie Rzeszowskim URz

Uniwersytet Rzeszowski jest dość młodą uczelnią, ponieważ istnieje od 2001 roku. Jednak jego historia jest znacznie dłuższa. Uczelnia powstała z połączenia trzech innych. Mimo krótkiego stażu, Uniwersytet jest obecnie największą akademią na południowym-wschodzie Polski. Studiuje na niej ponad szesnaście tysięcy studentów. Mogą wybierać spośród dziesięciu wydziałów, które kształcą w naukach humanistycznych oraz ścisłych. Uczelnia dysponuje także Wydziałem Wychowania Fizycznego.

Kto może studiować na URz Rzeszów?

Na Uniwersytecie w Rzeszowie może studiować każdy, kto pomyślnie przejdzie proces rekrutacji. Kandydaci mogą wybierać spośród czterdziestu kierunków. Na uczelni można studiować dziennie oraz zaocznie. Ponadto, sześć wydziałów ma w swojej ofercie studia doktoranckie. By dowiedzieć się jakie są zasady rekrutacji należy wejść na stronę internetową uczelni. Można również odwiedzić mury Uniwersytetu podczas dni otwartych, które są organizowane w marcu. Szkoła nie posiada akademików, dlatego studenci, którzy przyjeżdżają z daleka muszą pomyśleć o zakwaterowaniu.

Co zrobić, by dostać legitymację URz – Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie odebrać naklejki na legitymacje?

Każdy kandydat po wpisaniu na listę studentów otrzymuje swoją legitymacją studencką. By była cały czas ważna i uprawniała do ulg i zniżek, trzeba co semestr przyklejać na nią naklejki z datami. Nalepki ELS są wydawane najczęściej w dziekanacie. Nowe hologramy na legitymacje studencka els wydawane są co pół roku. By zbierać takie hologramy URz i innych uczelni nie trzeba jednak być studentem. Można zacząć je kolekcjonować.

Hologramy semestralne 31-10-2018 – kup znaczek do kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!