Kraków: PK

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki naklejki na legitymacje

POLITECHNIKA KRAKOWSKA PK – O UCZELNI

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki (PK) to publiczna uczelnia o profilu technicznym w Krakowie, która funkcjonuje od 1945 roku. Obecnie na uczelni kształci się 14,5 tys. studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. W ramach Politechniki Krakowskiej funkcjonują: Zakład Produkcji Doświadczalnej „CEBEA”, Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego oraz Centrum Badań i Rozwoju Urządzeń Przemysłowych „CEBEA”.

POLITECHNIKA KRAKOWSKA – OFERTA EDUKACYJNA PK

Politechnika Krakowska oferuje kształcenie na 31 kierunkach studiów I i II stopnia w języku polskim na 7 wydziałach. Prowadzone jest też nauczanie 7 kierunków w języku angielskim na 5 wydziałach. Politechnika Krakowska prowadzi wymianę międzynarodową w ramach programu “Erasmus oraz bilateralnych umów o współpracy międzyuczelnianej. Na uczelni funkcjonuje ponad 80 kół naukowych, w których studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Politechnika Krakowska (PK)bierze udział w pracach międzyuczelnianych i projektach międzynarodowych zespołów badawczych, wydaje swoje pismo, prowadzi radio internetowe, a także dysponuje własną biblioteką i wydawnictwem.

REKRUTACJA NA STUDIA NA POLITECHNICE KRAKOWSKIEJ – JAK DOSTAĆ SIĘ NA PK I STUDIOWAĆ W KRAKOWIE?

Rekrutacja na studia na Politechnice Krakowskiej prowadzona jest przez wydziałowe komisje rekrutacyjne powoływane przez dziekana wydziału. Kandydaci na studia rejestrują się drogą elektroniczną w systemie rejestracji elektronicznej PK i są zobowiązani do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej za postępowanie związane z przyjęciem na studia.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS I NAKLEJKI NA LEGITYMACJE – CZYLI NIEZBĘDNIK STUDENTA PK KRAKÓW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje i potwierdza tożsamość studenta. ELS ważna jest przez okres jednego semestru, po jego upływie należy przedłużyć ważność legitymację. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia. Można ją odebrać po złożeniu wniosku, który dostępny jest w systemie rejestracyjnym dla kandydatów na studia i uiszczeniu opłaty. Legitymacja upoważnia do zniżek i rabatów studenckich. Potwierdzeniem jej ważności jest hologram pk, który otrzymuje się w dziekanacie. Każda uczelnia posiada swoje hologramy na legitymacje studencka els, które różnią się między sobą od czasu wprowadzenia numerów seryjnych na naklejkach els.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NIE TYLKO DLA STUDENTÓW PK KRAKÓW

Choc hobby, jakim jest zbieranie hologramów kolekcjonerskich jest popularne zwłaszcza wśród studentów, to może się nim zajmować każdy. Studenci najchętniej zbierają hologramy swojej uczelni (np. uczący się w Politechnice Krakowskiej cenią hologramy pk itd.), bo stanowię one dla nich świetna pamiątkę okresu nauki na uczelni. Jednak wytrawni filateliści posiadają w swoim klaserze kolekcje różnych uczelni.

Naklejka kolekcjonerska els 31-03-2019 – Politechnika Krakowska

POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI – PK KRAKÓW – NAKLEJKI STUDENCKIE NA ELS LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ

Już teraz na Politechnice Krakowskiej – PK w Krakowie studenci korzystają z unikatowych naklejki semestralnych z najnowszej edycji 31-03-20. Już niedługo naklejki te zostaną zastąpione przez nowe hologramy semestralne na ELS – nalepki hologramowe dla studentów z datą 31-10-2020. Naklejki na legitymację studencką od 2020 roku na swojej powierzchni posiadają nowy symbol – unikatowy numer seryjny, różny dla każdej naklejki els. Początek tego numeru wskazuje na uczelnię na jakiej studiuje student, który otrzymuje hologram els. Naklejki hologramowe poza nr seryjnym na swojej powierzchni posiadają laserowo nacinaną datę ważności w formacie np. 31-03-20, 31-10-20 czy 31-03-21 lub 31-10-21. Co roku wychodzą dwie edycje naklejek – na semestr zimowy oraz letni. Naklejki hologramowe na PK Kraków potwierdzające status studenta. Studenci dzięki ważnym legitymacjom mogą korzystać z benefitów jakie daje im status studenta. Na Politechnice Krakowskiej studenci wydziałów takich jak: Wydział Architektury, Wydział Informatyki i Telekomunikacji, Inżynierii Lądowej Mechanicznym czy , Inżynierii Środowiska i Energii potrzebują ważnej legitymacji studenckiej z ważną naklejką hologramową. Hologramy semestralne els 31-03-20 są niezbędne aby mogli oni chociażby podróżować kolejami PKP ze zniżką. Naklejki studenckie to jednak nie tylko akcesoria potrzebne do oznaczenia ważności legitymacji, ale także są one wspaniałymi eksponatami filatelistycznymi. Ich unikatowość sprawia o dużej wartości również sentymentalnej dla absolwentów. Na wszystkich uczelniach publicznych w Polsce, studenci w trakcie całej swojej edukacji korzystali z takich naklejek. Będą one więc stanowiły wyjątkowy prezent dla każdego absolwenta, a także pamiątkę po okresie studiów. Archiwalne naklejki els jak i hologramy els dla kolekcjonerów z najnowszej kolekcji dostaniesz na naszej stronie internetowej. Autentyczne okazy na 2020, 2019 czy 2018 roku znajdziesz u nas w bardzo atrakcyjnych cenach.

NAKLEJKI HOLOGRAMOWE ELS 2019, 2020,2021 – HOLOGRAMY ELS NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ DLA KOLEKCJONERÓW NIE TYLKO NA POLITECHNIKĘ KRAKOWSKĄ (PK KRAKÓW)

Hologramy semestralne els 31-03-20 obecnie funkcjonują w obiegu uczelni publicznych. U nas możesz również zakupić tę najnowszą kolekcję naklejek hologramowych dla kolekcjonerów. Hologram kolekcjonerskie z archiwalnych edycji 2019 czy obecnych 2020 lub kolejnych 2021, które mamy lub będziemy posiadać w swojej ofercie są identyczne jak naklejki semestralne. Hologramy kolekcjonerskie różnią się swoim kosztem, cena naklejki els kolekcjonerskiej uzależniona jest od daty ważności naklejki – edycji w jakiej została wydana. Naklejki hologramowe els do kupienia znajdziesz również na naszej stronie w różnych cenach. Wybierając naklejki kolekcjonerskie, absolwenci lub miłośnicy zbierania hologramów, powinni uważać i ostrożnie wybierać naklejki els. Oferty na portalach lub stronach takich jak Allegro czy Olx mogą zawierać sfałszowane naklejki hologramowe els. Pamiętaj aby zawsze stawiać na sprawdzone strony z autentycznymi okazami. Naklejki els kolekcjonerskie tak jak i klasyczne hologramy semestralne els na legitymacje studencka powinny zawierać znak orła, znak RP oraz laserowo nacinaną datę, od nowszych kolekcji również numer seryjny. Hologramy kolekcjonerskie, które oferujemy to gwarancja najwyższej jakości oraz autentyczności.

NAKLEJKA HOLOGRAMOWA ELS 31-03-20, 31-10-10 – ZAMÓWIENIA I ZAKUP NAKLEJEK STUDENCKICH NA LEGITYMACJĘ ELS DLA KOLEKCJONERÓW Z POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ (TZW. HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE PK KRAKÓW) ORAZ NA INNE UCZELNIE

Naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie 31-03-20 są dostępne na naszej stronie internetowej do kupienia. Następną kolekcją, na którą mogą już czekać filateliści oraz pasjonaci hologramowych nalepek kolekcjonerskich els, są nalepki els 31-10-20. Naklejki kolekcjonerskie els na naszej stronie zamówić możesz z najnowszej jak i archiwalnych kolekcji. Oferujemy najnowsze hologramy kolekcjonerskie els z numerem seryjnym. Kody numeracyjne uczelni na każdym hologramie ELS od daty 31.03.20 to nowe obowiązkowe oznakowanie na naklejkach hologramowych els. Zamówienia online przyjmujemy 24/7dni w tygodniu. Można je złożyć również telefonicznie lub SMSowo. Zamówienia realizujemy na bieżąco. Hologramy els kolekcjonerskie możemy wysłać za pomocą paczkomatu lub przesyłki kurierskiej. Możesz je także odebrać sam na terenie Warszawy. Zamówienia na kolekcjonerskie naklejki hologramowe realizujemy to wszystkich miast w Polsce. Dostarczamy je także do Krakowa, więc absolwenci Politechniki Krakowskiej – PK w Krakowie również mogą je nabyć i powspominać dawne czasy.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!