Warszawa: ChAT

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE

ChAT Warszawa naklejki els dla kolekcjonera

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA ChAT – INFORMACJE PODSTAWOWE

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (ChAT) to publiczna uczelnia wyższa złożona z dwóch wydziałów: Wydziału Pedagogicznego i Teologicznego. Kontynuuje działalność Wydziału Teologii Ewangelickiej i Studium Teologii Prawosławnej Uniwersytetu Warszawskiego. Uczelnia powstała w 1954 roku. W ramach struktury ChAT funkcjonują też jednostki ogólnouczelniane takie jak: Wydawnictwo Naukowe ChAT, Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Od 2017 roku uczelnia posiada swoją własną siedzibę w Warszawie. Chrześcijańska Akademia Teologiczna od 60 lat kształci studentów na dwóch wydziałach: Teologicznym i Nauk Społecznych. Należy do jedynej w Polsce uczelni ekumenicznych, co umożliwia studentom zapoznanie się z tradycją różnych nurtów chrześcijaństwa. Na warszawskiej uczelni wykładają wybitni teolodzy oraz duchowni reprezentujący różne Kościoły. Dla wielu kandydatów jest to największa korzyść z wyboru edukacji na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. ChaT w Warszawie może się również poszczycić współpracą z uniwersytetami teologicznymi w Bonn, Bernie oraz w Atenach. Uczelni słynie z wykwalifikowanej kadry, badań naukowych oraz wyjątkowej, kameralnej atmosfery przez cały okres kształcenia.

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE- WYDZIAŁY

Kandydaci na studentów mogą rozpocząć edukację na Wydziale Teologicznym oraz Wydziale Nauk Społecznych. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz doktoranckie na wielu kierunkach jak: Pedagogika, Pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyka społeczna, Praca socjalna, Teologia ewangelicka, Teologia prawosławna, Teologia starokatolicka czy Teologia tradycji wyznaniowych. Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie szczyci się wyjątkową atmosferą, współpracą z zagranicznymi uczelniami oraz bogatą ofertą edukacyjną oraz otwartością na świat i współpracę. Studenci doceniają szerokie możliwości rozwoju, międzynarodową współpracę oraz przyjazną atmosferę, dlatego warszawska uczelnia cieszy się dużą popularnością wśród kandydatów na studia.

OFERTA UCZELNI

Wydział Pedagogiczny ChAT w swojej ofercie edukacyjnej posiada zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia jak i studia podyplomowe. Kierunek „pedagogika” (studia I stopnia) na tym wydziale posiada Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”. Na Wydziale Teologicznym istnieje możliwość kształcenia na studiach licencjackich i magisterskich na kierunku teologia. Wydział prowadzi również studia doktoranckie.  Uczelnia współpracuje z Wydziałem Teologii Ewangelickiej Uniwersytetu w Bonn, Chrześcijańsko-katolickim i Ewangelickim Wydziałem Teologii Uniwersytetu w Bernie, a także Ewangelicką Wyższą Szkołą Zawodową we Fryburgu.

REKRUTACJA NA STUDIA

Rekrutacja na studia na Chrześcijańską Akademię Teologiczną w Warszawie odbywa się on-line za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów IRK. Rejestracja na studia na ChAT wymaga uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. O przyjęcie na studia mogą ubiegać się kandydaci, którzy posiadają dokument zdanego egzaminu maturalnego.  Szczegółowe informacje na temat terminów rekrutacji, wysokości i terminu uiszczenia opłat oraz dostarczenia wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Na stronie internetowej warszawskiej uczelni podane są również terminy, w których zostaną ogłoszono wyniki rekrutacji. 

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie- hologramy kolekcjonerskie ważne do 31.03.2020. już w sprzedaży!

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty bibliotecznej oraz warszawskiej karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ ELS CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE

Nowoczesny system weryfikacji czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS pozwala zweryfikować tożsamość studentów. Legitymacja ELS uprawnia studentów do skorzystania z  ustawowych zniżek w środkach transportu publicznego, instytucjach kulturalnych, a także do rabatów w prywatnych firmach. Naklejka semestralna na legitymację ELS Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie to doskonała pamiątka z czasów edukacji na warszawskiej uczelni. 

HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE JUŻ W SPRZEDAŻY

Warszawska uczelnia słynie z wyjątkowej atmosfery, bogatej oferty edukacyjnej i współpracy z wybitnymi teologami i duchownymi reprezentujących różne wyznania i tradycje. Dla wielu studentów czas nauki na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Absolwenci ChAT w Warszawie mają bogate możliwości rozwoju i poszerzenia wiedzy oraz zawierania znajomości z niezwykłymi ludźmi. Dla studentów, jak i absolwentów naklejka semestralna na legitymację ELS będzie wyjątkową pamiątką z niezapomnianych czasów studenckich. Absolwenci warszawskiej uczelni będą zachwyceni tak sentymentalnym prezentem. Hologramy kolekcjonerskie ChAT w Warszawie ważne do 31.03.2020. są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcesz zdobyć pamiątkową naklejkę semestralną na legitymację ELS lub podarować prezent pełen wspomnień, znajomemu absolwentowi warszawskiej akademii, zadzwoń do nas już dziś.

Naklejki semestralne na legitymację Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie pozwolą przypomnieć sobie beztroskie studenckie czasy i najpiękniejsze chwile spędzone na warszawskiej uczelni.

NAKLEJKI SEMESTRALNE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE NA LATA 2020, 2021, 2022…

Hologramy kolekcjonerskie ChAT w Warszawie na lata 2020, 2021, 2020 wzbogacą Twoją kolekcję, przypomną wyjątkowe chwile z czasów studenckich lub sprawią wiele radości absolwentom warszawskiej uczelni. Naklejki semestralne na legitymację ELS są dostępne w sprzedaży, ale w bardzo ograniczonej ilości. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Hologramy kolekcjonerskie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie są dostępne w limitowanej edycji w naszym sklepie internetowym. Naklejki semestralne warszawskie uczelni są bardzo atrakcyjnym i pożądanym towarem, dlatego jak najszybciej zadzwoń do nas lub zamów swój hologram kolekcjonerski ChAT w Warszawie na lata 2020, 2021, 2020 w naszym sklepie internetowym. Powiększ swoją kolekcję, kup wyjątkową pamiątkę lub podaruj znajomemu absolwentowi sentymentalną podróż w studenckie czasy. Sprawdź dostępność naklejek semestralnych na legitymację ELS Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie na lata 2020, 2021, 2022 w naszym sklepie internetowym.

Chrześcijańska Akademia Teologiczna Warszawa – naklejki kolekcjonerskie 31-10-20 r.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!