Warszawa: SGH

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

SGH Warszawa hologramy kolekcjonerskie sprzedaż

SGH – SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA WARSZAWA

Szkoła Główna Handlowa (SGH), której siedziba znajduje się w Warszawie na Mokotowie, swoją aktualną nazwę otrzymała w 1992 roku. Wcześniej ( w latach 1949-1991)  funkcjonowała jako SGPiS – Szkoła Główna Planowania i Statystyki. Warszawska SGH jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce.Obecnie na uczelni kształci się ponad 15 tysięcy studentów, w tym ponad 7 tysięcy na studiach stacjonarnych.

CO OFERUJE SGH?

W Szkole Głównej Handlowej studenci mogą podjąć edukację na studiach pierwszego stopnia na 6 kierunkach w języku polskim oraz 4 w języku angielskim. W ofercie studiów magisterskich znajduje się 14 kierunków w języku polskim oraz 5 prowadzonych w języku angielskim. Możliwe do wyboru są też studia doktoranckie – również w języku angielskim. SGH oferuje 15 programów, które umożliwiają uzyskanie stopnia doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych. Dodatkowo Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oferuje ponad 150 programów studiów podyplomowych i prowadzi 3 programy Executive MBA. Uczelnia gwarantuje nie tylko bogatą ofertę dydaktyczną ale również zapewnia perspektywy przyszłym absolwentom. W rankingu najwyższych wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wśród magistrów najlepiej wypadają absolwenci SGH. Co więcej, w rankingu miesięcznika „Perspektywy” SGH zajęła 1 miejsce  w kategorii uczelni ekonomicznych Rankingu Szkół Wyższych 2018. Szkoła Główna Handlowa bierze udział w wielu rozwojowych i innowacyjnych inicjatywach takich jak: Akademia Młodego Ekonomisty oraz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. SGH na szeroką skalę prowadzi też współpracę międzynarodową.

REKRUTACJA – SGH

Ścieżka rekrutacyjna na SGH szczegółowo opisana jest na stronie internetowej uczelni. Odbywa się ona internetowo – za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego przeznaczonego dla kandydatów SGH. W procesie rekrutacyjnym brane są pod uwagę wynik maturalne oraz wyniki z testu z przedsiębiorczości (dla kandydatów na studia licencjackie) oraz z wiedzy o gospodarce (wymaganego na studia magisterskie).

LEGITYMACJA NA SGH W WARSZAWIE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty bibliotecznej oraz warszawskiej karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

SGH Warszawa – hologramy kolekcjonerskie els 31-03-2019 już do kupienia!

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE – NAJNOWSZE HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS NAJSTARSZEJ EKONOMICZNEJ UCZELNI JUŻ DOSTĘPNE! EDYCJĘ NAKLEJEK STUDENCKICH KOLEKCJONERSKICH 31-03-20 ORAZ 31-10-2020 DLA SGH WARSZAWA

Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, zrzeszającej co roku tysiące studentów z całej Polski i z zagranicy. Mowa oczywiście o założonej w 1906 roku Szkole Głównej Handlowej, której siedziba mieści się na warszawskim Mokotowie. O uzyskanie statusu studenta tej uczelni oraz zdobycie legitymacji studenckiej z ważną naklejką els walczą tysiące młodych absolwentów szkół średnich. O tak dużym zainteresowaniu tą uczelnią może świadczyć fakt, iż od wielu lat SGH nie schodzi z pierwszego miejsca w popularnym rankingu uczelni ekonomicznych, prowadzonym przez miesięcznik „Perspektywy”. Ponadto najstarsza polska uczelnia ekonomiczna zapewnia wielkie perspektywy zawodowe przyszłym absolwentom, co potwierdza pierwsze miejsce absolwentów SGH w rankingu najwyższych wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wśród magistrów.

Obecnie w murach warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej studiuje ponad 15 tysięcy studentów. W szerokiej ofercie uczelni kandydaci mogą wybrać naukę na studiach pierwszego i drugiego stopnia, studiach jednolitych magisterskich, doktoranckich, a także podyplomowych. Istnieje możliwość studiowania zarówno w języku polskim, jak również języku angielskim. SGH daje także możliwość brania udziału w dużej ilości rozwojowych i innowacyjnych inicjatywach, dzięki którym studenci mogą pogłębiać swoją wiedzę. Ponadto uczelnia na szeroką skalę prowadzi współpracę międzynarodową.  

Wszystkim osobom, które ukończyły już Szkołę Główną Handlową w Warszawie pozostały już tylko wspomnienia z czasów studenckich i pobytu na tej uczelni. Z pewnością doskonałą pamiątką dla nich mogą okazać się najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els, które są już dostępne w sprzedaży.

WEJDŹ W LEGALNE POSIADANIE KOLEKCJONERSKIEGO HOLOGRAMU NA LEGITYMACJE SGH W WARSZAWIE

Bardzo wielu absolwentów szkół średnich marzyło o dostaniu się na najbardziej prestiżową uczelnie ekonomiczną w Polsce. Niestety nie każdemu udało się spełnić marzenia. Jednakże małym pocieszeniem, a także zaspokojeniem marzeń może okazać się posiadanie kolekcjonerskich naklejek na legitymację els Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Produkty te adresowane są również do obecnych studentów uczelni ekonomicznej, jak też do jej absolwentów i sympatyków.

Jednocześnie rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Zarówno zakup, jak i posiadanie takich nalepek jest w 100% legalne, pod warunkiem używania ich wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Bowiem nie można używać  tych naklejek jako autentycznych elementów legitymacji do celów, które mogłyby przynosić jakiekolwiek korzyści majątkowe.

KIEDY POJAWIĄ SIĘ NAJNOWSZE NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS DLA WARSZAWSKIEJ SZKOŁY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ (SGH)?

Od pewnego czasu w sprzedaży pojawiają się najnowsze hologramy kolekcjonerskie polskich uczelni wyższych. Na takie okazy filatelistyczne czekają również sympatycy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Spieszymy z dobrymi wieściami. Otóż w naszym sklepie są już dostępne najnowsze naklejki els z datą ważności do 31 marca 2020 roku. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie produkty z poprzednich lat.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE KOLEKCJONERSKIE SGH – CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI? WYSOKA JAKOŚĆ I ATRAKCYJNA CENA NAKLEJKI SEMESTRALNEJ ELS TO NIE JEDYNE ZALETY NASZEGO SKLEPU!

Od wielu lat kolekcjonerzy przykładają dużą uwagę do zakupywanych przez siebie przedmiotów, które wzbogacą ich filatelistyczne zbiory. W naszym sklepie klienci zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość hologramów kolekcjonerskich znajdujących się w naszej szerokiej ofercie. Do sfinalizowania transakcji skłania ich również fakt, że nasze produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo u nas można znaleźć nalepki na lata 2020, 2021 i 2022, dzięki czemu możecie zdobyć je przed innymi kolekcjonerami.

O satysfakcji z dokonanych zakupów mogą świadczyć opinie osób kupujących naklejki na legitymację studencką Szkoły Głównej Handlowej w poprzednich latach.  Dlatego nie zwlekaj dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą i zamów już dzisiaj. Informujemy, że zamówienia w naszym sklepie można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli wciąż wahacie się nad podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie zakupu hologramu kolekcjonerskiego – dzwońcie lub piszcie. Obsługa sklepu z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!