Warszawa: APS

AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WARSZAWIE

APS Warszawa hologramy na legitymację ELS sprzedaż dla kolekcjonerów

INFORMACJE PODSTAWOWE O APS W WARSZAWIE

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (APS) to najstarsza uczelnia publiczna nie tylko w Warszawie, ale też w Polsce. APS swoje działanie rozpoczęła w 1922 roku, funkcjonując jako Państwowy Instytut Pedagogiki Specjalnej. Obecnie na uczelni kształci się ponad 7 tysięcy studentów na 2 wydziałach: Wydziale Nauk Pedagogicznych i Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych. Dodatkowo Kolegium Edukacji Artystycznej prowadzi studia na kierunku edukacja artystyczna.

OFERTA AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ – APS WARSZAWA

Uczelnia prowadzi studia zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Kandydaci mają możliwość rozpoczęcia kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Akademia Pedagogiki Specjalnej oferuje też studia podyplomowe i doktoranckie. Kierunki oferowane przez APS w Warszawie to: pedagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna, psychologia, socjologia oraz edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Na uczelni prowadzone są liczne badania naukowe. APS prowadzi współpracę międzynarodową z ośrodkami zagranicznymi w ramach programu Erasmus+, a także umów bilateralnych z uczelniami partnerskimi. Przy uczelni funkcjonują też Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA NA APS (AKADEMIE PEDAGOGIKI SPECJALNEJ) W WARSZAWIE?

Kandydaci na studia rejestrują się przez internet – w Systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Aby przystąpić do rekrutacji muszą uiścić opłatę rekrutacyjną. Postępowanie kwalifikacyjne odbywa się na podstawie wyników maturalnych. Informacje dotyczące rejestracji na studia, jej harmonogramu i szczegółowych zasad rekrutacji zamieszczone zostały na stronie internetowej Akademii Pedagogiki Specjalnej.

LEGITYMACJA STUDENCKA AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ – APS WARSZAWA

Elektroniczna Legitymacja Studencka – ELS to dokument, który otrzymuje każdy student po zakwalifikowaniu się na studia. Legitymacja studencka potwierdza status studenta oraz jego tożsamość. Upoważnia też do korzystania z ulg i rabatów studenckich. Legitymacja ELS jest ważna semestr akademicki, po jego upływie należy dokonać prolongaty.

APS Warszawa – kup hologram na legitymacje els 31-03-2019 r.

AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WARSZAWIE (APS) – NAJNOWSZE HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE SA JUŻ DOSTĘPNE

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej odd 98 lat kształci tysiące młodych ludzi, chcących w przyszłości podejmować pracę jako pedagodzy, psycholodzy, czy socjolodzy. Obecnie na APS prowadzone są studia pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Nauk Pedagogicznych oraz Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych (w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym). W ofercie uczelni znajdziemy również szeroką gamę studiów podyplomowych i doktoranckich. Aktualnie na uczelni kształci się blisko 6 tysięcy studentów, posiadających legitymacje studenckie z ważnymi naklejkami els. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej od kilku lat prowadzi również międzynarodową współpracę z uczelniami zagranicznymi w ramach programu Erasmus+.

Zbliżająca się dużymi krokami 100. rocznica powstania Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie to znakomita okazja do rozbudowania swoich klaserów o najnowsze hologramy na legitymacje studenckie els, a także uzupełnienia brakujących, archiwalnych naklejek z najbardziej popularnej warszawskiej uczelni pedagogicznej.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ ELS AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ NA LATA 2020/2022 – JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kolekcjonerzy, którzy chcą wzbogacić swoje klasery o najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els z numerami seryjnymi warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej mogą kupić je w naszym sklepie! W naszej szerokiej ofercie są już dostępne znaczki z datą ważności do 31 marca 2020 roku, a także te na lata: 2020, 2021 i 2022. Dodatkowo można u nas znaleźć poprzednie kolekcje wydawane przez APS w Warszawie. Te unikatowe egzemplarze zdecydowanie wzbogacą zbiory prywatne niejednego kolekcjonera.  Warto również zaznaczyć, że oferowane przez nasz sklep produkty cechują się tradycyjnie najwyższą jakością, a jednocześnie atrakcyjnymi cenami. Dzięki czemu osoby kupujące są usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu, o czym świadczą liczne opinie kolekcjonerów.  Nie czekaj! Zamów już dzisiaj swoje hologramy els!

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ APS WARSZAWA DLA KAŻDEGO

Zastanawiacie się kto może kupić hologramy kolekcjonerskie Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie? Czy mogą je nabywać wyłącznie osoby związane z APS? Odpowiedź jest banalnie prosta – może je kupić każdy z Was! Nasza oferta jest adresowana zarówno do wieloletnich kolekcjonerów, jak również osób, które dopiero planują rozpocząć budowanie swojej kolekcji. Konsumentami naklejek semestralnych (studenckich i doktoranckich) mogą być zarówno obecni studenci Akademii Pedagogiki Specjalnej, jak również jej absolwenci oraz sympatycy tej uczelni, a także wszyscy miłośnicy filatelistyki.

CZY ZAKUP ORYGINALNYCH HOLOGRAMÓW NA LEGITYMACJE APS (AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ) JEST NA PEWNO LEGALNY?

Przed takim dylematem stają przede wszystkim osoby, które rozpoczynają swoją przygodę ze zbieraniem hologramów na legitymację studencką. Odpowiedź jest prosta – tak! Jak najbardziej zakup oryginalnych naklejek z hologramem APS  jest zgodna z prawem. Trzeba jednak pamiętać, że musi zostać spełniony podstawowy warunek, mianowicie zakupione hologramy mogą być użyte wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Dlatego przypominamy, że zgodnie z prawem użycie naklejek kolekcjonerskich jako autentycznych, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, jest nielegalne. Osoby zainteresowane rozbudowaniem swoich kolekcji zachęcamy do zakupu.

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ. JUŻ DZIŚ ZOSTAŃ POSIADACZEM NAKLEJEK ELS AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ – APS WARSZAWA!

Jeżeli chciałbyś poszerzyć swoją kolekcję hologramów kolekcjonerskich nie czekaj ani chwili dłużej. Złóż zamówienie już dziś, a niebawem będziesz cieszył się z unikalnych okazów. Pamiętaj, że opcji do wyboru masz wiele: naklejki archiwalne, ważne do 31 marca 2020 roku, a także przyszłe na kolejne lata 2020,  2021, czy też 2022. Zamówisz je na naszej stronie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!