Warszawa: UŁa

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE

UŁa Warszawa naklejki ELS sprzedaż dla kolekcjonerów

 

INFORMACJE PODSTAWOWE O UCZELNI

Uczelnia Łazarskiego (UŁa) to polska, niepubliczna uczelnia akademicka w Warszawie. Założona została w 1993 roku przez Ryszarda Łazarskiego. Obecnie na uczelni kształci się około 5 tysięcy studentów. W rankingu “Perspektywy” Uczelnia Łazarskiego zajęła III miejsce wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Została też uznana za najlepszą polską uczelnię w międzynarodowym rankingu U-Multirank, który jest przygotowywany na zlecenie Komisji Europejskiej.

OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Kształcenie studentów na Uczelni Łazarskiego odbywa się na 3 wydziałach: Prawa i Administracji, Ekonomii i Zarządzania oraz Medycznym na studiach I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich, dyplomowych, doktoranckich, MBA i LLM. Istnieje też możliwość  podjęcia studiów anglojęzycznych z brytyjskim dyplomem Coventry University. Uczelnia Łazarskiego współpracuje z ponad 90 uczelniami na całym świecie i bierze udział w programie Erasmus+, dzięki czemu oferuje wymianę studencką oraz zagraniczne praktyki i staże. W ramach uczelni funkcjonuje Studium Języków Obcych, które prowadzi edukację w zakresie nauczania języków obcych. W 2010 roku przy SJO powstało Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej.

REKRUTACJA

Rejestracja na studia na Uczelni Łazarskiego odbywa się przez internet. Kandydaci muszą wypełnić formularz rekrutacyjny, który rozpoczyna proces rekrutacyjny. Wymagane jest dokonanie opłaty rekrutacyjnej i złożenie odpowiednich dokumentów. Dokładny opis ścieżki rekrutacyjnej, zasady rejestracji oraz oferta uczelni znajdują się na stronie internetowej strony.

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE – JEDNA Z CZOŁOWYCH UCZELNI NIEPUBLICZNYCH W POLSCE

Warszawa, jako największe miasto w Polsce, położone w środkowo-wschodniej części naszego kraju, może pochwalić się największą ilością uczelni wyższych. Dzięki temu co roku do stolicy naszego kraju zjeżdżają się tysiące młodych ludzi, rozpoczynających kolejny etap edukacji w swoim życiu. Zazwyczaj korzystają oni z ofert dydaktycznych przygotowanych przez uczelnie publiczne (państwowe). Coraz częściej młodzież wybiera również kształcenie w uczelniach niepublicznych (prywatnych).

 

Jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Warszawie, jednocześnie w całym kraju, jest Uczelnia Łazarskiego, założona w 193 roku przez Ryszarda Łazarskiego. Świadczy o tym fakt, iż co roku zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach. W 2019 roku miesięcznik „Perspektywy” uplasował uczelnie na trzecim miejscu wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Dodatkowo szkoła założona przez Ryszarda Łazarskiego została uznana za najlepszą polską uczelnię w międzynarodowym rankingu U-Multirank, który przygotowywany jest na zlecenie Komisji Europejskiej. To wszystko sprawia, że nauką na tej uczelni interesuje się coraz więcej młodych Polaków. Obecnie kształci się na niej około 5 tysięcy studentek i studentów, posiadających legitymacje studenckie els z aktualnymi hologramami posiadającymi numer seryjny.

 

Uczelnia Łazarskiego może poszczycić się również wysokimi ocenami wydziału Prawa i Administracji, który już od 10 lat jest liderem wśród uczelni niepublicznych w Polsce, według rankingu przygotowanego rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Prawo wykładane na Uczelni Łazarskiego wysoko oceniane jest również przez Polską Komisję Akredytacyjną. Poza wydziałem Prawa i Administracji w ofercie dydaktycznej Łazarskiego znajdują się jeszcze dwa wydziały: Ekonomii i Zarządzania oraz Medyczny. Kształcenie na tych kierunkach odbywa się w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich, a także studiów doktoranckich i podyplomowych. Wspominając o ofercie dydaktycznej tejże uczelni nie można pominąć informacji o tym, że istnieje możliwość studiowania w ramach anglojęzycznych programów studiów, które zakończą się uzyskaniem dyplomu prestiżowego, brytyjskiego Coventry University.  

 

Jeżeli już mowa o zagranicznych możliwościach jakie daje Uczelnia Łazarskiego, należy wspomnieć również o międzynarodowych programach adresowanych dla posiadaczy legitymacji studenckich Łazarskiego. Uczelnia obecnie współpracuje z ponad 90 uczelniami na całym świecie i bierze udział w programie Erasmus+, dzięki temu studenci mogą brać udział w międzynarodowych wymianach studenckich, zagranicznych stażach i praktykach.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Kształcenie na Uczelni Łazarskiego potwierdza Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS). Okres ważności legitymacji studenckiej trwa jeden semestr.Elektroniczna Legitymacja Studencka daje uprawnienia do korzystania ze zniżek i ulg przeznaczonych dla studentów. Legitymacja ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej.

 

UCZELNIE NIEPUBLICZNE RÓWNIEŻ WYPOSAŻONE W ELS! JAK ZDOBYĆ ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ WARSZAWSKIEJ UCZELNI ŁAZARSKIEGO?

Elektroniczne Legitymację Studenckie (ELS) zostały wprowadzone w polskich uczelniach wyższych na mocy Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 2 listopada 2006 roku. Od tamtej pory we wszystkich uczelniach wyższych zarówno publicznych, jak i niepublicznych, stare papierowe dokumenty, zastąpiły plastikowe karty. Podobnie jak w przypadku papierowych legitymacji, na ELS znalazły się dane studenta, jego zdjęcie, a także elementy świadczące o ważności dokumentu. Do 2006 roku o terminie ważności decydowała pieczątka uczelni z orłem oraz datą. Obecnie w dziekanatach wydawane są specjalne hologramy, na których również znajduję się orzeł i data, a od niedawna numer seryjny z kodem danej uczelni.

 

Podobnie jak papierowa legitymacja, elektroniczny odpowiednik pozwala studentom na korzystanie z ulg w przejazdach komunikacją miejską, a także zniżek w miejscach rozrywki i sportu tj.: kluby, kina, teatry, stadiony piłkarskie, lodowiska, pływalnie itp. Elektroniczna Legitymacja Studencka, dzięki wbudowanemu chipowi stykowemu oraz bezstykowego interfejsowi, może być używana jako karta biblioteczna, karta dostępu do laboratorium, a także jako bilet komunikacji miejskiej.

 

Chcąc uzyskać legitymację studencką els warszawskiej Uczelni Łazarskiego należy pozytywnie przejść rekrutację na studia. Następnie po zakwalifikowaniu się, każdy student powinien złożyć wniosek o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej oraz dokonać wymaganej opłaty. Należy zrobić to poprzez stronę internetową uczelni. 

KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UCZELNI ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE. NAJNOWSZE NAKLEJKI Z NUMEREM SERYJNYM ŁAZARSKIEGO DOSTĘPNE JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wielu kolekcjonerów oraz miłośników filatelistyki od lat wzbogaca swoje klasery o kolekcjonerskie hologramy na legitymacje studenckie els polskich uczelni wyższych. Z pewnością niejeden z nich w swoich zbiorach posiada również poprzednie egzemplarze związane z warszawską Uczelnią Łazarskiego. Szczególnie dla nich mamy dobrą wiadomość. Otóż w sprzedaży internetowej pojawiły się już najnowsze naklejki els z datą ważności do 1 marca 2020 roku oraz pierwsze egzemplarze posiadające numer seryjny i kod uczelni. Nie zwlekaj z kupnem, zamów je już dziś i wzbogać swoje klasery o nowe, cenne, filatelistyczne skarby.

 

Osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zbieraniem kolekcjonerskich naklejek na legitymację, przypominamy że w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również archiwalne hologramy z poprzednich semestrów akademickich Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ LEGALNE, W 100% ORYGINALNE HOLOGRAMY ELS WARSZAWSKIEJ UCZELNI ŁAZARSKIEGO?   

Osoby pasjonujące się filatelistyką bardzo często szukają unikatowych okazów w przeglądarkach internetowych. O dużym zainteresowaniem hologramami świadczy kolekcjonerskimi liczba wyszukiwarce. Są one dostępne na różnych portalach aukcyjnych takich jak Allegro, OLX, itp. Nie wiadomo jednak z jakiego są one pochodzenia oraz czy są zgodne z oryginałami.

 

Naklejki na legitymacje studenckie ELS dostępne w naszym sklepie kolekcjonerskim są w 100% legalne i zgodne z oryginałami wydawanymi w dziekanacie Uczelni Łazarskiego w Warszawie. O jakości i zgodności naszych produktów mogą świadczyć liczne, pozytywne opinie naszych klientów. Dodatkowo, jeżeli zamówiony w naszym sklepie produkt nie będzie spełniał Waszych oczekiwań, można dokonać zwrotu produktów i odzyskać zainwestowane pieniądze. Dzięki temu osoby, które dokonają zakupów mogą czuć się bezpiecznie.

 

Przypominamy, że w naszym sklepie internetowym zakupu najnowszych i archiwalnych hologramów kolekcjonerskich na legitymacje studenckie Uczelni Łazarskiego można dokonać codziennie przez 24 godziny na dobę. Gwarantujemy natychmiastową wysyłkę w ciągu jednego dnia roboczego.            

Uczelnia Łazarskiego Warszawa – kup naklejkę na legitymację els dla kolekcjonera z najnowszej edycji 31-10-20 r.! 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!