Kraków: Uniwersytet Rolniczy

UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie hologramy kolekcjonerskie

UNIWERSYTET ROLNICZY W KRAKOWIE – INFORMACJE PODSTAWOWE

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja to uczelnia państwowa, której siedziba mieści się w Krakowie. Istnieje od 1953 roku, kiedy to powstał jako Wyższa Szkoła Rolnicza z połączenia dwóch zlikwidowanych wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Rolniczego i Leśnego. Obecnie na uczelni kształci się ponad 11 tysięcy studentów.

OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU

Oferta edukacyjna obejmuje 32 kierunków oraz 62 specjalności w ramach 7 wydziałów (Rolniczo-Ekonomicznego, Leśnego, Hodowli i Biologii Zwierząt, Inżynierii Środowiska i Geodezji, Biotechnologii i Ogrodnictwa, Inżynierii Produkcji i Energetyki oraz Technologii Żywności) oraz Jednostki Międzyuczelnianej. Do wyboru studenci i studentki mają 32 rodzajów studiów podyplomowych. W strukturze uczelni znajdują się też ośrodki dydaktyczne i badawcze takie jak Centrum Badawcze Ochrony i Rozwoju Ziem Górskich, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR oraz Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja rozwija też współpracę międzynarodową – aktualnie ma zawartych 55 porozumień o współpracy międzyuczelnianej z różnymi krajami. Studenci mają też możliwość udziału w wymianie zagranicznej dzięki udziałowi uczelni w programach Erasmus+ .

REKRUTACJA NA STUDIA

Aby podjąć studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie należy dokonać internetowej rejestracji przez system ERK – Elektronicznej Rejestracji Studentów. Aby wziąć udział w rekrutacji wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej w systemie ERK. Podstawą kwalifikacyjną dla komisji rekrutacyjnych są wyniki z egzaminów maturalnych. Inne zasady przyjęcia funkcjonują dla finalistów i laureatów olimpiad stopnia centralnego.

LEGITYMACJA STUDENCKA ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje i potwierdza tożsamość studenta. Legitymacja ELS ważna jest przez okres jednego semestru, po jego upływie należy przedłużyć ważność ELS. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia. Można ją odebrać po złożeniu wniosku, który dostępny jest w systemie rejestracyjnym dla kandydatów na studia i uiszczeniu opłaty. Legitymacja upoważnia do zniżek i rabatów studenckich. ELS może też pełnić funkcję Krakowskiej Karty Miejskiej.

JAK POTWIERDZIĆ WAŻNOŚĆ LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS? HOLOGRAMY STUDENCKIE DO LEGITYMACJI ELS NA URK

Ważność legitymacji studenckiej ELS możemy potwierdzić za pomocą specjalnych studenckich naklejek hologramowych ELS. Naklejki studenci otrzymują co pół roku w swoich dziekanatach. Hologram els do legitymacji studenckiej jest bowiem ważny jeden semestr. Na każdej naklejce els znajduje się data ważności w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx. Wszystkie naklejki studenckie els poza laserowo nacinaną datą posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie w formie znaku orła, znaku RP oraz unikatowych zabezpieczeń w formie plastra miodu. Wszystkie naklejki od najnowszej kolekcji 31-03-20 posiadają na swojej powierzchni także specjalny numer seryjny. Kod numeracyjny na naklejkach pojawił się po raz pierwszy w roku akademickim 2019/2020. Od tego czasu jest on obowiązkowym elementem na każdej naklejce i poświadcza jej ważność. Bez ważnej naklejki studenckiej, studenci nie mogą korzystać z legitymacji studenckich oraz przywilejów statusu studenta. 

 

NAKLEJKI DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNY

Naklejki studenckie els od 31-03-20 dostępne są z nowym oznakowaniem. Na każdej naklejce na wszystkich uczelniach pojawić się muszą specjalne numery seryjne, tak jak i data ważności nacięte na naklejce metodą laserową. Wszystkie naklejki studenckie posiadają obowiązkowo taki 8-cyfrowy numer, który składa się z trzycyfrowego kodu uczelni i pięciocyfrowego numeru porządkowego uczelni. Każda naklejka aby była ważna od roku akademickiego 2019/2020 posiadać muszą taki numer seryjny. Jest on niezbędny do tego, by naklejkę można było uznać za ważną. 

 

NAKLEJKI STUDENCKIE DLA KOLEKCJONERÓW NA LEGITYMACJĘ ELS

Naklejki studenckie ELS dostać możemy także w wersji kolekcjonerskiej. Wszystkie naklejki studenckie jak i kolekcjonerskie na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce są identyczne. Każda naklejka kolekcjonerska jak i studencka powinna posiadać specjalne oznakowanie: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę oraz numer seryjny. Naklejki studenckie els 31-03-20 dla kolekcjonerów posiadają na swojej powierzchni specjalny numer kreskowy składający się z 8 cyfr, z których pierwsze trzy to specjalny kod uczelni, z kolei kolejnych 5 stanowi numer porządkowy naklejki. Naklejki studenckie dla kolekcjonerów służyć mogą tylko do celów filatelistycznych. Każda naklejka to wyjątkowy okaz. Dzięki swoim specjalnym oznakowaniem służyć mogą jako eksponaty w każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej. Naklejki kolekcjonerskie posłużyć mogą także jako prezent dla byłego studenta polskich uczelni. Będzie to doskonała pamiątka dla absolwenta chociażby krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. 

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE – GDZIE KUPIĆ AUTENTYCZNE NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ?

Naklejki studenckie els dla kolekcjonerów to wyjątkowe okazy, które możesz zakupić przez internet. Są one dostępne na wielu stronach internetowych takich jak allegro czy olx. Kupując naklejki kolekcjonerskie powinieneś zwrócić uwagę czy na pewno są one autentyczne. Warto czytać opinie o naklejkach i sprawdzać czy cena naklejki jestadekwatan – wyjątkowo zaniżone ceny świadczyć mogą o tym, że naklejka studencka jest sfałszowana. Naklejki studenckie dla kolekcjonerów zazwyczaj mają różne ceny w zależności od kolekcji na jaką zostały wydane. Im starsza edycja tym naklejki els są tańsze. Studenckie naklejki dla kolekcjonerów els powinny posiadać niezbędne oznakowanie – warto więc dokładnie czytać opisy oraz sprawdzać zdjęcia naklejek els i sprawdzić czy są one rzeczywiście autentyczne. Oryginalne naklejki kolekcjonerskie els możesz zakupić na naszej stronie. Posiadamy tylko autentyczne okazy hologramów els. 

 

JAK ZAMÓWIĆ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS 31-03-20?

Naklejki studenckie els dla kolekcjonerów zamówić możesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy tylko autentyczne hologramy els. Każda naklejka to okaz najwyższej jakości. U nas znajdziesz naklejkę identyczna jak na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Naklejki kolekcjonerskie zamówić możesz mailowo jak i telefonicznie. Zamówienia przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu. Każda naklejka studencka dla kolekcjonera els to najwyższej jakości okaz, który posiada niezbędne oznakowanie. Zamówienia przyjmujemy zarówno na najnowsze naklejki kolekcjonerskie els 31-03-20 z numerem seryjnym jak i archiwalne hologramy kolekcjonerskie. Naklejki wysyłamy do wszystkich miast w Polsce przesyłką kurierską lub do paczkomatu. Można je odebrać także osobiście na terenie Warszawy.

Uniwersytet Rolniczy Kraków: hologram na legitymację ELS dla kolekcjonera 31-10-2020

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!