Zbieranie hologramów els jako hobby jest legalne i zgodne z prawem

Czy hologramy kolekcjonerskie są legalne?

Hologramy kolekcjonerskie ELS – czy zbieranie jest legalne?

Pojawiając się na tej stronie, zapewne zastanawiasz się czy zakup hologramów kolekcjonerskich Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (w skrócie ELS) jest legalne? Wiele źródeł informacji sugeruje nam, iż posiadanie takiej naklejki nie jest w żadnym stopniu związane z łamaniem prawa. Jednak dręczy Cię myśl, czy deklaracje te są w pełni prawdziwe. W tej kwestii nie musisz dłużej się zastanawiać, po prostu przeczytaj poniższy artykuł, a uzyskasz odpowiedź na Twoje pytania i rozjaśnisz wątpliwości.

Czy przy zakupie własnym hologramów ELS łamie prawo?

Hologramy Kolekcjonerskie ELS wykorzystywane w celach jedynie kolekcjonerskich są jak najbardziej legalne. Zakup w takim celu nie jest w żaden sposób zakazany jeśli hologram ELS używany jest czysto hobbistycznie. Można porównać to do zbioru znaczków pocztowych czy pocztówek, przechowywanych w albumach czy zeszytach z pamiątkami. Jeśli chcesz przypomnieć sobie lata młodości, kiedy co każde pół roku witałeś/aś się z paniami w dziekanacie, prosząc o kolejną wlepkę na legitymację lub jesteś wielkim fanem ich wzoru, to nie trać czasu na zastanawianie tylko dokonaj ich zakupu i ciesz się swoją kolekcją. Żadne łamanie prawa nie ma tu miejsca.

Jak zamówić hologram ELS?

Najważniejsze jest aby przed zakupem, dokładnie sprawdzić źródło z którego planuje się nabyć dany produkt. Istnieje wiele firm mających na celu oszukać potencjalnego klienta od momentu transakcji i zaksięgowania Twoich pieniędzy na ich koncie. Na rynku można znaleźć również wiele podróbek, które na pozór przypominają właściwy towar. Niestety, na stronach powszechnie znanych czyli olx, allegro, Ogłaszamy24 lub gumtree możemy znaleźć masę takich przypadków, przez co należy być bardzo uważnym. Najbezpieczniej będzie, jeśli źródło Twojego zakupu profesjonalnie zajmuje się sprzedażą hologramów kolekcjonerskich ELS, dzięki temu możesz być pewny/a, iż cały proces jest legalny oraz że dany produkt w niczym nie różni się od tego, jakie możemy dostać na każdej uczelni w Polsce. W dodatku jak sama nazwa wskazuje, sprzedaż jest nastawiona na uczciwy handel dla prawdziwych kolekcjonerów i pasjonatów hologramów.

Co jeszcze powinno się wiedzieć w przypadku zakupu hologramów kolekcjonerskich ELS?

Każda tego typu nalepka posiada zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”. W przypadku próby odklejenia, zostawia ona swoją część na powierzchni, przez co hologram ulega całkowitemu zniszczeniu. Należy pamiętać, aby korzystać z niej tylko jednokrotnie, jeśli chcemy aby była w całości. Znaczek cechuje się również efektem “zielonej daty”, gdyż po naklejeniu go na legitymację, która jest koloru zielonego, laserowo wycięte cyfry na hologramie także taki odcień przyjmują. Odpowiedni wymiar, kolor, wzór oraz powyższe detale sprawiają, iż nalepka staje się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Hologramy kolekcjonerskie ELS a uczelniany hologram ELS?

Hologramy els zbieranie jest legalne
Naklejki studenckie els można kolekcjonować zgodnie z prawem!

Hologramy kolekcjonerskie ELS zawierają identyczny wzór oraz wymiary do tych, które posiadają uczelnie z każdego miasta w Polsce, m.in. Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Lubelski, Śląski itp., więc jeśli planujesz zakup w celach pamiątkowych, nie masz powodu do obaw, że robisz to nielegalnie. Kolor, wzór, orzeł RP oraz laserowo wycięta data w hologramach kolekcjonerskich ELS nie posiadają żadnej odmiennej cechy od tych, które otrzymuje się od uczelni podczas studiów. Jedynym odróżnieniem pomiędzy hologramem ELS otrzymanym w dziekanacie, a hologramem kolekcjonerskim jest jego przeznaczenie.

Przestroga przed fałszywym sprzedawcą hologramów ELS

Przed każdym zakupem warto również zasięgnąć opinii nabywców, którzy regularnie zamawiają produkt w celu kolekcjonerskim. Sprawdzenie ich, rozwiąże każdą Twoją wątpliwość przed planowanym zakupem, gdyż jak wiadomo każdy z nas liczy się ze spostrzeżeniami innych, szczególnie tego typu. Każdy zakup należy przemyśleć wielokrotnie, gdyż firm które oferują hologramy kolekcjonerskie jest wiele. Należy zatem być uważnym i czytać opinie, a następnie wybrać sprawdzonych i uczciwych sprzedawców, najlepiej  pasjonatów kolekcjonowania hologramów.

hologram els, hologramy do kolekcjonowania, hologramy els zakup, hologramy els zbieranie, hologramy kolekcjonerskie, kolekcjonowanie hologramy els, naklejki na legitymacje studencką

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!