Rzeszów: PRz

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

Rzesz ów PRz hologramy kolekcjonerskie ELS na sprzedaż

STUDIA NA POLITECHNICE RZESZOWSKIEJ

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza (PRz) to państwowa wyższa uczelnia techniczna utworzona w 1963 roku. Wcześniej funkcjonowała pod nazwą Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Rzeszowie. Status uniwersytetu technicznego posiada od 2016 roku. Obecnie uczelnia zatrudnia 850 pracowników naukowo-dydaktycznych, którzy kształcą ponad 14 tysięcy studentów. Poza 7 wydziałami w skład Politechniki Rzeszowskiej wchodzą jednostki pozawydziałowe takie jak: Ośrodek Kształcenia Lotniczego Akademicki Ośrodek Szybowcowy w Bezmiechowej, Centrum Fizjoterapii i Sportu czy Studium Języków Obcych.

OFERTA DYDAKTYCZNA POLITECHNIKI

Politechnika Rzeszowska kształci studentów 26 kierunków studiów na 7 wydziałach. W ramach nauczania wyższego uczelnia oferuje także studia podyplomowe na około 40 kierunkach oraz studia doktoranckie w 10 dyscyplinach na 4 wydziałach. Na techniczne studia do Rzeszowa przyciąga kandydatów przede wszystkim bogate zaplecze dydaktyczno-laboratoryjne politechniki, na które składa się blisko 200 nowocześnie wyposażonych laboratoriów. Politechnika Rzeszowska rozwija też współpracę międzynarodową – obecnie uczelnia ma podpisanych około 40 porozumień o współpracy z uczelniami z różnych krajów. Studenci politechniki mają też możliwość uczestniczenia w wymianie zagranicznej, dzięki udziałowi uczelni w programie Erasmus+.

REKRUTACJA NA POLITECHNICE RZESZOWSKIEJ

Rejestracja na studia odbywa się internetowo – w Systemie Internetowej Rekrutacji Politechniki Rzeszowskiej. W celu wzięcia udziału w rekrutacji na studia kandydaci muszą  wnieść opłatę rekrutacyjną. Rozpatrywaniem dokumentów zajmuje się Międzywydziałowa Komisja Rekrutacyjna. Dla kandydatów, w celu lepszego zapoznania ich z ofertą, uczelnia organizuje corocznie dni otwarte. Wszelkie informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego znajdują się też na stronie internetowej uczelni i w informatorze dla kandydatów na niej zamieszczonym.

LEGITYMACJA ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokument potwierdzający status studenta. Opłata za Elektroniczną Legitymację Studencką wynosi 17 złotych. Okres ważności ELS trwa jeden semestr, po tym czasie prolongaty legitymacji studenckiej należy dokonać w dziekanacie. Legitymacja studencka może pełnić funkcję karty miejskiej i bibliotecznej.

Kup nowy hologram kolekcjonerski 31.03.2019 r. na Politechnikę Rzeszowską!

WIĘCEJ O LEGITYMACJI STUDENCKIEJ POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ (PRZ) IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

Nie da się kupić legitymacji studenckiej, dlatego dokument Politechniki Rzeszowskiej jest tak cenny. Uprawnia do zniżek w Polsce, ale może też służyć do ich otrzymania za granicą. Dzięki legitymacji studenckiej z kompletem hologramów na legitymację można wyrobić sobie Euro 26. Dzięki niej będzie możliwe zniżkowe przemieszczanie się po całej Europie i wstęp ze zniżką na wiele wydarzeń kulturalnych. Poza tym wszystkim legitymacja PR w Rzeszowie i naklejka studencka to duży prestiż.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE STUDENCKIE PRZ W RZESZOWIE (NA POLITECHNIKĘ RZESZOWSKĄ)

Tym, którzy nie mieli szans studiować na Politechnice w Rzeszowie, ale zawsze o tym marzyli, musi wystarczyć możliwość zakupu uczelnianych koszulek, kubków czy hologramów kolekcjonerskich. Naklejki-hologramy z Politechniki Rzeszowskiej mają specjalny kod, który odróżnia je od tych z innych uczelni. Na naklejkach na legitymację znajdują się też daty. Dzięki temu można mieć zarówno hologramy na legitymację z lat 2019/2020, jak i 2020/2021. Naklejki od legitymacji studenckich można też dostać na poprzednie lata. Np. na te, w których się studiowało na danej uczelni, co będzie piękną pamiątką spędzonych tam chwil, Naklejki do legitymacji studenckiej są tęczowe i mają nadruk orła otoczonego wieńcem. Hologramy legitymacyjne technologią produkcji przypominają inne hologramy, jakie widuje się choćby na płytach CD czy dyplomach. Do wyprodukowania naklejki na legitymację potrzebny jest specjalny papier i odpowiednia maszyna. Raczej nie da się osiągnąć takiego efektu, drukując naklejki z hologramem kolekcjonerskim w domu.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE, NIE TYLKO DLA STUDENTÓW POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ (PRZ ZESZÓW) – OPINIE, CENY

Hologram tego typu przyda się osobom, które lubią kolekcjonować różnego rodzaju pamiątki związane z pobytem na uczelni. Jeśli zależy Ci na autentycznym wrażeniu, raczej nie szukaj hologramów z Allegro czy ogłoszeń. Większość hologramów na legitymację studencką z Allegro i innych portali nie wygląda przy bliższym obejrzeniu tak dobrze, jak na zdjęciu. Dlatego warto czytać opinie o hologramach studenckich różnych firm i wybrać takie naklejki ELS, by jak najbardziej przypominały oryginały. Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencką els najwyższej jakości znajdziesz na naszej stronie.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!