UwB – Uniwersytet w Białymstoku

UwB – Uniwersytet w Białymstoku


Podstawowe informacje o UwB – Uniwersytecie w Białymstoku

Uniwersytet został założony w 1997 roku. Początkowo był tylko filią Uniwersytetu Warszawskiego, jednak z czasem został przekształcony w samodzielną uczelnią. Uniwersytet ma osiem wydziałów w Białymstoku oraz jeden poza granicami kraju – w Wilnie. Kształci ponad piętnaście tysięcy studentów na studiach dziennych, zaocznych, wieczorowych, podyplomowych oraz doktoranckich. Kandydaci na studia mogą wybierać swoje kierunki spośród wydziałów humanistycznych, społecznych oraz matematyczno-przyrodniczych. Oprócz tego studenci mogą brać udział w wymianach międzynarodowych w ramach częściowych studiów zagranicznych.

Jak dostać się na studia w Białymstoku?

Procedura zakwalifikowania się na wybrany kierunek na UwB jest taka sama, jak na innych uczelniach państwowych. Należy przejść etap rekrutacji. By dobrze się do niego przygotować należy zapoznać się z jego zasadami na stronie internetowej uczelni. Można również odwiedzić uczelnię podczas dni otwartych. Po dostaniu się na studia, należy zadbać o miejsce zamieszkania. Jednak Białystok to miasto studentów, więc ze znalezieniem mieszkania nie powinno być problemu.

Czy Uniwersytet w Białymstoku daje swoim studentom legitymację?

Każdy student w Polsce musi posiadać legitymację studencką. Jest to jego dokument potwierdzający, że jest studentem. Oprócz tego upoważnia również do zniżek i ulg, które przysługują osobom studiującym przed 26. rokiem życia. Jeśli jednak ktoś nie jest studentem i nie ma legitymacji, a chciałaby poczuć się jak student, może rozpocząć kolekcjonowanie naklejek ELS z aktualnym hologramem.

Hologram na legitymacje 31-10-2018 – aktualne nalepki już dostępne, zobacz cennik!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!