SGGW – Warszawa

SGGW – Warszawa


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Szkoły przyrodnicze w Polsce nie należą do najbardziej znanych, jednak niektóre z nich mają już długą historię. SGGW- Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie obchodziła niedawno swoje 200- lecie.

Kierunki studiów

SGGW wywodzi się bezpośrednio z podwarszawskiej szkoły weterynaryjnej i do dziś jednym z głównych kierunków jest tu weterynaria. Większość kierunków powiązane są z biologią- biotechnologia, inżynieria środowiska, ogrodnictwo,  technika rolnicza i leśna czy ochrona zdrowia roślin. W roku 2018/2019 SGGW oferuje 38 kierunków studiów na studiach stacjonarnych oraz 29 kierunków na studiach niestacjonarnych licencjackich, inżynierskich i magisterskich. SGGW jest koordynatorem programu MostAR, umożliwiającym wyjazdy studentów na inne uczelnie w Polsce.

Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie

To najstarszy wydział SGGW, który kształci lekarzy weterynarii. Studenci uczą się w Klinice Małych Zwierząt, Klinice Koni, sali sekcyjnej, zwierzętarni, lecznicy na fermie bydła pod Warszawą. Oprócz SGGW dyplom weterynarza można również uzyskać na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie.

Uczelniany pałac i imprezy SGGW

Rektorat uczelni to wyjątkowy budynek- znajduje się w pałacu! Dokładnie w pałacu Juliana Ursyna Niemcewicza, który ze względu na swą funkcję nazywany jest „Pałacykiem Rektorskim”. Już od 1983 roku SGGW organizuje swoją wersję popularnych juwenaliów pod nazwą Ursynalia, cieszące się dużą popularnością wśród warszawskich studentów.

Nalepka 31.10.18 już dostępna. Zapraszamy do zakupów!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!