Częstochowa: Politechnika Częstochowska

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

Politechnika Czestochowska hologramy ELS

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA PCz – INFORMACJE PODSTAWOWE

Politechnika Częstochowska to publiczna uczelnia o profilu technicznym, która funkcjonuje od 1949 roku. Uczelnia oferuje kształcenie na 32 kierunkach zarówno w języku polskim jak i angielskim. Oferta Politechniki Częstochowskiej obejmuje zajęcia także w trybie e-learningowym. Przy uczelni funkcjonują jednostki takie jak: Akademickie Centrum Kultury, Studium Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli oraz Studium Języków Obcych. Politechnika Częstochowska prowadzi też swoje wydawnictwo.

OFERTA DYDAKTYCZNA POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ – CO ZNAJDZIEMY NA PCZ W CZĘSTOCHOWIE?

W skład Politechniki Częstochowskiej wchodzi 6 wydziałów – Wydział Inżynierii Matematycznej i Informatyki, Elektryczny, Infrastruktury i Środowiska, Inżynierii produkcji i Technologii Materiałów, Budownictwa oraz Zarządzania. Uczelnia oferuje kształcenie na 32 kierunkach i ponad 100 specjalnościach. Politechnika bierze udział we współpracy międzynarodowej i oferuje studentom możliwość udziału w wymianie z zagranicznymi placówkami w ramach programu Erasmus+,7. Programu Ramowego i Mechanizmu Norweskiego.

REKRUTACJA NA POLITECHNIKĘ CZĘSTOCHOWSKĄ – JAK SIE DOSTAĆ NA PCZ?

Rekrutacja na studia prowadzona jest internetowo. Rejestracja kandydatów odbywa się przez system IRK – Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Rekrutację prowadzą wydziałowe komisje rekrutacyjne. Podstawą zakwalifikowania się na studia jest wynik z egzaminu maturalnego. Dokładne informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego oraz harmonogram rejestracji i wymagania dla kandydatów zostały opisane na stronie internetowej uczelni.

LEGITYMACJA ELS NA POLITECHNICE W CZĘSTOCHOWIE, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE STUDENCKĄ ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument, który poświadcza status studenta. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS. Nowe naklejki na legitymacje odebrać można w dziekanacie co pół roku.

Kup hologram na legitymacje els 31-03-2019 r. – Politechnika Częstochowska

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!