Warszawa: WAT

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO

WAT Warszawa hologramy kolekcjonerskie

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA – WAT WARSZAWA

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego (WAT) to publiczna, cywilno-wojskowa uczelnia techniczna z siedzibą w Warszawie, która funkcjonuje od 1951 roku. WAT oferuje wojskowe, studia wyższe pierwszego stopnia, drugiego stopnia (magisterskie), trzeciego stopnia (doktoranckie), a także studia podyplomowe oraz kursy dokształcające i językowe. Absolwenci studiów wojskowych nie tylko otrzymują tytuł magistra inżyniera ale są też mianowani na pierwszy stopień oficerski – podporucznika. Obecnie na uczelni kształci się 10354 studentów.

DLACZEGO WAT WARSZAWA?

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie w swojej ofercie kształcenia ma 22 kierunki studiów. Poza jednostkami wydziałowymi w skład uczelni wchodzą: Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego i Studium Szkolenia Wojskowego. WAT prowadzi współpracę z wieloma krajowymi uczelniami i  ośrodkami naukowo-badawczymi, m.in. z: Politechniką Warszawską, Politechniką Poznańską czy Instytutem Podstawowych Problemów Techniki PAN. Uczelnia uczestniczy w programach wymiany międzynarodowej Erasmus+ oraz DAAD. WAT prowadzi liczne badania naukowe i współpracuje z ponad 400 partnerami przemysłowymi. Uczelnia uzyskuje  średnio 20 patentów rocznie.

REKRUTACJA NA WOJSKOWA AKADEMIE TECHNICZNĄ WAT

Proces rekrutacji zarówno na kierunki cywilne jak i wojskowe został opisany szczegółowo na stronie internetowej uczelni. Można tam znaleźć harmonogram rekrutacji, wymagania dla kandydatów na konkretne kierunki czy informacje na temat testów sprawnościowych ( w przypadku kierunków wojskowych). Rejestracja na studia odbywa się przez internet – za pomocą IRK – Internetowej Rejestracji Kandydata. W celu lepszego zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni, dla kandydatów na studia realizowane są też dni otwarte.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA WAT – DO CZEGO SŁUŻY, GDZIE ODBIERA SIĘ HOLOGRAMY NA LEGITYAMCJĘ?

ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka pozwala na identyfikację studentów. Jest dokumentem, który potwierdza status studenta i upoważnia do korzystania z ulg studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Legitymacja jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego.  Prolongaty ważności legitymacji ELS dokonują dziekanaty. Co semestr należy więc zgłosić się po nowe naklejki na legitymacje.

Warszawska Akademia Techniczna WAT – kolekcjonerskie naklejki na legitymację 31-03-19 r. już do kupienia!

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO WARSZAWA – HISTORIA WARSZAWSKIEJ UCZELNI ORAZ HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ ELS WAT

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego (WAT) jest publiczną, cywilno – wojskową uczelnią techniczną powołaną specjalną ustawą z 1951 roku. Uczelnia, która jest nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej, swoją siedzibę posiada na warszawskim Bemowie. Głównym zadaniem akademii jest służenie Siłom Zbrojnym, nauce, gospodarce, a także społeczeństwu po przez kształcenie studentów i podchorążych, a także rozwój kadry naukowo-dydaktycznej. Równie ważnym celem WAT-u jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w szczególności w zakresie techniki wojskowej i technologii bezpieczeństwa, jak również w obszarach nauk ścisłych, technicznych i społecznych.

W myśl nadrzędnej dewizy „Omnia pro patria – Wszystko dla Ojczyzny” Wojskowa Akademia Techniczna z dumą kontynuuje tradycje technicznych szkół wojskowych: Szkoły Rycerskiej, Szkoły Głównej Artylerii i Inżynierii oraz Wyższej Szkoły Inżynierii Wojskowej. W związku z tym akademia przekazuje młodym ludziom obszerną wiedzę, kształtując ich umiejętności i kompetencję, jednocześnie ucząc studentów patriotyzmu i odpowiedzialności za Ojczyznę.

W historię Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, która młodym pokoleniom oprócz wiedzy technicznej przekazuję piękne wartości patriotyczne, wpisują się liczne pamiątki związane z uczelnią, jak również z okresem studiowania na niej. Jedną z takich pamiątek mogą być kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką els warszawskiego WAT-u.

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ NAUKĘ NA WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ? BOGATA OFERTA DYDAKTYCZNA SPRZYJA STARANIOM O LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ WAT WARSZAWA

Działająca od drugiej połowy XX wieku, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego, oprócz zdumiewającej tradycji i przekazywania pięknych wartości, proponuje również szeroką ofertę dydaktyczną dla studentów akademii. WAT zachęca do rekrutowania na wojskowe, studia pierwszego (inżynierskie), drugiego (magisterskie) oraz trzeciego (doktoranckie) stopnia, a także studia podyplomowe oraz kursy dokształcające i językowe. Ciekawostką, która z pewnością zachęci wielu młodych ludzi do rozpoczęcia studiów na tej uczelni jest fakt, iż absolwenci studiów wojskowych oprócz tytułu magistra inżyniera są również mianowani na pierwszy stopień oficerski – podporucznika.

Na Wojskowej Akademii Technicznej kształci się obecnie ponad 10 tysięcy studentów, posiadających legitymację studencką els z ważnymi hologramami. Zdobywają oni wiedzę na 22 kierunkach studiów prowadzonych zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.. Ponadto poza jednostkami wydziałowymi w skład uczelni wchodzą: Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego i Studium Szkolenia Wojskowego.  Dodatkowo warszawska uczelnia wojskowa współpracuje z krajowymi uczelniami, jak również ośrodkami naukowo-badawczymi. WAT od lat bierze czynny udział w programach międzynarodowej wymiany studentów tj. Erasmus+ oraz DAAD (Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej).

Akademia może pochwalić się również prowadzeniem licznych badań naukowych, współpracując z ponad 400 partnerami przemysłowymi. Dzięki temu uczelnia corocznie uzyskuje średnio 20 patentów.

Szeroka oferta dydaktyczna, wiedza przekazywana przez wykwalifikowaną kadrę, jak również możliwość poszerzania umiejętności i kompetencji w ramach licznych badań naukowych czy podczas wymiany studenckiej sprawia, że absolwenci WAT-u są pożądanymi pracownikami na rynku pracy. W związku z tym młodzi ludzie stojący przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej decydują się na wybór Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosław Dąbrowskiego w Warszawie.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ (TZW. WAT WARSZAWA) SĄ OBIEKTEM POŻĄDANIA KOLEKCJONERÓW

Podobnie jak na rynku pracy pożądani są absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, tak samo na rynku kolekcjonerskim dużą wartość mają naklejki na legitymację studencką els warszawskiego WAT-u. Zarówno doświadczeni filateliści, jak również studenci i osoby związane z akademią wojskową śledzą w Internecie informację dotyczącą najnowszych egzemplarzy znaczków na dokument studencki. Osoby, przeszukujące wiadomości w przeglądarkach z pewnością już wiedzą, że w sprzedaży dostępne są najnowsze hologramy kolekcjonerskie z datą ważności do 31 marca 2020 roku. Interesującą wiadomością okaże się na pewno fakt, iż w naszym sklepie znajdują się również archiwalne okazy, jak i te na lata 2020, 2021 i 2022.

CHCESZ WEJŚĆ W POSIADANIE NAKLEJEK KOLEKCJONERSKICH NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ? NIC PROSTSZEGO! ZAMÓW JE JUŻ DZIŚ I CIESZ SIĘ Z BYCIA WŁAŚCICIELEM HOLOGRAMU WARSZAWSKIEGO WAT-U!

Sprzedaż hologramów kolekcjonerskich na legitymację studencką els prowadzona jest w naszym sklepie internetowym. Zakupu można dokonać każdego dnia w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po wyborze danego produktu, jak również dostawy,  także opłaceniu zamówienia pozostaje już tylko oczekiwać na przesyłkę i radość z oryginalnych emblematów na legitymację studencką Wojskowej Akademii Technicznej.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!