UO – Uniwersytet Opolski

UO – Uniwersytet Opolski


Podstawowe informacje o UO – Uniwersytecie Opolskim

Uczelnia została założona w 1994 roku i obecnie studiuje na niej najwięcej studentów w Opolu, bo aż szesnaście tysięcy. Tradycja uniwersytetu sięga XVI oraz XVII wieku. Studenci mogą wybierać spośród czterdziestu siedmiu kierunków. Uczelnia ma w swojej ofercie kierunki humanistyczne oraz ścisłe, jednak więcej jest tych humanistycznych. Studenci mogą studiować w trybie dziennym, zaocznym lub wieczorowym. Mogą być również słuchaczami studiów podyplomowych. W ramach uczelni działają prasa ogólnouniwersytecka oraz gazety studenckie. Studenci mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje również w uczelnianym radiu i jej telewizji.

Jak dostać się na Uniwersytet Opolski(UO)?

By zostać studentem UO należy najpierw zapoznać się z wymaganiami rekrutacyjnymi. Można to zrobić na stronie internetowej uczelni lub na dniach otwartych, kiedy to uczelnia otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. Uczelnia ma charakter państwowy, co oznacza, że studia dzienne są nieodpłatne. Jeśli studenci przyjeżdżają z innych miast, mogą znaleźć dla siebie miejsce w domach studenckich. Uniwersytet Opolski ma cztery akademiki.

Co oznacza wpisanie na listę studentów Uniwersytetu Opolskiego?

Gdy kandydat na studia zostanie wpisany na listę studentów, oznacza to, że od października możne zacząć swoje kształcenie w murach opolskiej uczelni. Po opłaceniu legitymacji studenckiej dostanie również dokument potwierdzający status studenta. Wtedy może zacząć korzystać z ulg i ze zniżek. Wpisanie na listę studentów upoważnia również do ubiegania się o miejsce w akademiku. Gdy studenci przejdą pomyślnie rekrutację, mogą zacząć rozwijać swoje hobby, np. kolekcjonowanie unikatowych naklejek z hologramem ELS.

Hologram studencki 31.10.18 – zobacz nową naklejkę!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!