Politechnika Opolska – PO

Politechnika Opolska


Podstawowe informacje o Politechnice Opolskiej

Politechnika w Opolu powstała w 1996 roku i jest jedną z dziewiętnastu uczelni technicznych w Polsce. Obecnie kształci około 10 tysięcy studentów na siedmiu wydziałach. Studenci mogą wybierać spośród dwudziestu pięciu kierunków. Uczelnia ma charakter państwowy. Oprócz zajęć dydaktycznych PO proponuje studentom również akademiki. Cztery domy studenckie są do dyspozycji studentów. Według rankingów Politechnika Opolska zajmuje siedemnaste miejsce wśród uczelni technicznych w Polsce.

Co zrobić, by dostać się na studia na Politechnice Opolskiej?

By zacząć studiować w Opolu należy wcześniej zapoznać się z informacjami na temat wybranego wydziału i kierunku na stronie internetowej uczelni. Można również zrobić to podczas dni otwartych, które najczęściej są organizowane w marcu. Po tym należy dobrze zdać egzaminy maturalne, by przejść etap rekrutacji. Po zakwalifikowaniu na studia można zacząć swoją przygodę z Politechniką Opolską. Jeśli przyszli studenci przyjechali z innych miast, mogą starać się o miejsce w akademiku. Szukanie pokoju można rozpocząć po wpisaniu na listę studentów.

Kiedy studenci otrzymują swoje legitymacje studenckie?

Każda osoba po wpisaniu na listę studentów otrzymuje swoją legitymację. By móc korzystać z ulg oraz ze zniżek, należy co semestr zbierać naklejki na legitymację, bez nich jest ona nieważna. Jeśli jednak ktoś chciałby rozszerzyć swoją przygodę ze studiowaniem, może zacząć kolekcjonować naklejki z hologramami ELS.

Hologram na legitymacje 31-10-2018 – kup teraz, zostań kolekcjonerem!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!