Rzeszów: WSIiZ

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE

WSIiZ w Rzeeszowie hologramy kolekcjonerskie

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA WSIIZ – RZESZÓW

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) w Rzeszowie to największa niepubliczna uczelnia wyższa na Podkarpaciu, która funkcjonuje od 1996 roku. W ramach WSIiZ kształcenie odbywa się na trzech wydziałach: Administracji i Nauk Społecznych, Informatyki Stosowanej oraz Medycznym. Uczelnia została czterokrotnie nagrodzona Certyfikatem „Uczelnia Liderów”. Obecnie w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie studiuje uczy się 7600 studentów.

OFERTA WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA – WSIIZ RZESZÓW

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w swojej ofercie zawiera 67 kierunków i specjalności. W strukturach organizacyjnych WSIiZ poza trzema wydziałami

funkcjonują m.in.: Centrum Transferu Innowacji i Przedsiębiorczości, Instytut Informatyki Biomedycznej, Instytut Badań nad Cywilizacjami Instytut Aviation Management. WSIiZ rozwija też współpracę z partnerami międzynarodowymi – w ramach wymiany międzyuczelnianej, a także realizacji wspólnych badań naukowych. Uczelnia bierze udział w programie Erasmus+, który daje studentom możliwość kształcenia się na innych europejskich uniwersytetach. Na uczelni działa ponad 20 kół naukowych, które mają zapewnić rozwój zainteresowań studentów  WSIiZ.

PROCES REKRUTACJI NA WSIiZ RZESZÓW

Ścieżka rekrutacyjna na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania szczegółowo opisana jest na stronie internetowej uczelni. Kandydaci mogą się tam zapoznać z harmonogramem rekrutacji, jej zasadami oraz ofertą dydaktyczną uczelni. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest przez Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne na podstawie wyników maturalnych.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA WSIiZ, HOLOGRAMY ELS NA WYŻSZEJ SZKOLE INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje tożsamość studenta i potwierdza jego status. Legitymacja wydawana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania z ustawowych ulg i promocji. Jest ona ważna przez semestr akademicki. Po upływie tego czasu legitymację ELS należy prolongować poprzez naklejenie nowego hologramu els.

WSIiZ Rzeszów – naklejka ELS 31-03-2019 już w sprzedaży! 

PROLONGATA LEGITYMACJI STUDENCKIEJ – NAKLEJKA STUDENCKA DO LEGITYMACJI NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA – WSIIZ RZESZÓW

Naklejki studenckie els to specjalne hologramy studenckie, które służą do przedłużania ważności legitymacji studenckiej els. Każdy hologram studencki els to wyjątkowy okaz, który posiadać musi specjalne oznakowanie, które ustalane jest przez rozporządzenie Ministra Szkolnictwa Wyższego. Regulacja oznakowania naklejek sprawia, że wszystkie hologramy els w Polsce są identyczne. Na każdej naklejce znaleźć się musi znak orła, znak RP, a także laserowo nacinana data. Naklejki mają datę ważności do 31 marca lub października. Są one ważne na jeden semestr i po tym czasie studenci muszą na swoją legitymację przykleić nową naklejkę. Bez aktualnej naklejki els, studenci nie mogą korzystać z legitymacji studenckiej. Każda naklejka od 31-03-20 na swojej powierzchni posiada również nowe oznakowanie w formie numeru seryjnego.

NUMER SERYJNY NA NAKLEJCE – HOLOGRAMY ELS DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ – WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA Z SIEDZIBĄ W RZESZOWIE WSIIZ, A NOWE HOLOGRAMY 31-03-20

Nowe hologramy 31-03-20 – to unikatowa edycja, która wprowadza innowacyjne oznakowanie naklejek studenckich. Od roku akademickiego, zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa, na naklejkach znajdować się musi specjalny kod numeracyjny. Kod ten składa się z 8 cyfr. Trzy pierwsze to unikatowy, indywidualny numer uczelni, a kolejnych 5 to numer porządkowy naklejki. Każda naklejka, poza numerem seryjnym posiadać musi dalej inne znaczki; znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę. Każdy hologram musi być także zabezpieczony specjalnym zabezpieczeniem w formie plastra miodu. Naklejki obowiązkowo muszą posiadać numer seryjny aby mogły zostać uznane za ważne i potwierdzać legitymację studencką. Naklejki studenckie na WSIiZ z numerem seryjnym pojawią się jak i na innych polskich uczelniach do roku akademickiego 2019/2020. Kolejną naklejką studencką po hologramach 31-03-20 będzie naklejka els 31-10-20.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE – IDENTYCZNE JAK NAKLEJKI DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA WYŻSZEJ SZKOLE INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA WSIIZ RZESZÓW

Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak nalepki semestralne na legitymację studencką. Naklejki dla kolekcjonerów mają jednak zastosowanie – są one stworzone tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Naklejki studenckie jak i te kolekcjonerskie  posiadają takie same oznakowanie. Każdy hologram kolekcjonerski do legitymacji studenckiej posiada na swojej powierzchni: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę a najnowsze naklejki numer seryjny. Wraz ze zmianą wyglądu przez nalepki semestralne, zmienił się również wygląd naklejek kolekcjonerskich els. Każda naklejka to wyjątkowy okaz, dzięki takiemu oznakowaniu stanowią one bardzo dużą wartość filatelistyczną. Naklejki kolekcjonerskie posłużyć mogą miłośnikom filatelistyki i zbierania znaczków do uzupełnienia ich kolekcji. Kolekcjonerskie hologramy na legitymację służyć mogą też jako prezent dla absolwenta polskiej uczelni, na przykład Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Sprawdzają się one doskonale jako pamiątki po studiach. Przez wiele lat towarzyszą studentom, naklejane na legitymacje są jednym z najważniejszych atrybutów każdego studenta. Każda naklejka może przypomnieć studentowi swoją edukację i czas spędzony w murach macierzystej uczelni.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ – ZAMÓW JE JUŻ DZIŚ I POCZUJ SIĘ JAKBYŚ WRÓCIŁ NA STUDIA NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA (WSIIZ) W RZESZOWIE!

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els zakupić możesz na naszej stronie internetowej. Zamówienia przyjmujemy 24h/ 7 dni w tygodniu. Przesyłkę realizujemy błyskawicznie. Wysyłamy naklejki kolekcjonerskie do wszystkich miast akademickich w Polsce, również do Rzeszowa. Naklejki kolekcjonerskie przesyłany albo przesyłką kurierską lub paczkomatem, można je także odebrać na terenie Warszawy. Każda naklejka hologramowa to wyjątkowy okaz. Już dziś możesz zakupić najnowszy hologram kolekcjonerski do swojej filatelistycznej kolekcji. Posiadamy tylko autentyczne oryginalne okazy hologramów els w atrakcyjnej cenie. Cena naklejki kolekcjonerskiej uzależniona jest od edycji z jakiej pochodzi danych hologram kolekcjonerski do legitymacji. Hologramy kolekcjonerskie els z archiwalnych edycji są zazwyczaj tańsze. Sprawdź opinie o naszych naklejkach i już teraz ciesz się najnowszym hologramem els 31-03-20 w swojej kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!