Toruń: UMK

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Toruń UMK naklejki na legitymację ELS

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA UMK TORUŃ – O UCZELNI

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (UMK) to publiczna uczelnia założona w 1945 roku. Siedziba uniwersytetu znajduje się zarówno w Toruniu jak i Bydgoszczy (gdzie znajduje się oddział Collegium Medimcum UMK). Uniwersytet swoim patronatem otacza Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu. UMK w Toruniu według rankingu miesięcznika “Perspektywy” w 2017 roku znalazł się na 9. miejscu wśród wszystkich wyższych uczelni w Polsce. W murach uczelni kształci się około 32 tysiące studentów na ponad 100 kierunkach w oddziałach toruńskich i  w Bydgoszczy w Collegium Medicum.

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA (UMK) TORUŃ – OFERTA DYDAKTYCZNA TORUŃSKIEJ UCZELNI

W ramach kształcenia na UMK studenci mają możliwość wyboru licznych kierunków i specjalizacji.  W swej strukturze uczelnia obejmuje 17 wydziałów, które oferują 118 kierunków studiów, 60 studiów podyplomowych, 19 kursów dokształcających oraz 24 rodzaje studiów doktoranckich. W skład uniwersytetu wchodzi też Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii. Uniwersytet prowadzi liczne jednostki dydaktyczne takie jak: Centrum Studiów Europejskich czy Uniwersyteckie Centrum Sportowe. W ramach kierunków medycznych z UMK stowarzyszone są 2 szpitale w Bydgoszczy. Uczelnia otrzymała też liczne akredytacje jednostek zewnętrznych. Władze wydziałów UMK prężnie rozwijają też współpracę międzynarodową w ramach programu Erasmus+ oraz umów dwustronnych o współpracy międzyuczelnianej. Współdziała też z licznymi fundacjami zagranicznymi oraz oferuje granty międzynarodowe.

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA NA UMK (UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA)

Proces rekrutacji na Uniwersytet Mikołaja Kopernika został szczegółowo opisany na stronie internetowej UMK. Rekrutacja odbywa się przez IRK – system Internetowej Rejestracji Studentów. Podstawą do wyboru kandydatów dla Komisji Rekrutacyjnych są przede wszystkim wyniki maturalne. Rekrutacja odbywa się za opłatą. Kandydaci na kierunki artystyczne muszą podejść również do egzaminów wstępnych.

ELS – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA (UMK) W TORUNIU

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system identyfikacji studentów. Posługują się nią m.in. na UMK w Toruniu. Za jego pomocą można sprawdzić ich tożsamość. ELS upoważnia również do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia, złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu adekwatnej opłaty. Termin ważności legitymacji ELS wynosi jeden semestr, po jego upływie legitymację należy przedłużyć.

UMK Toruń – kolekcjonerskie hologramy na legitymację ELS 31-03-2019 r. 

KOLEKCJONERSKIE NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ UMK TORUŃ 2020/2021. HOLOGRAM NA LEGITYMACJĘ UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA

Dawniej na czas zlotów czy imprez po zakończonych studiach trzeba było zadowolić się dyplomami czy innymi banalnymi pamiątkami. Teraz można też wydawać członkom zlotu czy zjazdu hologramy kolekcjonerskie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naklejki ELS wyglądają identycznie jak te, które przykleja się na legitymację studenta. Może więc posłużyć jako gadżet w czasie konkursów. Przykładowo hologramy kolekcjonerskie Uniwersytetu w Toruniu można rozdawać przy okazji każdego kolejnego zlotu, tak by stworzyły kolekcję jak w prawdziwej legitymacji. Inny pomysł na wykorzystanie hologramów na legitymację to jako kupon na napój czy posiłek podczas takiej studenckiej imprezy.

PO CZYM POZNAĆ DOBRE HOLOGRAMY ELS Z TORUŃSKIEGO UMK (UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA)?

Hologramy na legitymację studencką z Allegro mają różną jakość, dlatego warto wybierać tych z profesjonalnego sklepu zajmującego się sprzedażą takich naklejek studenckich. Chodzi o właściwą jakość kleju (nie chcemy, by nasze naklejki legitymacyjne się odklejały) ale też o estetyczny wygląd hologramów z Allegro czy innego źródła. Naklejki do legitymacji studenckiej można zamawiać pojedynczo lub w większych ilościach, które przydają się podczas takich jubileuszowych imprez. Warto zwracać uwagę na jakość wydruku i odpowiedni wzór naklejek do legitymacji studenckiej. Trudno to ocenić przez internet, dlatego najlepszym wyjściem będzie korzystanie tylko ze sprawdzonych sklepów o dobrych opiniach. Hologramy kolekcjonerskie będą dłużej wyglądały jak nowe i jest większa szansa, że po wpłacie sklep nie zniknie z sieci.

JAK WYGLĄDAJĄ NAKLEJKI-HOLOGRAMY UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA (UMK TORUŃ)?

Na każdej legitymacji studenckiej naklejka ma charakterystyczne logo z orłem otoczonym czymś na kształt wieńca. Do tego jest data: można mieć kolekcjonerskie naklejki legitymacyjne na lata 2020/2021 i 2021/2022. Dostępne są też hologramy studenckie UMK w Toruniu z wcześniejszych lat.

Nie trzeba mieć legitymacji studenckiej, by kupno takich naklejek legitymacyjnych było możliwe. Są one przeznaczone dla kolekcjonerów, którzy nie muszą być studentami czy absolwentami danej uczelni. Zbierz hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els ze wszystkich polskich uczelni lub uzupełnij brakujące roczniki hologramów legitymacyjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!