Uczelnie gdzie potrzeba elektronicznej legitymacji studenckiej els

Lista najpopularniejszych uczelni w Polsce. Tam potrzebna jest Elektroniczna Legitymacja studencka ELS!

Co roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego sporządza ranking najpopularniejszych uczelni w Polsce. Sprawdź, które są obecnie na topie.

Politechnika Warszawska na szczycie listy

Według danych na rok akademicki 2016/2017, polscy absolwenci i szkół średnich najchętniej wybierali uczelnie publiczne o profilu technicznym. W czołówce rankingu znalazły się:

 1. Politechnika Warszawska (PW)
 2. Politechnika Poznańska (PP)
 3. Politechnika Gdańska (PG)
 4. Politechnika Łódzka (PŁ)
 5. Uniwersytet Warszawski (UW)
 6. Wyższa Szkoła Biznesu – w Nowym Sączu (WSB-NLU)
 7. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (UJK)
 8. Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 9. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 10. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 11. Jakie miejsce zajęła Warszawa?

Fakt, że to uczelnie techniczne są najchętniej wybierane przez przyszłych studentów nie powinien nikogo nie dziwić. Specjaliści zaskoczeni są jednak faktem, że w Top 10 znalazło się zaledwie 2 uczelnie z Warszawy: Uniwersytet Warszawski (kampus główny: Krakowskie Przedmieście 26/28) , prywatna Uczelnia Łazarskiego (Świeradowska 43) oraz zajmująca 1 miejsce – Politechnika Warszawska (plac Politechniki 1).

Do czego służy ELS?

Każda z uczelni ujętych w rankingu już dawno zrezygnowała z papierowych legitymacji studenta. Od 2006 r Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) jest dokumentem tożsamości każdego studenta. ELS jest wyposażona w datę ważności, której nośnikiem jest specjalny hologram na legitymację studenta.  Naklejka ELS jest umieszczana na rewersie legitymacji. UW, PW i inne uczelnie bardzo chwalą sobie to rozwiązanie jako ogromne ułatwienie zarówno dla studentów, jak i dla samych uniwersytetów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o najpopularniejszych uczelniach w mieście Warszawa? Odwiedź ich strony internetowe:
Uniwersytet Warszawski – UW: www.uw.edu.pl
Politechnika Warszawska – PW: www.pw.edu.pl
Uczelnia Łazarskiego : www.lazarski.pl

Które uczelnie posiadają mLegitymację?

Uczelnie korzystające z mLegitymacji to: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.

mLegitymacja studencka cieszy się coraz większą popularnością wśród studentów uczelni wyższych. Możliwość korzystania z legitymacji studenckiej w telefonie sprawia, że coraz więcej uczelni decyduje się na udostępnienie studentom mLegitymacji. Informację o tym, czy dana uczelnia umożliwia wyrobienie mLegitymacji dostępne są w dziekanatach oraz na stronach internetowych poszczególnych uczelni. Studenci zainteresowani mLegitymacją mogą zgłosić się do dziekanatu uczelni i poprosić o kod QR do aktywacji elektronicznego dokumentu.

Jak można sprawdzić czy w szkole jest mLegitymacja?

Informacje o placówkach, które dołączyły do programu mLegitymacja dostępne są na stronie ose.gov.pl/lista-szkol. Wystarczy wybrać szkoły w miejscu zamieszkania i sprawdzić czy są objęte programem mLegitymacja.

Informacje o szkołach, które podpisały porozumienie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów dostępne na stronie ose.gov.pl lub na stronach poszczególnych placówek edukacyjnych. Rodzice uczniów, którym zależy na możliwości wygenerowania mLegitymacji mogą również skontaktować się telefoniczne lub bezpośrednio z dyrekcją szkoły. Na stronie ose.gov.pl dostepna jest lista szkół biorących udział w programie mLegitymacja, wystarczy znaleźć szkoły w miejscu zamieszkania i sprawdzić, które z placówek w naszym mieście przystąpiły do programu mLegitymacja.

Nie tylko Warszawa jest miastem, w którym elektroniczne legitymacje studenckie służą jako dokument tożsamości studentów. Jeśli legitymacja posiada ważny hologram ELS może być używana niemal w każdym mieście – Poznań, Zielona Góra czy też Białystok nie są tu wyjątkiem. Także większe miasta takie jak Lublin czy też Gdańsk bardzo cenią sobie ELS. Dzięki istnieniu naklejki na legitymacje pracownicy administracji mają mniej pracy, a przedłużanie ważności legitymacji studenta zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy nakleić aktualny hologram semestralny na rewersie ELS. Jeżeli plakietka jest prawidłowo zakodowana, nalepka na legitymacji będzie dowodem ważności legitymacji, co uprawnia studenta do wielu zniżek i korzyści.

 

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WARSZAWA
tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)
info@hologramykolekcjonerskie24.com

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!