Darmowe przejazdy komunikacją

Darmowe przejazdy komunikacją


Gdzie można skorzystać z darmowej komunikacji?

Komunikacja miejska sprawnie funkcjonuje we wszystkich dużych miastach w Polsce. Obejmuje autobusy miejski, tramwaje, metro w Warszawie oraz pociągi, np. szybką kolej miejską (SKM). Studenci, którzy posiadają legitymację studencką z ważnym hologramem ELS mogą kupować bilety ze zniżkami. Ważne jednak jest, by wiek posiadaczy legitymacji nie przekraczał 26. roku życia.

Kiedy można liczyć na darmowy przejazd komunikacją?

Co roku jest w Polsce obchodzony Dzień Bez Samochodu. Jego data przypada na 22 września. Wtedy komunikacja we wszystkich miastach jest darmowa. Ma to na celu zachęcić pasażerów do jazdy komunikacją miejską oraz zwrócić ich uwagę na ochronę środowiska. W pozostałe dni każdy pasażer musi mieć przy sobie skasowany bilet. Jeśli zostanie sprawdzony przez kontrolera biletów i nie będzie miał przy sobie skasowanego dowodu przejazdu, zostanie mu wystawiony mandat.

Jaki wpływ na darmowe przejazdy komunikacją ma legitymacja studencka?

Każdy student z ważną legitymacją może ubiegać się o zniżki przy zakupie biletów komunikacji miejskiej. Poza tym, legitymacja studencka może jednocześnie być kartą miejską. W niektórych miastach legitymacja może uprawniać do darmowych przejazdów, jednak w większości miast, zwłaszcza tych dużych, opłaty są obowiązkowe. Jednak brak możliwości darmowych przejazdów nie oznacza, że student lub absolwent musi zrezygnować z kolekcjonowania hologramów ELS, czyli naklejek na legitymację studencką.

Hologramy ELS 31.10.18 – kup teraz i dołącz do grona kolekcjonerów!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!