Warszawa: UKSW

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE

UKSW Warszawa naklejki na legitymację studencką ELS

STUDIA NA UKSW (UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO) W WARSZAWIE

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW) to uczelnia, która powstała w 1999 roku na bazie Akademii Teologii Katolickiej założonej w 1954 roku. Obecnie, na UKSW kształci się ponad 15 tysięcy studentów i doktorantów na 11 wydziałach oferujących 37 kierunków. Zajęcia na uczelni prowadzone są w 2 głównych Kampusach na warszawskich Bielanach i Młocinach.

JAK WYGLĄDA OFERTA DYDAKTYCZNA UKSW WARSZAWA?

UKSW prowadzi nauczanie w systemie stacjonarnym (studia bezpłatne) i niestacjonarnym, na jednolitych studiach magisterskich, a także studiach pierwszego i drugiego stopnia. Możliwe jest też kształcenie w ramach studiów podyplomowych i doktoranckich.  Dzięki udziałowi uczelni w programie Erasmus, studenci mają możliwość wyjazdu na stypendia zagraniczne do ponad 150 uczelni w Europie. Wymiana międzyuczelniana na UKSW odbywa się też w ramach kraju – na podstawie programu mobilności studenckiej MOST. UKSW zawarł około 50 porozumień bilateralnych z instytucjami na całym świecie. Uczelnia oferuje bogate zaplecze dydaktyczne m.in. w ramach Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych, które mieści 47 laboratoriów dydaktycznych i badawczych.

DLA KANDYDATÓW NA UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO – CO WARTO WIEDZIEĆ?

Podstawą do przyjęcia na studia zarówno na kierunki humanistyczne jak i ścisłe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie są wyniki maturalne. Wszelkie informacje dla kandydatów takie jak harmonogram rekrutacji, zasady obliczania wyniku rekrutacyjnego, oraz opis rekrutacji zawarte są na stronie internetowej uczelni. Rejestracja na studia odbywa się przez internet – za pomocą systemu IRK – Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

LEGITYMACJA ELS NA UKSW, NAKLEJKI NA LEGITYMACJE – DO CZEGO SŁUŻĄ STUDENTOM?

Tożsamość studenta Politechniki Warszawskiej potwierdza ELS, czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka.Opłatę za wydanie legitymacji w wysokości 17 złotych przesyła się na indywidualnie przydzielony numer konta bankowego. Legitymacja ELS jest ważna przez okres jednego semestru. Upoważnia ona do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Na legitymacji zawsze musi znajdować się aktualny hologram uksw, czyli naklejka na legitymację, która wydawana jest w dziekanacie. Potwierdza ona jej ważność i status studenta.

UKSW Warszawa – naklejki kolekcjonerskie na legitymacje ELS 31-03-19 już dostępne! 

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO WARSZAWA – HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE WARSZAWSKIEGO UKSW

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie to uczelnia, która powstała w 1999 roku na bazie Akademii Teologii Katolickiej. UKSW, którego dwa główne kampusy znajdują się na warszawskich Bielanach i Młocinach, kształci obecnie ponad 15 tysięcy studentów i doktorantów. Pobierają oni naukę na 11 wydziałach oferujących 37 kierunków. Najpopularniejszymi kierunkami, które zajmują czołowe miejsca w rankingach miesięcznika „Perspektywy” są: teologia, administracja, politologia oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

UKSW prowadzi nauczanie w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kandydaci mają do wyboru studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, a także możliwe jest kształcenie w ramach studiów podyplomowych i doktoranckich.  Studenci warszawskiego uniwersytetu, którego patronem jest Kardynał Stefan Wyszyński, mogą także korzystać z wielu dodatkowych zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych, które mieści aż 47 laboratoriów dydaktycznych i badawczych.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego od wielu lat bierze udział w programie Erasmus, dzięki czemu studenci z ważnymi legitymacjami studenckimi els mają możliwość wyjazdu na stypendia zagraniczne do ponad 150 uczelni w Europie. Dodatkowo wymiana międzyuczelniana na UKSW odbywa się również w kraju w ramach programu mobilności studenckiej MOST.

Rok 2020 może być będzie z pewnością bardzo ważnym rokiem dla studentów, absolwentów, sympatyków UKSW, jak również wszystkich Polaków. Wszystko za sprawą planowanej beatyfikacji zasłużonego dla naszego kraju i kościoła – Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Będzie to też doskonały okres dla filatelistów, którzy będą kolekcjonowali wszystkie pamiątki związane z postacią patrona jednego z warszawskich uniwersytetów. Doskonałym wzbogaceniem wszystkich kolekcji mogą okazać się najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studenckie els Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego z 2020 roku.

KTO MOŻE ZOSTAĆ STUDENTEM UNIWERSYTETU KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO I UZYSKAĆ LEGITYMACJĘ UKSW WARSZAWA Z WAŻNYMI HOLOGRAMAMI STUDENCKIMI?

Głównym warunkiem do przyjęcia na kierunki humanistyczne, jak i ścisłe na warszawskim Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego są wyniki uzyskane podczas egzaminu dojrzałości. Wszystkie informacje przydatne dla kandydatów, takie jak: harmonogram rekrutacji, zasady obliczania wyników rekrutacyjnych oraz opis rekrutacji znajdują się na stronie internetowej uczelni. Również za pomocą Internetu odbywa się rejestracja na studia. W tym przypadku należy skorzystać z systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Osoby, które pozytywnie przejdą przez rekrutację, również przez IRK będą składali zamówienie na legitymację studencką, która opatrzona będzie m.in. hologramem, który będzie świadczył o ważności tego dokumentu.

CZY HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ SĄ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY? SPRAWDŹ OFERTĘ NAKLEJEK KOLEKCJONERSKICH PRZEZNACZONYCH DLA UNIWERSYTETU KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE (TZW. HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UKSW WARSZAWA)

Czy hologramy na legitymację studencką są dostępne w sprzedaży? Sprawdź ofertę naklejek przeznaczonych dla Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Wiele osób zastanawia się czy można kupić samemu naklejki na legitymację studencką els. O tym fakcie świadczy ilość i częstotliwość wyszukiwanych słów w przeglądarce internetowej. Wśród nich możemy wymienić chociażby: „naklejki na legitymację studencką allegro”, „hologram cena”, „kupię naklejkę na legitymację els”. To tylko nieliczne z fraz, które wpisują osoby zainteresowane znaczkami na studencki dokument ze wszystkich polskich uczelni wyższych, w tym też Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Chcąc rozwiać wątpliwości odnośnie tego pytania, informujemy, że istnieje możliwość w 100% legalnego zakupu tychże przedmiotów. Oryginalne hologramy i naklejki na legitymację UKSW dostępne są w naszej ofercie. Znajdziecie tutaj zarówno najnowsze egzemplarze, jak również te archiwalne. Zaznaczamy jednak, że są to produkty, których można używać wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Użycie zakupionych naklejek na legitymację studencką jako autentycznych, do celów osiągnięcia korzyści majątkowych, jest w polskim prawie nielegalne.

Wszystkich pasjonatów zachęcamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą nalepek oraz kupienia ich w atrakcyjnych cenach. Zamówienia można składać przez stronę internetową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!