Kraków: UEK

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE

UEK Kraków naklejki na legitymacje sprzedaż dla kolekcjonerów

UEK – PODSTAWOWE INFORMACJE O UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W KRAKOWIE

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UEK) jest to polska państwowa szkoła wyższa z siedzibą w Krakowie. Uczelnia istnieje od 1925 roku. Obecnie ponad 17 tysięcy studentów. kształci się na UEK na 5 wydziałach: Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych, Finansów i Prawa, Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem, Zarządzania oraz Gospodarki i Administracji Publicznej.

OFERTA UCZELNI UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO – UEK KRAKÓW

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie kształci studentów na 31 kierunkach, w tym 5 w języku angielskim. W ramach edukacji na UEK możliwe do wyboru są 82 specjalności. UEK dzięki porozumieniom z ponad 200 uczelniami z całego świata daje studentom możliwość udziału w programach wymian, staży i praktyk zagranicznych oraz zdobycia podwójnego dyplomu. Uniwersytet bierze udział w programach takich jak: Erasmus+, CEEPUS, European Network of Business Schools oraz STEP w Japonii. Studenci przybywając na Uniwersytet Ekonomiczny do Krakowa mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań w 46 kołach naukowych.

REKRUTACJA NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY – JAK DOSTAĆ SIĘ NA UEK KRAKÓW

Pozytywne przejście przez proces rekrutacji zapewniają kandydatom dobre wyniki egzaminów maturalnych – to na na ich podstawie odbywa się postępowanie kwalifikacyjne. W zależności od wybranego kierunku, różne są wymagania dotyczące przedmiotów rozliczanych przez komisje rekrutacyjne. Rejestracja na studia odbywa się w systemie
Elektronicznej Rejestracji Kandydatów. Harmonogram rekrutacji, oferta uczelni i inne niezbędne informacje dotyczące rejestracji na studia są dostępne na stronie internetowej UEK.

LEGITYMACJA ELS NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY UEK KRAKÓW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje i potwierdza tożsamość studenta. ELS ważna jest przez okres jednego semestru. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia. Można ją odebrać po złożeniu wniosku i uiszczeniu wymaganej opłaty. Legitymacja upoważnia do zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie również wprowadził legitymacje elektroniczne dla swoich studentów.

UEK Kraków – naklejki studenckie els 31-03-19 r. dla kolekcjonerów już w sprzedaży! 

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE – NAKLEJKI SEMESTRALNE, HOLOGRAMY STUDENCKIE A LEGITYMACJA ELS NA UEK KRAKÓW

UEK Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie tak jak i inne Polskę uczelnie posługuje się legitymacjami studenckimi ELS (Elektroniczna Legitymacja Studencka). Studenci UEK posługują się nimi już od pierwszego roku studiów. Wraz z legitymacją studencką, studenci otrzymują także naklejki semestralne, które potwierdzają obecność na liście studentów na tym krakowskim uniwersytecie. Naklejki studenckie rozdawane są studentom co semestr. W związku z tym, w roku studenci otrzymują zazwyczaj dwie naklejki – na semestr zimowy oraz letni. Naklejki hologramowe są przyklejane na odwrocie legitymacji ELS. Nie można ich podrobić dzięki wielu zabezpieczeniom jakie posiadają na swojej powierzchni. Wśród oznakowań zabezpieczających naklejkę znajdziemy między innymi znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę ważności oraz unikatowy numer seryjny. Kod numeracyjny naklejki znajduje się na naklejkach od najnowszej edycji – hologramy ELS 31-03-20. Wcześniejsze edycje nie posiadały takiego znaku. Naklejki hologramowe ELS dla studentów zakupić można również w formie kolekcjonerskiej.  Byli studenci UEK dzięki takim naklejki mogą powspominać czasy swojej nauki w Krakowie. Naklejki hologramowe ELS dla kolekcjonerów to także wymarzone okazy filatelistyczne dla miłośników kolekcjonowania różnego rodzaju znaczków. Sprawdzą się one również na prezent dla absolwenta Uniwersytety Ekonomicznego w Krakowie!

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJE STUDENCKĄ ELS 2020, 2021, 2022 NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY (UEK) KRAKÓW I NIE TYLKO

Naklejki studenckie występują również w wersji dla kolekcjonerów. Naklejki kolekcjonerskie są identyczne jak te semestralne. Hologramy ELS na legitymację studencką 2020 dostępne na naszej stronie internetowej zawierają laserowo nacinaną datę 31-03-20. Wszystkie hologramy ELS posiadają poza laserowo nacinaną datą unikatowy numer seryjny (który pojawił się na naklejkach od tej edycji), znak orła oraz znak RP. Kolekcjonerskie naklejki to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników filatelistyki oraz znaczków els. Naklejki hologramowe dla kolekcjonerów tak jak w przypadku naklejek semestralnych pojawiają się co semestr. Naklejka na legitymację studencką dla kolekcjonera nie służy jednak do takich samych celów jak naklejka studencka. Naklejki hologram els zakupić możesz na rok 2019 – są to hologramy els z wersji archiwalnych. Hologram na legitymację z edycji przed 2020 rokiem nie posiada na swojej powierzchni numeru seryjnego. Naklejki studenckie, które można u nas zakupić są aktualizowane na bieżąco. Wraz z nowym semestrem pojawiają się również nowe hologramy studenckie na legitymację dla kolekcjonerów. Hologramy kolekcjonerskie 31-03-20 to najbardziej aktualna wersja hologramów. Niedługo w sprzedaży będą jednak naklejki hologramowe els na legitymację dla kolekcjonerów 31-10-20, po nich będa naklejki els 2021, a następnie edycje na 2022.

NUMER SERYJNY NA NAKLEJCE STUDENCKIEJ NA LEGITYMACJĘ OD 2020 – NOWE NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS 31-03-20 Z KODEM NUMERACYJNYM NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM UEK W KRAKOWIE I NA INNYCH UCZELNIACH

Najnowsze naklejki hologramowe ELS 31-03-20 na swojej powierzchni posiadają specjalny numer seryjny. Kod kreskowy na naklejce hologramowej ELS to ośmiocyfrowy kod, w którym trzy pierwsze cyfry są oznaczeniem uczelni.Kupując naklejki identyczne jak na UEK w Krakowie sprawdzaj czy Twoja naklejka ma odpowiedni kod! Naklejki kolekcjonerskie jak i studenckie od 2020 muszą posiadać taki kod kreskowy aby mogły być uznane za ważne. Naklejki hologramowe els, które posiadamy w swoich zbiorach posiadają wszystkie niezbędne elementy. Wszystkie naklejki do legitymacji studenckiej dla kolekcjonerów, które możecie znaleźć na naszej stronie to najwyższej jakości hologramy els, które posiadają laserowo nacinaną datę, znak orła oraz znak RP. Absolwenci UEK w Krakowie niezależnie od wydziału mogą u nas nabyć identyczne naklejki studenckie jakimi posługiwali się na studiach.

W naszych zbiorach posiadamy tylko i wyłącznie autentyczne hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els. Naklejki kolekcjonerskie els są obecnie dostępne na wielu forach internetowych, stronach takich jak Olx, Allegro czy Gumtree. Pamiętaj, aby kupując naklejki sprawdzać dokładnie opinie, zdjęcia oraz opisy hologramów els. W internecie krąży bowiem wiele niesprawdzonych, podrabianych ofert naklejek. Autentyczne naklejki studenckie na legitymację els dla kolekcjonerów zamówisz już dziś na naszej stronie mailowo lub telefonicznie. Dostarczamy naklejki również do Krakowa. Krakowscy absolwenci mogą więc powrócić wspomnieniami do murów swojej dawnej akademii. Przesyłki realizujemy kurierem lub paczkomatem. Jeśli akurat jesteś na terenie Warszawy, możesz odebrać także naklejkę hologramową els osobiście! Zamówienia przyjmujemy 24h/ 7 dni w tygodniu. Cena naklejek uzależniona jest od edycji na jaką zostały wydane hologramy. Im starsza kolekcja tym hologramy kosztują mniej.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!