UZ – Uniwersytet Zielonogórski

UZ – Uniwersytet Zielonogórski


UZ (Uniwersytet Zielonogórski)- podstawowe informacje

Uczelnia powstała w 2001 roku przez połączenie dwóch innych uczelni: Politechniki Zielonogórskiej oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Obecnie na UZ studiuje ponad 11 tysięcy studentów. Uczelnia ma trzynaście wydziałów, które kształcą na kierunkach humanistycznych oraz ścisłych. Oprócz tego Uniwersytet współpracuje z innymi uczelniami europejskimi, przez co jego studenci mogą wyjeżdżać na częściowe studia zagraniczne oraz praktyki w ramach programu Erasmus. Uniwersytet Zielonogórski jest znany z Bachanaliów, czyli święta studentów organizowanego co roku. Studenci mogą rozwijać swoje pasje w ośrodku jeździeckim oraz w akademickim radiu. Od 2017 roku UZ posiada wydział zamiejscowy w Sulechowie.

Jak zostać studentem Uniwersytetu w Zielonej Górze?

By zacząć studiować na UZ należy najpierw sprawdzić, jakie ma wymagania rekrutacyjne. Można to zrobić w samej uczelni na dniach otwartych lub przez stronę internetową. Uniwersytet nie posiada akademików, dlatego należy pomyśleć nad miejscem zamieszkania podczas okresu studiowania. Zielona Góra nie jest dużym miastem, dlatego też studenci nie muszą martwić się o przemieszczanie między budynkami uczelni. Uniwersytet posiada trzy lokalizacje: kampus A, kampus B oraz rektorat.

Czy każdy student UZ – Uniwersytetu Zielonogórskiego dostaje legitymację ELS i korzysta z naklejek na legitymację?

Każdy kto został wpisany na listę studentów danego kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego – UZ dostaje swoją legitymację studencką. By była ona ważna i uprawniała do zniżek, należy co semestr przyklejać na nią naklejki z hologramem. Odbiera się je co semestr w dziekanacie. Nalepki ELS można również zbierać kolekcjonersko. Takie kolekcjonerskie hologramy uz mogą być świetna pamiątką po nauce na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Naklejki na legitymacje 31.10.18 – kup hologram do swojej kolekcji!

Zalety studiowania na UZ i posiadania legitymacji studenckiej Uniwersytetu w Zielonej Górze

Kupno wielu biletów na codzienne usługi jest znacznie tańsze ze zniżkową legitymacją z hologramem studenckim. Uniwersytet Zielonogórski wydaje hologramy na legitymację studencką, które upoważniają do zniżkowych przejazdów nie tylko w Zielonej Górze, ale w całej Polsce. Dodatkowo w niektórych zagranicznych miejscach można liczyć na automatyczną zniżkę po okazaniu legitymacji studenckiej z naklejką UZ. W innych sama legitymacja studencka nie wystarczy, by kupić tańszy bilet. Można jednak na podstawie aktualnych hologramów na legitymacji wyrobić kartę Euro 26. Z nią już transport w całej Europie,a także niektórych krajach spoza Europy, będzie tańszy.

Za co jeszcze zapłacą mniej posiadacze naklejek ELS na UZ (Uniwersytetu Zielonogórskiego)?

Poza transportem aktualne naklejki na legitymacji studenckiej upoważniają też do zakupu zniżkowych biletów na wydarzenia kulturalne. Wystarczy mieć dokument poświadczający studiowanie i hologramy do legitymacji studenckiej, by taniej wejść do teatru, kina czy opery. Poza tym naklejka z legitymacją studencką upoważniają do tańszego, a czasem nawet bezpłatnego wejścia do muzeów. Również w przypadku koncertów często określona pula biletów jest przeznaczona dla osób z hologramem i legitymacją szkół i uniwersytetów.

Po czym poznać naklejki legitymacyjne Uniwersytetu Zielonogórskiego (UZ)?

Hologramy na legitymację mają charakterystyczny wygląd. Na tęczowym papierze wydrukowano hologram orła otoczonego wieńcem. Całość na hologramie z legitymacji studenckiej Uniwersytetu Zielonogórskiego wieńczy specjalny kod uczelni i data.

Niektórzy kolekcjonują takie naklejki ELS również po zakończeniu studiów. Hologramy na legitymację studencką z Allegro i sklepów internetowych służą do celów kolekcjonerskich czy pamiątkowych. Zanim jednak kupisz taki hologram z Allegro, sprawdź naszą ofertę. Opinie o hologramach studenckich są bardzo dobre, bo hologramy-naklejki posiadają mocną warstwę klejącą i pięknie tęczującą powierzchnię, a także wszystkie aktualne oznaczenia jak daty. Dzięki temu można mieć zarówno hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els z lat ubiegłych, jak i naklejki na legitymację na lata 2019/2020 czy 2020/2021. Sprawdź i przekonaj się, że nie da się porównać naszej jakości z naklejkami na legitymacje studenckie z Allegro czy przypadkowych ogłoszeń!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!