Bilet PKP

Bilet PKP


Co to jest bilet PKP?

PKP to skrót od nazwy Polskie Koleje Państwowe, a ich bilet to dokument poświadczający prawo podróżującego do bycia w danym pociągu. Za brak biletu można dostać wysoką karę. Bilety PKP można kupić na dworcach kolejowych lub u kierownika pociągu. Bilety mają formę niewielkiego kartonika na którym są napisane wszystkie ważne informacje o podróży, może też być imię i nazwisko podróżującego. Obecnie Polskie Koleje posiadają bogatą ofertę na podróżowanie pociągami, nawet tymi najszybszymi.

Ile kosztują bilety PKP?

Ceny biletów PKP są bardzo różne i ich wysokość zależy od wielu czynników. Bilet może być tańszy, jeśli kupimy go z wyprzedzeniem. Można też trafić na okazję, czyli dni, gdy ceny biletów maleją. Jednak wiele osób może skorzystać ze zniżek, PKP ma ich bogatą ofertę. Taniej pociągami mogą podróżować między innymi studenci, emeryci, wojskowi, osoby niepełnosprawne. O zniżce należy wspomnieć w kasie biletowej oraz mieć przy sobie dokument poświadczający prawo do zniżki, np. legitymację.

Czy podróże dla studentów są tańsze?

Studenci, którzy posiadają legitymację studencką mogą kupować bilety ze zniżką nawet o 50%. Jednak żeby zniżka była uznana przez kasę biletową oraz później przez kontrolera, podróżujący student musi pamiętać o tym, by jego legitymacja miała naklejoną aktualną naklejkę z hologramem ELS. Hologramy są rozdawane co semestr przez dziekanat wydziału. Osoby, które nie mają legitymacji studenckiej, mogą rozpocząć kolekcję naklejek ELS. Trzymanie ich w klaserze oraz oglądanie swojej kolekcji na pewno umili każdą podróż pociągiem PKP.

Hologram na ELS 31-10-18 – kup teraz!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!