Wrocław: UE

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU

UE Wrocław hologramy na legitymacje

UNIWERSYTET EKONOMICZNY UEW – WROCŁAW

Uniwersytet Ekonomiczny (UE) we Wrocławiu to jedna z największych polskich publicznych uczelni ekonomicznych, której siedziba mieści się we Wrocławiu. Obecnie UE składa się z czterech wydziałów: Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów, Wydziału Nauk Ekonomicznych, Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego oraz Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, który znajduje się w Jeleniej Górze. Uczelnia posiada liczne akredytacje. Są to m.in. akredytacje”: IQA CEEMAN, ACCA oraz CFA Institute.

OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO – WYDZIAŁY UEW WROCŁAW

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu prowadzi kształcenie studentów w ramach 4 wydziałów na 10 kierunkach w języku polskim i 8 w języku angielskim. Prowadzi też Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Uniwersytet Trzeciego wieku oraz Szkołę Giełdową. Na uczelni prowadzone są liczne badania w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, a także na obszarach, m.in. matematycznych, technicznych, chemicznych, biologicznych i rolniczych. Pracownicy uczelni nie tylko uczestniczą w międzynarodowych konferencjach naukowych ale też sami realizują ogólnopolskie konferencje. Uniwersytet Ekonomiczny bierze udział w programie Erasmus+, który daje studentom możliwość wymiany zagranicznej z uczelniami w różnych krajach Europy.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM?

Rejestracja na studia odbywa się przez internet – za pomocą systemu rekrutacyjnego. Oferta studiów, harmonogram i zasady rekrutacji opisane są szczegółowo na stronie internetowej uczelni. Aby wziąć udział w rekrutacji niezbędne jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Uczelnia w celu lepszego  zapoznania kandydatów z ofertą organizuje dni otwarte. Postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzane jest na podstawie wyników maturalnych z wybranych przez kandydata przedmiotów.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I NAKLEJKI NA LEGITYMACJE POTWIERDZENIEM STATUSU STUDENCKIEGO NA UNIWERYSTECIE EKONOMICZNYM WE WROCŁAWIU

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS system weryfikacji tożsamości studentów. Potwierdza status studenta i upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Od pewnego czasu uczelnie korzystaja z nowszej, elektronicznej wersji, która wyparła papierowa legitymację. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, należy dokonać prolongaty ważności legitymacji. W tym celu studenci udają się do dziekanatu UEW i pobierają nowy hologram na legitymacje.

STUDENCI UEW ZBIERAJĄ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE

Wśród studentów zapanowała moda na kolekcjonowanie naklejek na legitymację. Szczególnie cenne okazy to te uczelniane hologramy uew, czyli takie, jak na rodzimej uczelni. Jednak wprawni filateliści zbierają znaczki ELS z różnych uniwersytetów, nie tylko wrocławskich, a z całej Polski. Kolekcjonowaniem hologramów ELS zajmują się również osoby nie związane  z żadną uczelnią.

Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny – nowe hologramy kolekcjonerskie 31.03.19 już w sprzedaży! 

KTO JESZCZE ZBIERA HOLOGRAMY-NAKLEJKI NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU (UEW)?

Poza kolekcjonerami takie naklejki na legitymacje kupują również organizatorzy imprez. Obecnie muszą oni wykazać się coraz większą pomysłowością, by zachęcić do swojego wydarzenia. W przypadku zlotów i zjazdów szkolnych takie hologramy kolekcjonerskie mogą być jednym ze sposobów na wyczarowanie oryginalnego klimatu imprezy. Przyklej taki hologram na legitymację wydaną uczestnikom na czas przyjęcia. Przy każdej kolejnej imprezie (np. co roku) do dokumentu będą dochodziły kolejne hologramy studenckie, tworząc oryginalną pamiątkę. Nie musisz kupować legitymacji studenckiej – możesz sam stworzyć własną specjalnie na ten wieczór na domowej drukarce lub za pomocą agencji reklamowej. Takich hologramów na legitymację nie kupisz jednak w żadnym sklepie, poza tymi wyspecjalizowanymi.

GDZIE KUPIĆ KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UEW WROCŁAW (UNIWERSYTET EKONOMICZNY)

Jeśli impreza ma się naprawdę udać, zadbaj o każdy szczegół. Hologramy na legitymację studencką z Allegro często okazują się być mało profesjonalne. Szybko się odklejają i wcale nie przypominają tych, jakie pamiętamy z czasów studenckich. Zamiast hologramów z Allegro lepiej zamówić takim miejscu hologramy studenckie, gdzie opinie klientów są najlepsze. Lepiej też unikać ofert sprzedaży i kupna legitymacji studenckich i naklejek-hologramów na przypadkowych portalach z ogłoszeniami. Cena hologramów ELS może kusić, ale bardzo często można wówczas mieć do czynienia z oszustami.

NAKLEJKI ELS Z UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKI UEW WROCŁAW)

Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els 2020 i 2021 powinny mieć wyraźnie zaznaczoną datę i tłoczony kod uczelni. U nas dodatkowo zamówić można hologramy na legitymację z poprzednich lat. Dzięki temu możesz zebrać szybko całą kolekcję naklejek na legitymację studencką. Możesz też zorganizować imprezę, na której legitymacja studencka i naklejka do niej będą równoznaczne z biletem. Znajomi z klasy czy rocznika na pewno długo nie zapomną takiej imprezy. Oglądaj wszystkie wzory naklejek studenckich z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i innych uczelni.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!