Warszawa: UW

UNIWERSYTET WARSZAWSKI – HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS 31-10-2020 r. NA LEGITYMACJE UW – WARSZAWA

Uniwersytet Warszawski - kup kolekcjonerski hologram do legitymacji studenckiej
UNIWERSYTET WARSZAWSKI – PODSTAWOWE INFORMACJE

Uniwersytet Warszawski to warszawska uczelnia publiczna, która ma już ponad 200 lat. Jej powstanie datuje się na 1816 rok. Obecnie jest to największa, a także najlepsza szkoła wyższa zarówno w Warszawie jak i w Polsce. Według rankingów takich jak THE, QS czy ARWU jest zaliczana do 3% najlepszych uczelni na świecie. Szacuje się, iż w jej murach studiuje około 45 tysięcy studentów na 21 wydziałach i ponad 100 różnych kierunkach. W ramach uczelni prężnie rozwija się studencka wymiana międzynarodowa – UW ma aż 800 partnerów zagranicznych, a 460 z nich to uniwersytety współpracujące w ramach programu Erasmus+.

UNIWERSYTET WARSZAWSKI – DLACZEGO WARTO TU STUDIOWAĆ?

Uniwersytet Warszawski to uczelnia ciesząca się dużym prestiżem. Statystki wskazują, że aż 90% studentów po jej ukończeniu, znajduje pracę. W swojej ofercie posiada rozległy wachlarz możliwych do wyboru kierunków zarówno humanistycznych, społecznych, ekonomicznych jak i ścisłych. W obrębie uczelni znajduje się jeden z największych księgozbiorów akademickich w kraju, czyli Biblioteka Uniwersytecka. Również nauczanie języków obcych niesie duże możliwości – na UW dostępnych jest bowiem 41 języków w ramach tzw. lektoratów.

UNIWERSYTET WARSZAWSKI – JAK ZOSTAĆ STUDENTEM?

Ścieżka rekrutacyjna na studia na Uniwersytecie Warszawskim jest szczegółowo opisana na stronie internetowej uczelni. Odbywa się ona internetowo – przez IRK ( Internetową Rejestrację Kandydatów). Aby lepiej poznać specyfikę uczelni i dokonać odpowiedniego wyboru kierunku warto wybrać się na dni otwarte, organizowane corocznie w kwietniu. Przy rozpatrywaniu wniosków o przyjęcie na studia brane pod uwagę są wyniki maturalne oraz inne osiągnięcia jak olimpiady czy konkursy ogólnopolskie. Wymagania są ustalane w zależności od kierunku, na który chcemy się dostać.

UNIWERSYTET WARSZAWSKI – NAKLEJKA NA LEGITYMACJE STUDENCKĄ UW

Pobieranie nauk na Uniwersytecie Warszawskim potwierdza Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS). Podanie o jej wydanie student może wydrukować z konta osobistego utworzonego we wspomnianej IRK. Opłata za legitymację ELS wynosi 17 zł. Przedłużana jest co semestr. Elektroniczna Legitymacja Studencka daje uprawnienia do korzystania ze zniżek i ulg przeznaczonych dla studentów. Studenci UW mogą z nich korzystać min. w ramach programu rabatów studenckich UW HERE.

Hologramy kolekcjonerskie els UW 31-10-2020 r., 31-03-2020 ale również 2019 r.  – Uniwersytet Warszawski

UNIWERSYTET WARSZAWSKI – NAKLEJKI ELS Z NOWEJ KOLEKCJI 2020 R. NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UW WARSZAWA

Uniwersytet Warszawski  ma już 203 lata co stawia go w czołówce najstarszych uniwersytetów w Polsce i najstarszego w stolicy.W momencie powstania UW składało się z pięciu wydziałów a pierwsi studenci zaczęli naukę już dwa lata po powstaniu Uniwersytetu Warszawskiego. Było ich ponad 800, czyli o blisko 100 więcej niż obecna liczba profesorów UW.Uniwersytet Warszawski realizuje 6 programów strategicznych, których celem jest:umocnienie pozycji UW jako najlepszego ośrodka badawczego w Polsce,utrzymanie wysokiego miejsca wśród uczelni Europy Środkowej oraz dołączenie do czołówki szkół wyższych kontynentu,międzynarodowa rozpoznawalność,silne oddziaływanie na otoczenie, w szczególności poprzez podejmowanie ważnych społecznie tematów badawczych

Nie możesz więc przegapić kolekcjonerskich hologramu els na legitymację studencką, które są niezwykle pożądane wśród kolekcjonerów, a zwłaszcza kolekcjonerów hologramów studenckich UW na lata 2020, 2021 i 2022 r. Nielada prezent dla wytrawnych filatelistów naklejek studenckich kolekcjonerskich na legitymacje ELS.

ZDOBĄDŹ NAKLEJKĘ ELS WARSZAWA, CZYLI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO UW NA ROK 2020, 2021 I 2022 JUŻ TERAZ!

Niezwykle cenne dla kolekcjonerów są naklejki kolekcjonerskie els na legitymacje studencką UW, których nie może zabraknąć w zbiorze każdego z nich. To jedyna i niepowtarzalna okazja,aby powiększyć swoją kolekcję o te niezwykłe hologramy z bieżącej bądź archiwalnych pozycji.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO – UW WARSZAWA DLA KAŻDEGO!

Marzy Ci się zdobycie hologramów kolekcjonerskich z kolekcji UW,ale nie jesteś studentem? Nie musisz nim być ! Już teraz naklejki els dostępne dla wszystkich. Pisz lub dzwoń już dziś,aby zdobyć ten niezwykle pożądany towar! Dostępnych jest wiele różnych opcji hologramów na lata 2020,2021,2022. Wielu filatelistów nie może się doczekać możliwość poszerzenia kolekcji o naklejki els studenckie semestralne. Nie musisz nawet być studentem UW by poczuć magię tych naklejek els. Ich błyszcząca odblaskowa powierzchnia, znak orła oraz RP pięknie plasują się w klaserze wspomnień.

CZY ABY NA PEWNO LEGALNYM JEST ZBIERANIE ORYGINALNYCH HOLOGRAMÓW NA LEGITYMACJE STUDENCKĄ UW (UNIWERSYTET WARSZAWA), CZYLI NAJWIĘKSZĄ UCZELNIĘ W POLSCE – TJ. UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Wielu przyszłych klientów pyta czy aby na pewno legalnie może zbierać naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie. Odpowiedź jest banalnie prosta i może zaskakiwać niejednego kolekcjonera hologram els. Jak najbardziej sprzedaż i nabycie hologramów na legitymacje UW jest legalne o ile służy uczciwej pasji zbieractwa i kolekcjonerstwa. Nielegalnym jest użycie hologramu kolekcjonerskiego jako autentycznego celem osiągnięcia jakiejkolwiek korzyści materialnej. Czyli sam fakt naklejenia hologramów kolekcjonerskich semestralnych nie jest niczym zabronionym o ile nie służy użyciu w celu podrobienia lub przerobienia dokumentu który to będzie użyty w celu osiągnięcia jakiejkolwiek korzyści. Tak stanowi prawo. Dlatego jeśli szanowny kolekcjonerze planujesz użyć hologram w celu zakazanym – opuść tę stronę. Prawdziwych znawców tematyki naklejek semestralnych els zapraszamy do współpracy filatelistycznej. Już teraz zamów najnowsza naklejkę na legitymacje els studencka UW do twojej kolekcji.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!