Warszawa: PW

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Warszawa PW hologramy ELS

TO WARTO WIEDZIEĆ O POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

Politechnika Warszawska (PW) to największa i najstarsza uczelnia techniczna w Polsce. Powstała w 1915 w Warszawie z inicjatywy Towarzystwa Naukowego Warszawskiego. Obecnie cieszy się wysoką renomą i prestiżem – jest uważana za najlepszą uczelnię nie tylko w Warszawie i Polsce, ale także całej Europie Środkowo-Wschodniej. PW corocznie zajmuje pierwsze miejsce w “Rankingu Szkół Wyższych” miesięcznika „Perspektywy” wśród uczelni technicznych. Na Politechnice Warszawskiej studiuje obecnie ok. 34 tysięcy studentów i studentek.

OFERTA DYDAKTYCZNA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Politechnika Warszawska obejmuje 19 wydziałów oraz 1 kolegium. W swojej ofercie dydaktycznej kierowanej do studentów zawiera 48 kierunków, w tym studia w języku angielskim. W murach uczelni mieszczą się nowoczesne uczelniane centra badawcze
takie jak CEZAMAT czy CZIiTT. Prężnie rozwija się także współpraca międzynarodowa prowadzona przez PWr – obejmuje ona bowiem około 1000 uczelni. Studenci Politechniki Warszawskiej mają też możliwość przystąpienia do ponad 100 kół naukowych, organizacji i stowarzyszeń studenckich. Szacuje się iż po ukończeniu uczelni ponad 61 absolwentów znajduje pracę w mniej niż miesiąc, a aż dziewięciu na dziesięciu wykonuje zajęcie związane z ukończonymi studiami.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ

Ścieżka rekrutacyjna dla kandydatów, którzy chcą studiować na Politechnice Warszawskiej została opisana na stronie internetowej uczelni. Wymagana jest rejestracja internetowa na stronie zapisy.pw.edu.pl. Przy wyborze kandydatów, komisje rekrutacyjne kierują się przede wszystkim wynikami egzaminów maturalnych. Aby lepiej poznać specyfikę uczelni i wybranego kierunku warto wybrać się na dni otwarte, które organizowane są zazwyczaj w okolicach przełomu marca i kwietnia.

ELS – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA PW

Tożsamość studenta Politechniki Warszawskiej potwierdza ELS, czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka.Opłatę za wydanie legitymacji w wysokości 17 złotych przesyła się na indywidualnie przydzielony numer konta bankowego. Legitymacja ELS jest ważna przez okres jednego semestru. Upoważnia ona do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich.

Politechnika Warszawska – już teraz kup hologramy kolekcjonerskie z datą 31-03-2019!

POLITECHNIKA WARSZAWSKA – STAŃ SIĘ POSIADACZEM NOWEJ KOLEKCJO HOLOGRAMÓW ELS PW (POLITECHNIKA WARSZAWA)

Webometryczny ranking uczelni świata wskazuje na to,że PW zajmuje pierwsze miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych a na świecie 503 wśród wszystkich typów uczelni. Mimo tego,że za datę powstania politechniki w Warszawie  przyjmuje się rok 1915, to już od 1898 roku Instytut Przyrodniczy w Warszawie z wykładowym językiem rosyjskim, a jeszcze wcześniej, bo już w 1826 roku powstała Szkoła Przygotowawcza do Instytutu Politechnicznego.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ TEGO NIEZWYKŁEGO DZIEDZICTWA I KUP HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ PW – POLITECHNIKI W WARSZAWIE!

Chcesz być elementem tego wspaniałego dziedzictwa? Stań się posiadaczem niezwykłych naklejek na legitymację studencką Politechniki Warszawskiej. Do wyboru masz najnowsze serie ważne do 30 marca 2020 roku, jak również wiele archiwalnych naklejek els.

ZDOBĄDŹ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS POLITECHNIKA WARSZAWSKA  – PW

Nie bądź w tyle i już dziś kup naklejki na legitymacje studenckie kolekcjonerskie, by już dziś cieszyć się niezwykłych hologramów Politechniki Warszawskiej. Dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko kliknąć i zamówić.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA POLITECHNIKĘ W WARSZAWIE? BĄDŹ POSIADACZEM KOLEKCJONERSKICH HOLOGRAMÓW  PW JUŻ TERAZ!

Nie czekaj dłużej i już dziś zostań posiadaczem naklejek kolekcjonerskich PW. Do wyboru masz wiele opcji, okazy archiwalne, jak również te bieżące ważne do 31 marca 2020 roku, oraz te na przyszłe lata 2021, 2022!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!