Szczecin: PUM

POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W SZCZECINIE

PUM Szczecin znaczki ELS

PUM SZCZECIN – POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Pomorski Uniwersytet Medyczny (PUM) to publiczna szkoła wyższa o profilu medycznym znajdująca się w Szczecinie. Istnieje od 1948 roku. Wcześniej funkcjonowała pod nazwami Akademii Lekarskiej i Akademii Medycznej. Swoją obecną nazwę otrzymała w 2010 roku. W skład uczelni wchodzą 4 wydziały: Lekarski z Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Lekarsko-Stomatologiczny, Lekarsko-Biotechnologiczny i Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydział Nauk o Zdrowiu.

PUM – OFERTA DYDAKTYCZNA POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W SZCZECINIE

Aktualnie uczelnia oferuje studentom możliwość kształcenia na 14 różnych kierunkach. Prowadzone są studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie oraz studia podyplomowe. PUM kształci nie tylko w języki polskim – istnieje możliwość podjęcia studiów w języku angielskim. Dodatkowo, od 2013 uczelnia realizuje Program Asklepios skierowany do studentów i studentek z Niemiec. PUM rozwija współpracę międzynarodową również poprzez uczestnictwo w programie Erasmus+, który umożliwia studentom udział w wymianie międzyuczelnianej z różnymi krajami Europy. Uniwersytet utrzymuje też kontakty naukowe z prestiżowymi ośrodkami zagranicznymi na obszarze badań i edukacji. Kadra Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego swoją opieką otacza pacjentów w dwóch szpitalach klinicznych.

REKRUTACJA NA PUM – JAK SIĘ DOSTAĆ NA POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY?

Ścieżka rekrutacyjna na Pomorski Uniwersytet Medyczny szczegółowo została opisana na stronie internetowej uczelni. Znajdziemy tam informacje na temat oferty uczelni, harmonogramu i zasadach rekrutacji oraz wskazówkach dotyczących rejestracji. Rejestracja odbywa się za pomocą systemu rejestracji elektronicznej – przez internet. W celu rejestracji na studia na PUM wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest w oparciu o wyniki maturalne. Inne zasady przyjęcia na PUM obowiązują laureatów i finalistów olimpiad.

LEGITYMACJA – ELS, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS służy do weryfikacji tożsamości i statusu studenta. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu opłaty w wysokości 17 złotych. Legitymacja ELS upoważnia studenta do korzystania z ustawowych zniżek i rabatów studenckich. Okres ważności naklejki na legitymację ELS trwa semestr akademicki, po upływie tego okresu należy dokonać prolongaty legitymacji. Hologramy PUM odebrać można w dziekanacie. Są one potwierdzeniem statusu studenta, trzeba więc dbać o ich aktualność.

Hologram kolekcjonerski els 31-03-19 r.: Pomorski Uniwersytet Medyczny Szczecin

POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY – ROZPOCZNIJ STUDIA MEDYCZNE NA PUM SZCZECIN

Medyczne studia corocznie cieszą się uznaniem absolwentów szkół średnich. Mimo to, jedynie część osób rozpoczynających naukę na studiach medycznych kończy te studia. Spowodowane jest to z pewnością faktem, że jest to kierunek bardzo wymagający i trudny. Jeśli jesteś osobą, która łatwo się lubi się uczyć i łatwo się nie poddaję, a przy tym ma chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, warto zastanowić się nad rozpoczęciem kształcenia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, który  od 1948 roku funkcjonuje w Szczecinie. Do 2010 roku funkcjonowała pod nazwami Akademii Lekarskiej i Akademii Medycznej.

Szczeciński PUM oferuje studentom możliwość kształcenia się na 4 wydziałach: Lekarski z Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Lekarsko – Stomatologicznym, Lekarsko – Biotechnologicznym i Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. W ramach wydziałów przygotowano 14 różnych kierunków. Zajęcia prowadzone są na studiach pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich oraz studiach podyplomowych. Studenci posiadający legitymacje studenckie els Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego mają możliwość zbierania cennego doświadczenia poprzez praktyki w dwóch szpitalach klinicznych.

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie stale rozwija współpracę międzynarodową. Od wielu lat bierze udział w programie Erasmus+. Umożliwia on studentom PUM wymianę międzyuczelnianą z różnymi krajami Europy. Od 2013 roku szczecińska uczelnia realizuje Program Asklepios. Adresowany jest on dla studentów i studentek z Niemiec. Dodatkowo Uniwersytet utrzymuje kontakty naukowe z prestiżowymi ośrodkami zagranicznymi na obszarze badań i edukacji.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO. CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ NAKLEJKI STUDENCKIE PUM W SZCZECINIE?

Hologramy to kwadratowe kawałki folii, które służą do oznaczenia legitymacji studenckiej els. Pozwalają one na potwierdzenie statusu studenta. Wydawane są co semestr w dziekanacie danej uczelni. Naklejki els w każdej polskiej uczelni wyższej, w tym też Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, wyglądają identycznie. Charakteryzują się znakiem orła i RP oraz laserowo nacinaną datą ważności. Każda z nich posiada również specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Od roku akademickiego 2019/2020 wprowadzono zmianę, która pomaga w większym stopniu odróżnić hologramy należące do danej uczelni. Umożliwia to numer seryjny, który zawiera unikatowy, trzycyfrowy kod szkoły. W przypadku PUM jest to 306. Warto wspomnieć, że posiadanie aktualnych naklejek na legitymację els, umożliwia do korzystania z ulg i rabatów studenckich.

Kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką els, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są identyczne z tymi, które studenci otrzymują w dziekanacie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jedyną różnicą jest fakt, iż nie można używać ich jako autentycznych znaczków w celu czerpania jakichkolwiek korzyści majątkowych. Zatem zakupione u nas produkty mogą trafić wyłącznie do klaserów osób interesujących się filatelistyką, czy też posłużyć jako prezent, pamiątka dla byłego studenta szczecińskiego PUM.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY KUPNEM KOLEKCJONERSKICH NAKLEJEK NA LEGITYMACJĘ POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO? POSIADAMY SZEROKI WYBÓR HOLOGRAMÓW DLA KOLEKCJONERÓW Z PUM W SZCZECINIE

Dla osób zainteresowanych kolekcjonowaniem hologramów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie mamy dobrą wiadomość. W naszej ofercie pojawiły się już najnowsze naklejki z datą ważności do 31 marca 2020 roku oraz z numerem seryjnym PUM. Przypominamy również o tym, że tylko u nas znajdziecie archiwalne egzemplarze emblematów na legitymację studencką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Zakupu, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, można składać codziennie przez całą dobę. Zamówienia realizowane są natychmiast, dlatego jeżeli złożysz je w dzień roboczy to swój wymarzony produkt możesz otrzymać nawet na drugi dzień.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!