Ryki: LSW Ryki

Lubelska Szkoła Wyższa w Rykach

Lubelska Szkola Wyzsza Ryki

O Rykach i uczelni

Większość uczelni wyższych znajduje się w dużych miastach. Jednak również mniejsze miasteczka, nawet te, w których żyje poniżej 10 tys. mieszkańców, mają swoje uniwersytety. Przykładem jest Lubelska Szkoła Wyższa w Rykach w woj. lubelskim. Naklejki i legitymacje studenckie tej uczelni są poszukiwane w całym woj. lubelskim. Rektor LSW podkreśla, że oferta kształcenia jest przemyślana tak, by dać realną przewagę na rynku pracy mieszkańcom małych miejscowości wokół Ryk. Posiadacze legitymacji studenckiej z naklejką Lubelskiej Szkoły Wyższej uczą się głównie praktycznych umiejętności, które mogą im się przydać podczas poszukiwania pracy w tym mikroregionie. Uczelnia oferuje takie kierunki jak pedagogika, animacja społeczna czy pomoc społeczna. Pozwala to w efekcie co roku wydać legitymację studencką LSW kilkudziesięciu osobom, które później dzięki posiadanym kompetencjom będą rozwijać lokalną społeczność.

Co jeszcze dają naklejki i legitymacja studencka LSW w Rykach?

Naklejki do legitymacji studenckiej to kwadraty o średnicy mniejszej niż 1×1 cm. To jednak od nich zależy, czy można jeździć ze zniżką komunikacją miejską lub kupić tańsze bilety do kina. Wprawdzie do wydania karty Euro 26 potrzebna jest tylko legitymacja, jednak w praktyce musi ona być wyposażona w odpowiednie naklejki studenckie na dany rok. Niekiedy sama legitymacja

Lubelskiej Szkoły Wyższej w Rykach wystarczy do wejścia za darmo do muzeum za granicą. Jednak w większości przypadków potrzebna będzie właśnie karta Euro 26 lub ISIC. W Polsce posiadacze naklejek do legitymacji studenckiej LSW mogą uczestniczyć w imprezach i juwenaliach studenckich np. w Lublinie czy w Warszawie. Także w transporcie publicznym i w większości firm prywatnych przydają się aktualne naklejki ELS na odwrocie legitymacji studenckiej. Kupno kawy w niektórych miejscach coraz częściej odbywa się ze zniżką 10-20 proc. w przypadku osób, które posiadają ważną legitymację studencką.

Lubelska Szkoła Wyższa w Rykach – więcej o legitymacji studenckiej

Kupienie zniżkowych biletów to jednak nie jedyny atut posiadania naklejek do legitymacji studenckiej 2020/2021 lub takich na inny aktualny rok. W Lubelskiej Szkole Wyższej w Rykach można też wówczas iść na jeden z kilkudziesięciu kierunków studiów podyplomowych. Przy LSW w Rykach działa też Policealna Szkoła Zawodowa. Odbywają się też kursy nadające różne uprawnienia, takie jak kierownik wycieczek szkolnych. Uczniowie szkoły policealnej nie dostają naklejek i legitymacji, tylko zwykła legitymację uczniowską. Hologramy legitymacyjne nie są też obowiązkowe, by podjąć naukę na kursie komputerowym czy uprawnieniowym. Jednak do podjęcia nauki na studiach podyplomowych hologramy na legitymację będą już potrzebne.

Hologram-naklejka Lubelskiej Szkoły Wyższej – fajna pamiątka po studiach

Hologramy na legitymację otrzymują studenci studiów licencjackich i podyplomowych LSW w Rykach. Łącznie więc można mieć dokument z naklejkami ELS przez ok. 4-5 lat, zależnie od tego, czy student weźmie urlop dziekański i jak długo zajmie mu pisanie pracy licencjackiej, a także – czy wybierze się na studia podyplomowe. Później nie trzeba oddawać legitymacji studenckiej. Kupno zniżkowych artykułów czy biletów nie będzie jednak dłużej możliwe, bo naklejki ELS stracą ważność. Naklejki na legitymację studencką wydawane są na każdy semestr: zimowy lub letni. Po studiach wygasają. Można jednak kupić np. na Allegro hologramy na legitymację studencką do kolekcjonowania. Naklejki na legitymację studencką z Allegro to oczywiście nie to samo – nie można dzięki nim kupować zniżkowych biletów, ani – oczywiście – studiować. Wyglądają jednak tak samo, jak oryginalne hologramy ELS. Kilka przykładowych sposobów na ich wykorzystanie:

  • hologram na legitymację jako wejściówka na zjazd absolwentów
  • naklejka studencka jako nostalgiczny prezent dla kolegi z roku
  • legitymacja studencka z naklejką jako pamiątka na 5-cio czy 10-lecie studiów
  • hologram kolekcjonerski może też posłużyć do robienia dowcipów.

Najlepsze naklejki kolekcjonerskie LSW Ryki

To oczywiście tylko kilka pomysłów na wykorzystanie hologramu ELS. A może masz jeszcze inne? Podziel się nimi na naszym Facebooku lub napisz o swoich patentach! Zależnie od zastosowania będą Ci potrzebne hologramy w cenie bardziej lub mniej przystępne i różnej jakości. Zanim jednak kupisz hologramy z Allegro, pamiętaj, że tylko na stronie rzetelnego producenta masz gwarancję, że naklejki rzeczywiście zrobią wrażenie na znajomych. Zanim kupisz hologramy studenckie, sprawdzaj opinie na portalach społecznościowych. Niektóre naklejki kolekcjonerskie nie przyklejają się zbyt dobrze. Inne są słabej jakości i nie nadają się nawet do gier czy konkursów. Jakościowe naklejki kolekcjonerskie na legitymację powinny być wydrukowane na tęczowym papierze hologramowym. Naklejka ma się łatwo przyklejać i być gładka – bez nierówności czy odgiętych rogów. Na hologramie ELS zobaczysz orła otoczonego wieńcem. Na tym tle powinna znaleźć się data ważności i kod legitymacji studenckiej. Naklejki nie powinno się dać zdrapać i przekleić.

Krótka historia nowych naklejek na legitymację studencką

Nowy wzór legitymacji został wprowadzony w całej Polsce w 2008 roku

Wcześniej obowiązywała „tekturka” ze zdjęciem. Każda uczelnia miała drobne różnice we wzorach pieczęci czy oznaczeń, co wprowadzało zamieszanie. Zamiast dzisiejszych naklejek na legitymację studencką, obowiązywały pieczątki. Wystarczyło jednak zostawić taką legitymację na deszczu lub przypadkowo uprać w spodniach, by pieczątki całkowicie się rozmazywały. Od 2008 roku to się skończyło, bo powstały naklejki-hologramy na legitymacje. Jednak wkrótce okazało się, że jednolity wzór hologramów na legitymację ułatwia ich podrabianie czy przeklejanie między dokumentami. Szybko pojawiły się firmy oferujące hologramy kolekcjonerskie. 

W 2019 roku wprowadzono więc jeszcze nowszy wzór hologramów do legitymacji studenckiej. Teraz znaleźć na nich można specjalny kod, który odróżnia hologramy studenckie poszczególnych uczelni i zapobiega fałszerstwom. Wciąż jednak można kupować kolekcjonerskie naklejki na legitymacje do konkursów czy z powodów sentymentalnych.

Już dziś zamów najnowszy hologram kolekcjonerski ELS 31-10-20! 

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!