Lublin: UMCS

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE

UMCS Lublin naklejki ELS na legitymację studencką sprzedaż

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ – LUBLIN

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) w Lublinie to publiczna uczelnia, która funkcjonuje od 1944 roku. UMCS jest zdobywcą licznych nagród. Został laureatem konkursu „Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych” i zdobywcą tytułów takich jak: „Uczelnia Liderów”, „Aurea Praxis”, „Dobra Uczelnia – dobra praca”. UMCS rozwija prężnie współpracę z władzami samorządowymi, a także przedsiębiorcami oraz partnerami zagranicznymi z krajów Unii Europejskiej i Ukrainy. Działa też na rzecz pozyskiwania partnerów naukowych z Chin.

OFERTA DYDAKTYCZNA UMCS LUBLIN – CO OFERUJE UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ?

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi studia w ramach 11 wydziałów w Lublinie i na Wydziale Zamiejscowym w Puławach. W swojej ofercie ma ponad 80 kierunków studiów oraz ponad 250 specjalności zarówno w języku polskim jak i angielskim. Co roku oferta ta jest modyfikowana, wprowadzane są nowe kierunki i specjalizacje. Kształcenie na UMCS obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckie oraz podyplomowe. Na uniwersytecie prowadzone są też liczne kursy i szkolenia. Na UMCS funkcjonuje 120 kół naukowych. Struktura uczelni obejmuje nowoczesne laboratoria i pracownie takie jak: Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Instytut Informatyki czy Centrum Nanomateriałów Funkcjonalnych na Wydziale Chemii.

REKRUTACJA NA UMCS W LUBLINIE

Rekrutacja na studia na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie dokładnie opisana jest na stronie internetowej uczelni. Można tam znaleźć informacje na temat zasad rekrutacji na poszczególne kierunki oraz etapy studiów, a także harmonogram rekrutacji. Rejestracja na studia odbywa się przez internet, za pośrednictwem systemu IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów i wymaga uiszczenia opłaty rekrutacyjnej.

LEGITYMACJA – ELS NA UMCS, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS

ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka pozwala na identyfikację studentów. Jest ona dokumentem, który potwierdza status studenta i upoważnia go do korzystania z ulg studenckich. Aby ją otrzymać należy złożyć zamówienie na elektroniczną legitymację studencką w systemie IRK, tam też wgrać swoje zdjęcie i dokonać opłaty na konto podane w IRK. Legitymacja jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego, wtedy to trzeba udać się do dziekanatu, gdzie wydadzą nam nowy hologram UMCS, czyli znaczek na legitymację.

UMCS Lublin – kup naklejki kolekcjonerskie ELS z najnowszej edycji 31-03-19! 

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ LUBLIN. SPRAWDŹ DOSTĘPNE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UMCS W LUBLINIE

„Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych” – to jeden z wielu tytułów jakie w ponad 70-letniej historii uzyskał Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Nie można nie wspomnieć o pozostałych, jakże zacnych tytułach tj.: „Uczelnia Liderów”, „Aurea Praxis”, czy „Dobra Uczelnia – dobra praca”. Wymienione osiągnięcia świadczą o wysokiej pozycji UMCS wśród polskich uniwersytetów. Nic więc dziwnego, że bardzo wielu studentów ubiega się o status studenta. Co roku dziekanat wydaje setki legitymacji studenckich els dla nowych uczniów.
Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej prowadzi studia w ramach 11 wydziałów w Lublinie i na Wydziale Zamiejscowym w Puławach.  Aktualnie studenci kształcą się na ponad 80 kierunkach studiów oraz ponad 250 specjalności zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Edukacji na UMCS obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckie, a także podyplomowe. Uniwersytet jest również znany z prowadzenia licznych kursów i szkoleń. O tym, że lubelska uczelnia przykłada dużą wagę do rozwoju swoich studentów może świadczyć również fakt, iż organizuje ponad 120 kół naukowych, które prowadzone są w nowoczesnych laboratoriach i pracowniach.
Na uwagę zasługuje również fakt, że Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej, funkcjonująca od 1944 roku w Lublinie, prężnie rozwija współpracę z władzami samorządowymi, przedsiębiorcami, a także partnerami zagranicznymi z krajów Unii Europejskiej i Ukrainy. Dodatkowo prowadzi działania na rzecz pozyskania partnerów naukowych z Chin. Jest to z pewnością ciekawa informacja dla kandydatów rozważających rozpoczęcie nauki na tej uczelni.
Kandydatów, jak też obecnych studentów i absolwentów może zaciekawić również fakt, że w sprzedaży pojawiły się już hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els.

JAK ZDOBYĆ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS Z WAŻNYM HOLOGRAMEM NA UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ. MOŻESZ RÓWNIEŻ KUPIĆ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE UMCS LUBLIN!

Legitymacja studencka els pozwala na identyfikację studentów danej uczelni, w tym przypadku Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Jest to bardzo ważny dokument, ponieważ potwierdza on status studenta, a także upoważnia jej posiadacza do korzystania z ulg studenckich. Kto może wejść w posiadanie legitymacji els z ważnymi hologramami UMCS? Odpowiedź jest prosta, chociaż z pewnością nie ucieszy ona wszystkich. Taki dokument może uzyskać jedynie osoba, która przejdzie pozytywnie rekrutację prowadzoną przez lubelski uniwersytet. Następnie, będąc zarejestrowanym w systemie uczelni, należy złożyć zamówienie w systemie IRK, gdzie należy wgrać swoje zdjęcie oraz dokonać opłaty. Po wykonaniu wszystkich czynności student będzie mógł odebrać gotowy dokument w dziekanacie uczelni. Legitymacja studencka els będzie posiadała specjalny hologram z numerem seryjnym i datą ważności. Warto dodać, że legitymacja ważna jest przez okres jednego semestru akademickiego.

Dla tych, którzy nie są studentami Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, ale chcieliby wejść w posiadanie naklejki na legitymację els mamy dobrą wiadomość. W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno najnowsze, jak i archiwalne egzemplarze. Przypominamy jednak, że są to tylko hologramy kolekcjonerskie, czyli jak sama nazwa wskazuje mogą być użyte w celu rozbudowania własnych klaserów. Nielegalnym jest używanie ich jako aktualnych elementów dokumentu studenckiego, mających na celu dążenie do uzyskania korzyści majątkowych, np. zniżek studenckich.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAMÓWIĆ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ ELS LUBELSKIEGO UNIWERSYTETU MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ (INACZEJ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UMCS LUBLIN)?

Nasz sklep kolekcjonerski adresowany jest do wszystkich sympatyków filatelistyki, zarówno tych doświadczonych, jak również osoby, które rozpoczynają swoje przygody ze zbieractwem. W aktualnej ofercie posiadamy najnowsze naklejki na legitymację studencką Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, z numerem seryjnym ważnym do 31 marca 2020 roku. Dodatkowo można znaleźć tutaj archiwalne kolekcje. Jeżeli na naszej stronie internetowej znalazłeś swój wymarzony egzemplarz to wystarczy go już tylko zamówić i cieszyć się z unikatowego okazu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!