Znaczek na legitymacji studenckiej

Znaczek na legitymacji studenckiej


Znaczek na legitymacji studenckiej – funkcja

W XXI wieku uczelnie wyższe proponują studiującym zupełnie inną jakość dokumentacji. Miejsce papierowej legitymacji studenckiej z pieczątkami zajęła ELS z naklejką hologramową, a tradycyjny indeks został zastąpiony całym system USOS. Pewnie ten sam los spotka wkrótce legitymacje szkolne, tym bardziej, że karty ISIC wydawane są nawet gimnazjalistom i licealistom. Międzynarodowe wymiany i wyjazdy studenckie także sprzyjają popularności ISIC. O ważności jednak wielu tych dokumentów decyduje mały znaczek z hologramem wydawany na każdy semestr przez pracowników dziekanatu. Bez niego ELS nie może spełniać swoich funkcji, których zyskuje coraz więcej (karta płatnicza, karta miejska).

Znaczek hologramowy – podwójnie cenny

Ten niewielki laserowo zadrukowany fragment folii może przedstawiać podwójnie wysoką wartość. Dla studenta jest niezbędny- zapewnia mu ulgi w środkach komunikacji czy muzeach, pozwala uczącemu się na identyfikację z uczelnią, czyni dokument elektroniczny we współczesnym świecie narzędziem wielofunkcyjnym.  O drugiej wartości znaczka na legitymację mówimy wtedy, gdy zyskuje on wartość kolekcjonerską. Oczywiście zestawy dla hobbystów, do nabycia w sklepach internetowych, nie mogą być wykorzystywane tak samo jak oryginalne nalepki hologramowe mimo że są do nich łudząco podobne. O ich cenie stanowi bowiem wartość nalepki jako eksponatu, elementu zbioru, który tak jak cenne znaczki pocztowe cieszą oko konesera.

Nowy znaczek na legitymację formą zabawy w studenta

Nalepki hologramowe z symbolem orła i naniesioną laserowo datą ważności mają format 31-03-XX. Data po przyklejeniu staje się przezroczysta, a oderwany hologram, zapatrzony w tzw. “plaster miodu”, ulega zniszczeniu zupełnie jak ten wydany studentowi w dziekanacie. Hologramy kolekcjonerskie ESL służą zabawie, symulacji życia studenckiego wielkich ośrodków –  stołecznego miasta Warszawy, przyjaznej studentom Łodzi czy klimatycznego i pełnego ofert kulturalnych Wrocławia. Także dzięki kolekcjom znaczków  nawet gimnazjalista z Kołobrzegu może poczuć się przez chwilę studentem Politechniki Gdańskiej, UMCS czy  odległego KUL-u.

Hologramy dla kolekcjonerów 31.10.18 – oferta tylko dla kolekcjonerów. Zadzwoń i zamów!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!