WAT – Wojskowa Akademia Techniczna

WAT – Wojskowa Akademia Techniczna


Studia – WAT

WAT to skrót od nazwy prestiżowej uczelni – Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego. Jest to uczelnia wojskowo-publiczna. Została założona w 1951 roku. Obecnie liczy ok. 10 tysięcy studentów. Rektorem jest płk Tadeusz Szczurek. Pierwsi studenci byli z kompanii akademickich przy Politechnice Warszawskiej i Politechnice Gdańskiej. Początkowo akademia miała 5 fakultetów: wojsk pancernych, artyleryjski-techniczny, wojsk inżynieryjnych, wojsk lotniczych, wojsk łączności, wojsk samochodowych, uzbrojenie oraz radiolokacji. Rok 1959 przyniósł podział na struktury wydziałowe. Od roku 2006 WAT rozpoczął kształcenie kandydatów na oficerów Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie jest to jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Ma 4 charakterystyczne insygnia: Godło WAT; Odznakę absolwenta; Odznakę pamiątkową oraz Odznakę rozonawczą.

Wydziały Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

WAT chwali się następującymi wydziałami: Wydziałem Cybernetyki (Instytut Teleinformatyki i Automatyki; Instytut Matematyki i Kryptologii; Instytut Systemów Informatycznych; Instytut Organizacji i Zarządzania), Wydziałem Elektroniki (Instytut Systemów Elektronicznych, Instytut Elektrotechniki; Instytut Telekomunikacji oraz Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej); Wydziałem Inżynierii Lądowej i Geodezji; Wydziałem Mechanicznym; Wydziałem Mechatroniki i Lotnictwa; Wydziałem Nowych Technologii i Chemii; Instytutem Optoelektroniki. Rozbudowane Jednostki Organizacyjne mogą podlegać Rektorowi, Prorektorowi ds. Wojskowych; Prorektorowi ds. Kształcenia, Prorektorowi ds. Naukowych, Prorektorowi ds. Rozwoju lub Prorektorowi ds. Studenckich.

Hologramy na legitymację studencką WAT

Potwierdzeniem statusu studenta dla ucznia WAT-u jest legitymacja studencka, zwana ELS, która opatrzona jest aktualną naklejką studencką. Nalepkę na legitymację studencką dostaje się na początku studiów. Po każdym zakończonym semestrze student w dziekanacie dostaje nowy hologram ELS, który ma zabezpieczenia wyznaczone przez ministerstwo, a także laserowo naniesioną datę, która jest nie do podrobienia. Jeśli szukasz źródła autentycznych naklejek semestralnych na legitymację studencką, to świetnie trafiłeś. Szczegóły na stronie.

Nalepka els 31-10-18 – zobacz nowy hologram, dołącz do kolekcjonerów!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!