PJWSTK – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

PJWSTK – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych


PJWSTK Warszawa – co to?

PJWSTK jest to skrót od dawnej nazwy uczelni – Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych. Obecnie uczelnia nosi nazwę Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych. Akademia ma typ uczelni niepublicznej. Powstała w 1994 roku przez Fundację Rozwoju Technik Komputerowych w porozumieniu z rządem Polski i rządem Japonii. Uczelnia jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Wydział Informatyki w Warszawie dzieli się na 12 katedr, m.in. Katedrę Baz Danych, Katedrę Inteligentnych Systemów Robotyki czy Katedrę Systemów Inteligentnych. Wydział w Warszawie ma również Studium Języków Obcych. Pozostałe wydziały to: Wydział Zamiejscowy Informatyki w Bytomiu, Wydział Zamiejscowy Informatyki w Gdańsku, Wydział Zamiejscowy Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku, Wydział Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku, Wydział Sztuki Nowych Mediów, Wydział Zarządzania Informacją, Wydział Architektury Wnętrz, Wydział Kultury Japonii, a także Akademickie Liceum Ogólnokształcące i Niepubliczne Liceum Plastyczne. Rektorem jest dr hab. Jerzy Nowacki prof. PJATK.

Hologram ELS na legitymację studencką PJATK

Każda uczelnia publiczna, prywatna, a także niepubliczna wydają studentom elektroniczne legitymacje studenta, które potwierdzają status studenta. Dokument ma formę plastikowej, zielonej karty. Na odwrocie legitymacji jest miejsce na hologramy ELS – są to malutkie naklejki semestralne, wykonane techniką 3D. Nalepki na legitymacje studenckie mają specjalne wymagania określone przez ministerstwo. Każdy hologram na legitymację studencką ELS ma laserowo wyrytą datę ważności. Obecnie najnowsza naklejka opatrzona jest datą 31-10-2018. Hologram można kupić w sklepach internetowych dla kolekcjonerów.

Hologramy studenckie 31-10-18 – kup nalepkę do kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!