Legitymacja ISIC

Legitymacja ISIC


Czym jest legitymacja ISIC?

Skrót ISIC oznacza International Student Identity Card. Karta jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż taki dokument potwierdza status studenta na całym świecie. Żadna inna legitymacja studencka nie zapewni nam, że wyjeżdżając za granicę będziemy mogli korzystać z różnych zniżek i udogodnień dla studentów. Karta może również zawierać w sobie korzystne ubezpieczenie oraz zapewnienie o pokryciu kosztów leczenia w razie nieszczęśliwego wypadku poza granicami kraju, w którym jesteśmy ubezpieczeni.

Jak długo ważna jest legitymacja ISIC?

Karta ISIC ważna jest do 16 miesięcy. Jest to i tak o wiele dłuższy czas niż w przypadku legitymacji studenckich wydawanych na Wyższych Uczelniach w Polsce, gdyż hologram traci swoją ważność po zakończonym semestrze na studiach.

Co jest potrzebne do założenia międzynarodowej karty studenckiej?

Aby założyć kartę ISIC należy okazać ważną legitymację studencką oraz aktualne zdjęcie. Stwierdzenie ważności legitymacji studenckiej warunkuje aktualna nalepka ELS, czyli hologram opatrzony datą ważności. Dostępne są już naklejki ważne do 31-10-18, gdyż rozpoczął się semestr letni 2018.

Karta ISIC – czy warto?

Każdy student, który planuje wyjazd poza granice kraju powinien skorzystać z możliwości założenia międzynarodowej. Jest duże udogodnienie i wielka możliwość. Można skorzystać z ofert i zniżek dla studentów nawet w miejscach, gdzie nie honorują legitymacji poszczególnych państw. Dokument z aktualnym hologramem to ogromna szansa dla osób, które na wyjazdach, np. na erasmusie, organizowanym przez UW, UKSW, Politechnikę Warszawską chcą zaoszczędzić pieniądze. Dodatkowo karta zapewnia możliwość ubezpieczenia w korzystnej cenie, całkowicie niewygórowanej dla przeciętnego studenta.

Naklejka do legitymacji 31-10-2018 już w ofercie – sprawdź!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!