Karta obiegowa

Karta obiegowa


Karta obiegowa – co to jest?

Karta obiegowa, potocznie nazywana obiegówką, to formularz na którym należy zebrać podpisy potwierdzające to, że student może rozstać się z uczelnią. Na karcie powinny znaleźć się podpisy z bibliotek, jako dowód na to, że zostały oddane wszystkie książki. Jeśli student został warunkowo przepuszczony na kolejny rok, również musi dostać podpis potwierdzający opłatę warunku. Różne uczelnie mają różne wymagania, dlatego też na karcie obiegowej mogą pojawić się różne podpisy. Na każdej karcie obiegowej musi znajdować się podpis potwierdzający oddanie legitymacji studenckiej.

Czy każdy student musi oddać kartę obiegową?

Każdy student musi rozliczyć się z uczelnią, jeśli chce skończyć studia. Nie stanie się to, jeśli nie odda karty obiegowej z wymaganymi podpisami. Dlatego to studentowi powinno zależeć, by mieć wszystko uregulowane. Żaden student nie dostanie swojego dyplomu ukończenia studiów, jeśli nie zbierze wymaganych podpisów na karcie obiegowej.

Czy pod koniec studiów trzeba oddać legitymację studencką?

Każdy student, który chce skończyć studia musi przedstawić w dziekanacie lub sekcji toku studiów swoją kartę obiegową. Na karcie musi być również podpis potwierdzający oddanie legitymacji studenckiej. Z momentem oddania karty obiegowej oraz legitymacji studenckiej, student traci przywileje związane ze swoim statusem. Oznacza to, że nie przysługują mu już zniżki i ulgi. By znów ujrzeć naklejki ELS może zacząć zbierać je jedynie kolekcjonersko.

Hologram na legitymację studencką 31-10-18 – nowa data w kolekcji. Kup teraz!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!