Warszawa: WSB

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W WARSZAWIE – WSB WARSZAWA

STUDIA W WARSZAWIE

Warszawa – stolica polski – to jednocześnie największy ośrodek akademicki w Polsce. Znajduje się tu wiele uczelni zarówno technicznych, ekonomicznych jak i humanistycznych. Poza szeroką ofertą studiów, gwarantuje ona dobry start w poszukiwaniu pracy i rozwoju kariery w wybranym przez siebie kierunku. O studiach w Warszawie marzy wiele osób. Poza bogata oferta edukacyjną znajduje się tu także wiele obiektów kultury, muzeów, teatrów, kin, a także parków na weekendowe spacery. Warszawa jest miastem studentów – znajduje się tu wiele pubów oraz klubów studenckich. Dzięki różnorodności, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a Ty zawsze znajdziesz miejsce, w którym jeszcze nie byłeś! 

 

STUDIA NA WSB W WARSZAWIE

Studia w Warszawie podjąć można między innymi na Wyższej Szkole Bankowej. WSB Warszawa jest to niepubliczna uczelnia znajdująca się właśnie w stolicy Polski, która oferuje kandydatom bardzo szeroki wybór nauczania na poziomie wyższym. Mona tutaj edukować się na studiach pierwszego stopnia – licencjackich (6 semestrów)  lub inżynierskich (które trwają 7 semestrów). Studia licencjackie podjąć można na kierunkach takich jak chociażby Administracja ( w zakresie różnych specjalności), Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Informatyka, Logistyka, Pedagogika czy Psychologia w Biznesie. WSB oferuje także innowacyjną ofertę możliwości zdobycia w 2 lata aż dwóch dyplomów, za pomocą studiowania studiów magisterskich z podyplomowymi, która pozwala na jednoczesne studiowanie na wybranym kierunku studiów magisterskich oraz studiów podyplomowych. Na WSB studiować można także jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. 

 

DODATKOWE KURSY ORAZ UDOGODNIENIA NA WSB WARSZAWA, CZYLI DLACZEGO WARTO TU STUDIOWAĆ?

WSB posiada nie tylko bardzo bogatą ofertę studiów, ale także szkoleń i kursów dodatkowych, które prowadzone przez ekspertów, pozwalają zdobyć dodatkowe certyfikaty. Są one także doskonałą okazją do rozwijanie głównie umiejętności praktycznych studentów. WSB współpracuje także z branżą biznesową i różnego rodzaju firmami. Dzięki takiej współpracy WSB pozwala na rozwijanie studentów w zakresie ich przyszłej kariery. Wśród dotychczasowych partnerów biznesowych WSB Warszawa znaleźli się między innymi: Starbuck, Prokuratura Generalna RP, Bank Pocztowy, Sheraton Warsaw Hotel czy Polska-Ukraińska Izba Gospodarcza. 

 

LEGITYMACJA STUDENCKA NA WSB WARSZAWA

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, jak wszystkie inne uczelni wyższe w Polsce korzysta z legitymacji studenckich. Legitymacje studenckie els to dokumenty, które potwierdzają status studenta (wpisanie na listę studentów danej uczelni). Legitymacja może potwierdzać także tożsamość studenta. Każda legitymacja na wszystkich uczelniach jest identyczna. Standardowy wzór legitymacji els ustala ministerstwo. Na każdej legitymacji studenckiej ELS znajdują się imię oraz nazwisko studenta, a także jego zdjęcie, również numer indeksu. Na odwrocie legitymacji studenckiej els znajdziemy także specjalne miejsce na naklejki studenckie els. Każda naklejka do legitymacji studenckiej wygląda identycznie na każdej uczelni. Hologramy mają specjalne oznakowanie i identyczne wymiary – 9mmx10mm. Na każdej naklejce znaleźć się musi: znak orła, znak RP, laserowo nacinana data ważności oraz specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Naklejki studenckie od najnowszej edycji – 31-03-20 posiadają na swojej powierzchni również specjalne oznakowanie – numer seryjny. 

 

NAKLEJKI DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM 

Naklejki studenckie od 31-03-20 czyli pierwszej naklejki na rok akademicki 2019/2020 posiadają nowe oznakowanie jakim jest unikatowy numer seryjny. Kod numeracyjny na naklejce els to 8 cyfr naciętych techniką laserową pod datą ważności. Każda naklejka od tej edycji powinna posiadać tak numer aby mogła zostać uznana za ważną. Pierwsze trzy cyfry w numerze seryjnym to specjalny, indywidualny kod uczelni, natomiast kolejne 5 to numer porządkowy naklejki els. 

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ  31-03-20, 31-10-20, 2021, 2022 …. ITD. 

Naklejki studenckie występują również w wersji dla kolekcjonerów. Każda naklejka kolekcjonerska wygląda identycznie jak nalepki semestralne. Posiadają one na swojej powierzchni identyczne oznakowanie: znak orła, znak rp, laserowo nacinaną datę, zabezpieczenie oraz numer seryjny od najnowszej edycji 31-03-20. Naklejki kolekcjonerskie to idealny pomysł na prezent dla absolwenta WSB Warszawa. Mogą one stać się także okazem dla profesjonalnych kolekcjonerskich zbiorów filatelistycznych. Naklejki kolekcjonerskie zamówić możesz na naszej stronie internetowej. Są one dostępne również na wielu innych forach jak allegro czy olx, jednak uważaj by kupić na pewno autentyczne okazy. Dokładnie czytaj opinie i sprawdzaj fotografie naklejek. Hologramy, które oferujemy posiadają wszelkie niezbędne oznakowanie. Posiadamy naklejki kolekcjonerskie els do legitymacji archiwalne jak i aktualne. Niedługo w naszych zbiorach będą naklejki 31-10-20, potem na 2021, a potem na 2022. 

 

Zamówienia na naklejki kolekcjonerskie els przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu zarówno mailowo jak i telefonicznie. Naklejki wysyłamy do wszystkich miast akademickich w Polsce przesyłką kurierską lub do paczkomatu. Naklejki można także odebrać osobiście na terenie Warszawy. 

 

Już teraz zamów najnowszy hologram kolekcjonerski els 31-10-20! 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!