Lublin: KUL

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

KUL Lublin naklejki kolekcjonerskie

KUL LUBLIN – KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI

Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) Jana Pawła II to niepubliczny katolicki uniwersytet, który posiada prawa uczelni publicznej i jest finansowany z budżetu państwa na zasadach uczelni publicznych. KUL działa od 1918 roku. Swoją obecną nazwę otrzymał w 2005 roku. Wcześniej funkcjonował jako Uniwersytet Lubelski. Na uniwersytecie kształci się obecnie ponad 12 tysięcy osób, w tym ponad 10 tysięcy studentów i ponad 1600 doktorantów. KUL oferuje 47 kierunków studiów wyższych i 12 kierunków na studiach doktoranckich.

OFERTA KUL – CO OFERUJE KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI STUDENTOM?

Katolicki Uniwersytet Lubelski oferuje kształcenie na studiach I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich, studiach doktoranckich i podyplomowych.Prowadzi też nauczanie w języku angielskim. Na KUL-u prowadzone są liczne badania naukowe na obszarach różnych nauk. W ramach uniwersytetu funkcjonuje 9 wydziałów i ponad 40 instytutów oraz ośrodków badawczych. KUL prowadzi też działalność Interdyscyplinarnego Centrum Badań Naukowych, którego celem jest wspieranie rozwoju nauk przyrodniczych na KUL oraz tworzenie możliwości współpracy zespołów badawczych różnych dyscyplin naukowych w celach interdyscyplinarnych badań naukowych. KUL bierze też udział w programach wymiany międzyuczelnianej – MOST (w Polsce) i Erasmus+(za granicą).

REJESTRACJA NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI (KUL LUBLIN)

Zasady i harmonogram rekrutacji na Katolicki Uniwersytet Lubelski, a także oferta dydaktyczna zostały przedstawione na stronie internetowej uczelni. Rejestracja odbywa się internetowo, za pomocą systemu e-Rekrutacji. Wymagane jest przy tym uiszczenie opłaty rekrutacyjnej.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE STUDENCKĄ ELS ORAZ ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS NA KUL – WYGODA DLA STUDENTÓW

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS. Studenci muszą w tym celu udać się do dziekanatu i tam odebrać naklejki na legitymacje. Na nowe dokumenty nakleja się hologramy na legitymacje studencka els w formie hologramu.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE – PAMIĄTKA PO UMCS LUBLIN

W okresie studiów wielu studentów rozpoczyna zbieranie naklejek na legitymację. Służą one wyłącznie celom hobbystycznym i tym różnią się od hologramów els wydawanych w dziekanacie. Kończąc studia wielu studentów zaopatruje się w hologramy umcs na pamiątkę. Część z nich nawet po zakończeniu edukacji kontynuuje swoje hobby, jakim jest kolekcjonowanie hologramów na ELS. Jednak to naklejka na legitymacje z ostatniego roku studiów budzi w nich zwykle największy sentyment.

Katolicki Uniwersytet Lubelski – kup hologramy kolekcjonerskie na legitymacje ELS 31.03.2019 r.

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI (W SKRÓCIE KUL LUBLIN) – ZOSTAŃ POSIADACZEM NAJNOWSZEJ KOLEKCJI HOLOGRAMÓW ELS

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II od ponad wieku kształci setki tysięcy młodych Polaków, a także osoby z zagranicy. Chociaż powstały w 1918 roku katolicki uniwersytet jest kościelną uczelnią wyższą, to posiada on prawa uczelni publicznej i jest finansowany z budżetu państwa. W wieloletniej historii spod skrzydeł KULu wychodziło wielu absolwentów, obecnie znanych historyków, pisarzy, polityków, czy też duchownych.  Uczelnia ta od wielu lat posiada wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Jednym z nich w latach 60–tych był papież Jan Paweł II, wówczas ks. prof. Karol Wojtyła, którego imię obecnie nosi Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Na uniwersytecie obecnie kształci się ponad 12 tysięcy osób. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oferuje swoim studentom zarówno studia I, jak i II stopnia. Dodatkowo osoby wybierające tę uczelnie mają możliwość wyboru jednolitych studiów magisterskich, studiów doktoranckich oraz podyplomowych. Na kościelnej uczelni wyższej funkcjonują również instytuty oraz ośrodki badawcze, w których studenci mogą poszerzać swoje umiejętności i wzbogacać wiedzę. Warto wspomnieć, że Katolicki Uniwersytet Lubelski od lat bierze udział w programach wymiany międzyuczelnianej, zarówno w Polsce (MOST), jak i za granicą (Erasmus+).

Bogata, ponad wiekowa historia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, a także wielkie postaci zapisujące się na jej kartach, sprawiają, że naklejki na legitymację studencką els KUL-u są bardzo pożądanym przedmiotem wśród największych kolekcjonerów. Tym bardziej wielu z nich ucieszy fakt, że w sprzedaży pojawiły się już najnowsze hologramy kolekcjonerskie.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ KUL-U W LUBLINIE – NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI DOSTĘPNE JUŻ W SPRZEDAŻY

Wielu obecnych studentów, absolwentów, jak również kolekcjonerów zastanawiało się z pewnością kiedy w sprzedaży pojawią się najnowsze naklejki na legitymację studencką els Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Mamy dla nich bardzo dobrą wiadomość. Otóż w ofercie naszego sklepu można już kupić najnowsze nalepki semestralne z numerem seryjnym ważnym do 31 marca 2020. Ten fakt z pewnością ucieszy wiele osób. Szczególnie, że sprzedawane przez nas produkty wykonane są w najlepszej jakości. Dzięki temu klasery sympatyków filatelistyki wzbogacą się o naprawdę cenne skarby.

PRZEGAPIŁEŚ KUPNO KOLEKCJONERSKICH NAKLEJEK ELS KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO Z POPRZEDNICH LAT? NIE MARTW SIĘ, HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE KUL LUBLIN ZNAJDZIESZ U NAS!

W całej Polsce jest dużo osób zajmujących się kolekcjonowaniem różnych rzeczy, w tym również cennych elementów legitymacji studenckiej. Co roku grupa ta powiększa się o nowych sympatyków filatelistyki, którzy chcą budować własne kolekcje. Chęć tworzenia swoich zbiorów czasami wynika z zarażenia się pasją od wieloletnich kolekcjonerów,  jak również spowodowana jest różnymi wspomnieniami. Z pewnością obecni studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, jak również absolwenci tej uczelni wielokrotnie zastanawiali się nad rozpoczęciem zbierania hologramów kolekcjonerskich. Wielu z nich na pewno chciałoby wzbogacić swoje klasery więcej niż jedną naklejką. Często od osób zainteresowanych kupnem tych unikatowych znaczków słyszymy pytanie – czy istnieje możliwość zdobycia archiwalnych produktów? Tutaj również mamy dobrą wiadomość. W ofercie naszego sklepu znajdziecie hologramy KUL-u z poprzednich lat, dzięki czemu będziecie mogli rozpocząć swoją kolekcjonerską przygodę od większej ilości skarbów w swoich klaserach. Ta wiadomość z pewnością ucieszy również wieloletnich filatelistów, którzy przegapili poprzednie edycje naklejek els kościelnej uczelni wyższej. Nie martwcie się u nas znajdziecie produkty, dzięki którym będziecie mogli uzupełnić braki w klaserach.

BĄDŹ PIERWSZY I ZDOBĄDŹ KOLEKCJONERSKIE NAKLEJKI NA LEGITYMACJE NA LATA 2020/2022 Z LUBELSKIEGO KUL. POZA HOLOGRAMAMI NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI POSIADAMY TEŻ INNE HOLOGRAMY ELS KOLEKCJONERSKIE

Wśród kolekcjonerów, podobnie jak w sportowym środowisku, istnieje nutka zdrowej rywalizacji. Filateliści starają się zdobyć różne przedmioty przed swoimi konkurentami. Wówczas podczas spotkań mogą zaimponować nowymi zdobyczami w swoich klaserach. Okazję do wzbogacenia własnej kolekcji, przed innymi kolekcjonerami, mają również sympatycy hologramów kolekcjonerskich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Wszystko za sprawą faktu, że w naszej szerokiej ofercie znajdują się już naklejki na legitymacje studenckie na lata 2020, 2021, 2022. Nie czekaj zbyt długo! Kup je już dziś i pochwal się swoim przyjaciołom, zdobytymi produktami.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAMÓWIĆ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE KUL LUBLIN (NA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI) LUB INNE W WASZYM SKLEPIE?

Klienci bardzo często zwracają się do nas z pytaniem – w jaki sposób mogę zamówić interesujące mnie produkty w waszym sklepie? Odpowiadamy. Zarówno najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els, jak też archiwalne możecie kupić w naszym sklepie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Złóż zamówienie już dziś i czerp satysfakcję z dokonanego zakupu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!